Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזונות חומציים-בסיסיים

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אוכל דיי הרבה מזונות חומציים - קפה,תה, פירות הדר

וזה עושה לי לפעמים חמוץ בקיבה

רציתי לשאול על איזה מזונות בסיסיים אתה ממליצים שמתאימים נגיד לאכול עם קפה?

או לחלופין לאכילה אחרי פירות

איך אתם מאזנים את החומציות שלכם? אתם בכלל חושבים על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיץ הקיבה הוא נוזל חומצי מאד בלי קשר למזון. סביר שמה שאתה מרגיש הוא רפלוקס - עליה של החומצה בושט - כדאי לבדוק זאת.

תתייעץ עם הרופא שלך, יתכן מאד שהפתרון הוא תרופות שמפחיתות את ייצור החומצה בקיבה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בבדיקת הסיבות לתחושות שלך. כאשר הסיבה תתברר שב עם הרופא שלך לדיון על הפתרונות המתאימים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיבה שלך מתנהלת עם סביבה קשוחה בסביבות ph2 והחומצות החלושות שאתה מכניס לתוכה דרך הפה גורמות לה לצחוק בקול רם.

בקיצור, זאת לא הבעיה, לך להיבדק.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בעיה. אחרי ארוחה דשנה של פירות עם קפה או קולה אני לוקח טבליה של סודה קאוסטית ואני מסודר.

אחרי טבליה של סודה קאוסטית, אתה מסודר עם חור גדול במערכת העיכול :-)

לא מעוניין בפתרונות תרופתיים להורדת החומציות בקיבה

כפי שענה ספריאל.

מנקודת המבט שלי, יש לך 3 אפשרויות לבחור מתוכן :

1. טיפול נגד צרבת (יש גם סיכוי מסויים להליקובקטור פילורי אם לא יטופל, עלול לגרום לתהליך סרטני).

2. לא לאכול ולא לשתות את המוצרים שגורמים לך לצרבת.

3. לא לעשות כלום, ולהמשיך לסבול.

שילוב של חומר חומצי ביחד עם חומר בסיסי אינו מומלץ בתוך הגוף - הריאקציה ביניהם עלולה לגרום יותר נזק מתועלת.

(אח מוסמך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילוב של חומר חומצי ביחד עם חומר בסיסי אינו מומלץ בתוך הגוף - הריאקציה ביניהם עלולה לגרום יותר נזק מתועלת.

(אח מוסמך)

למה?

הם לא סותרים אחד את השני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה יודע כמה חום יוצרת התגובה? שמעת פעם על ילדים שבלעו טבליות של מדיח כלים, ועל הנזקים שנגרמו להם? הטבליות האלה מכילות סודה קאוסטית והן גורמות נזקים איומים לושט.

וברצינות - יש סותרי חומצה קלים שמשמשים ברפואה, אבל בשנים האחרונות יש תרופות הרבה יותר יעילות.

פות"ש - אני חוזר ואומר: הוועץ ברופא שלך. הוזכרו כאן שתי אבחנות אפשריות (דליפת חומצת קיבה לושט וזיהום בהליקובקטר), אבל יתכנו עוד כמה מחלות. לכן אל תנסה את ד"ר אופטופיק ואפילו לא את פרופ' גוגל, אלא פנה לרופא שלך.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"צר" לי להיות הורס מסיבות (לא באמת - זה כיף !), אך אם תבחר לא לעשות כלום זה גם עלול להוביל לגידול סרטני...

אז למעשה יש לך רק 2 בחירות :

1. טיפול בבעיה.

2. סיכון מוגבר לגידול סרטני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לרופא המשפחה שלך. הוא יענה לה על השאלות האלה יותר טוב מכל תשובה שתקבל כאן.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לגידול סרטני

?

מישהו יכול להסביר לי?

ואיזה בדיקות עושים בשביל ה"בעיה" הזאת?

1. איזה בדיקות עושים - בד"כ לוקחים תרופות נגד צרבת. אם הבעיה חוזרת על עצמה לאורך זמן - לפי שיקול דעת של הרופא, עושים בדיקה להליקובקטור פילורי (לפעמים מתחילים בזה). אין בדיקה מיוחדת לצרבת.

2. מה הקשר לגידול סרטני ? (תשובה מאוד כללית, בכדי לא להיכנס להסברים מעמיקים בפיזיולוגיה)

החומצה שעולה מהקיבה לוושט, גורמת לכוויה בתאי הוושט, אותה הגוף מנסה לתקן ע"י בניית תאי ושט חדשים.

אם זה קורה לאורך זמן, אז מדי פעם מתחילים "זיופים" בבניית התאים.

עם הזמן ה"זיופים" מתגברים עד שבונים תאים שונים מהתאים המקוריים (ואלו תאים סרטניים).

שורה תחתונה - תיגש לרופא משפחה שלך כדי לקבל טיפול נגד צרבת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מזונות כלשהם גורמים לך בעיות, אז תנסה להמעיט בהם, אין תרופות קסם כאן.

גם התרופות שקיימות אומנם עוזרות אבל יש להם חסרונות בשימוש ארוך, כמו כל תרופה.

בדיקת להליקובקטור היא מאוד פשוטה ומהירה, נושפים במבחנה, שותים מיץ תפוזים עם חומר בפנים, ואחרי חצי שעה בדיוק נושפים במבחנה אחרת, והמעבדה משווה את התוצאות בין המבחנות שמסמן האם יש לך או אין לך את החיידק, לפי התפרקות החומר ששמו במיץ תפוזים.

אם יש לך את החיידק נותנים לך טיפול לשבוע של אנטיביוטיקה חזקה ותרופה מעכבת חומצה על מנת להכחיד אותו.

תקרא כאן:

https://www.clalit.co.il/he/medical/medical_diagnosis/Pages/reflux_esophagitis_gastritis_deudenitis.aspx

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...