Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה גורם לאנשים למכור אופנוע "חדש"?

Seraph
שימו לב! השרשור הזה בן 6925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם תהיתי בנושא. רבות שיוצא לי לראות מודעות למכירה של אופנועים מודל 03/04, שעדין לא סיימו הרצה...

למה לקנות אופנוע ב-85 אלף ש"ח, ואחרי פחות מחצי שנה למכור אותו?!

Don't Imitate...Innovate!

Power is nothing without CONTROL!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר...בעיות כסף...( פיתאום יש חוב שחייב להחזיר )...

תקלה באופנוע או משהוא בסיגנון ( תאונה ונישברה שלדה אז לא שווה להחזיק כבר את האופנוע )...

בעיות עם ההורים...שההורים לא מסכימים ( כי ראו פרסומת שזה מסוכן ןהחליטו שאופנוע זה לא לבן שלהם )...

ועוד ועוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגמים חדשים?

אולי הם רוצים את הדגם החדש יותר?

חוסר התחברות לאופנוע?

חסרות סיבות?

רווח של הקונה.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי אנשים שעושים את זה פשוט כי הם גילו שהאופנוע שהם קנו זה לא מה שהם חשב, חלש מיד, חזק מידי לא נוח לא מתאים.

אני מכיר באופן אישי משהו שמכר בגלל שהאופנוע היה "קטן מידי" ואני גם מכיר מישהו שמחר אופנוע "חזק מידי"

בשורה התחתונה, לא ידעו מה הם קונים...

The Enemy of the System is the Individual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופנועים זה נושא מאוד טעון.

השילוב של כלי לא פרקטי, מסוכן ויקר להחריד שכל תכליתו היא פניה לרגש (כן, גם קאסטום) גורמת

לאנשים להיות מאוד לא החלטיים לגביהם, לבצע מעשים מטופשים בהחלטה של רגע ולתקנם אחר כך,

בהרבה כסף.

הנה, קח אותי למשל.

אצלי, האופנוע (שנת 2005, להזכירך) היה צריך להרוויח את קיומו בכל יום מחדש, ועוד יותר מאשר

אצל אחרים, בגלל היותו שני לרכב מעבודה.

הוא היה כיף, כיף עצום, אבל הסיכון שברכיבת כביש לבסוף הכניע אותי (כן, אני מוכן להודות בזה) והחלפתי אותו לאופנוע שטח. אני מאוד שמח שעשיתי את זה, ובכך הצטרפתי לאותה קבוצה

עליה אתה מדבר.

חוצמזה, אם יש דבר יותר מטופש מלקנות אופנוע ב85K ולמכור אותי אחרי חצי שנה בהפסד, הוא

להחזיק דבר כלכך מסוכן, יקר ולא פרקטי כאמור, בלי לקבל את צד הפאן של המשוואה.

אם אתה לא נהנה ממנו, תמכור, זה רק צעצוע, ואם קנית אחד ב85K, כנראה שתוכל לקנות עוד

אחד ב85K.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...