Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לקנות רכב בין 8000-16000 אני מתגורר בתל אביב

מימוני
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לקנות רכב בתקציב של 8000-16000 אני מתגורר בתל אביב, נסיעות הרכב הם מתל אביב לראש העין,

אני חושב שאני מחפש רכב באזור המיני כמו יונדאי I10 או רכבים אחרים,

הומלץ לי לא להתקרב לשברולט ורכבים צרפתית כי יש להם הרבה תקלות,

אין לי בעיה לנהוג על רכבים ידניים, השיקול שלי רכב שיהיה נוח על הכביש, לא שותה דלק, ואני בחור גבוה 1.88 לכן חשוב שיהיה לי נוח לשבת בו,

ואני מחפש רכב קטן בגלל מציאת החניות בתל אביב,

חשוב לי למצוא רכב עם קל"מ נמוך, חסכוני בדלק ושיהיה נוח לנהוג בו

תודה לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי פיאט פנדה ידנית אופציה טובה, נוחה ועם תא מטען יחסית גדול ביחס לרכב מיני, הדגם נחשב לאמין.

בנוסף יש מצב להגה city אשר הופך את ההגה לקל מאוד, נוח בעת חניה.

שברולט ספארק גם אופציה, בשנים הראשונות יש מחלה של דוושת מצמד שיכול להישבר, הרכב חזק יותר מהפנדה, אך עם תא מטען קטן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הפנדה. יחסית לרכבי המיני זהו רכב שאדם יחסית גבוה יוכל להרגיש נוח בו וזאת בנוסף להיותה אמינה, קטנה וחסכונית. המוניטין של פיאט (שלא חל על דגם זה) גרם לירידת ערך גבוהה בשנים הראשונות כך שאתה יכול לרכוש אקזמפלר יחסית חדש בתקציב שהצבת לעצמך.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להמליץ על הספארק 1.2. אני מחזיק באחת עם 86K ק"מ כבר שנה, למעט טיפולים שוטפים ללא בעיות. המנוע מרגיש מעולה על הרכב ומספק זריזות מפתיעה לקטגוריה. צריכת הדלק טובה גם היא, בנתיים לא ירדתי מ 14 קמ"ל. לשלילה בידוד הרעשים די גרוע, אבל לדעתי זה נכון לכל רכב בקטגוריה ובתקציב שלך. כמו כן דוושות המצמד והגז רגישות מאוד ומצריכות התסגלות. למיטב הבנתי בעיית דוושת המצמד הנשברת נפתרה במתיחת פנים ב 2013. בסה"כ רכב טוב, אני ממליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תשאיר קצת כסף ליישור קו.

עצה נוספת היא שיש הבדל די גדול בין רכבים ב 8000 ל 16000. נכון שזו הכללה אבל אם אתה יכול לך על הרף הגבוה שהצבת כי סביר שתקבל אופק שימוש סביר גדול משמעותי ורכב עדיף.

שברולט וצרפתיות סובלות משוק גרוע. זו נקודת יתרון גדולה עבורך כקונה. אם לא מדובר במחסום בלתי עביר מבחינתך שווה לשקול בשנית, כי תגלה רכבים צעירים יותר במחירים עדיפים.

אני יותר גבוה ממך וטרם נתקלתי ברכב שיוצר ב 20 שנה האחרונות שהיה לי צפוף מידי לרכישה. ויש לנו סוזוקי אלטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...