Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חו"ד לפני רכישה - פורד מונדאו 2011 מנוע 2.3

mitsugli
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב חברים ושבוע נהדר.

מתלבט רגע לפני שאני סוגר...

פורד מונדאו 2011, מנוע 2.3, גיר אוטומתי 5 הילוכים, דגם טרנד.

בהתייעצות עם מוסך מורשה (חבר טוב שעובד שם) נאמר לי שהרכב נהדר בכל פרמטר חוץ מצריכת הדלק.

רציתי לדעת חוו"ד של אנשים שהיה להם, ואם אתם יודעים מה השינויים בין טרנד לטיטניום חוץ מג'אנטים.

אודה על עזרתכם.

מקס

<-- זה היעד :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לקבל קצת קירור תצטרך את העוצמה הכי חזקה של המאורר הבעיה שהרעש מציק

צריכת דלק 1 ל-6 בערך בעיר אבל אחלה רכב אני נהנתי ממנו מאוד.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם מונדאו 2009, מנוע 2.3, אצלי זה רמת גימור טיטניום.

קודם כול זה גיר אוטומטי 6 הילוכים, לא 5.

צריכת דלק בעיר (נטו בעיר בלבד) 1-6/7

צריכת דלק מחוץ לעיר 1-12/13

משולב 1-9/10

המזגן אכן לא מזהיר, סביר. לוקח מעט זמן לקרר בצורה נורמלית, לא הייתי פוסל רכב על זה, אישית לאחר כמה דקות נסיעה קר מספיק שאישתי תגיד לי שקר לה.

בכללי רכב מעולה, מאוד מבסוט ממנו, חזק (יחסית), יציב מאוד על הכביש, מאובזר טוב מאוד בטיטניום, גם בטרנד X מאובזר טוב, תא מטען גדול (במיוחד בדגם 5 דלתות).

יש שרשרת טיימינג אז זה נותן לך שקט מהצד הזה.

המינוסים - צריכת דלק, גודל מבחינת חניות, צמיגים יקרים יחסית (לפחות בחתך שיש אצלי).

עריכה אחרונה על ידי m.l
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בסגמנט הזה הרכב המשתלם ביותר שיש מרווח ונעים ואשכרה זול!! בגלל שהוא כזה זול חפש אחת שמורה יש בשפע. משאבת דלק הולכת להרבה אבל זה לא סיפור כזה יקר.

ההבדל ברמות האבזור הוא ריפודים בד/עור משולב אלקנטרה, ג'אנטים, מערכת שמע והנראות שלה (וזה תלוי איזה דגם מדויק בשנה הזו לפני או אחרי מתיחת הפנים) יש כאלו עם הנעה ללא מפתח נדמה לי ומסך בלוח שעונים/מחוונים רגילים. לא משהו קריטי במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאנטים, סאן רוף, מושבי עור אלקנטרה, מערכת שמע משודרגת, הנעה ללא מפתח, ולוח שעונים משודרג עם מסך LDC, ופיצול מזגן לנוסעים מאחור מגיע בגרסאת הטיטניום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישתי מעולם לא אמרה שקר לה באוטו הזה, והיא מאלו שיושבים עם שמיכה באוגוסט שאנחנו בגינה.

גם אצלי s-max היה פתחים מאחור אבל זה חסר משמעות כאשר המזגן לא מוציא קור.

צריכת דלק אצלנו הייתה 6 בעיר, פשוט זוועה ביחס לזה שלפני היה לנו לאנדקרוזר שעה 1 ל-9.5 באותו מסלול.

חזק בהרבה ומקרר.

אני לא יכול לומר שהבנתי מהרכב, אולי במחיר שלו היום הוא מפתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...