Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול עצמי בסקודה פאביה - מה אפשרי בגדר ה"אחריות"? ושאלות כלליות

sagig
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא הייתי לוקח את הסיכון עם אבנים

וקונה רמפות ב 400 שח

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

בס"ד

הגזמת, במקסימום בוקים ב-150-200 ש"ח, לא צריך יותר מזה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפיתי שהתהליך יהיה יותר זמין - אבל הצורך בלהעביר את השמן למוסך הכריע ובסופו של דבר מצאתי מוסך שמוכן שאגיע אליו עם שמן+מסנן (עם קבלות כמובן) ובתמורה לסכום הגיוני יבצע את ההחלפה עבורי.

שאלה נוספת :

אבחון תקלות ושימוש ב- ODB - האם כבל מתאים ב-5$ מאלי אקספרס + תוכנה מתאימה של VAG למחשב היא פתרון טוב או שעדיף להשקיע קצת יותר ולקנות מכשיר שמגיע עם אפליקציה לטלפון?

כיום Skoda Fabia 2016,1.2

בעבר Fiat 500 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבלים האלה לא מחזיקים מים, מניסיון הם מתפגרים מהר מאוד.

בסופו של דבר קניתי כבל "מקורי פרוץ" שהחיסרון היחידי שלו שהוא נעול על הגירסא שקיימת בשוק בזמן השניה ואין אפשרות לשדרג.

בהתחשב בעובדה שרכשתי אותו לפני 5 שנים בערך אז ברכבי VAG חדשים יש מצב שהרבה פונקציות לא יהיו זמינות אבל אני יודע שלפחות עד רכבי 2013 הכל תקין, לא יצא לי לבדוק על רכבים חדשים יותר.

אתה יכול לבדוק עם הבחור שקניתי ממנו פה.

שים לב שהכבל הזה יכול להיות כלי הרסני ביותר למי שלא יודע מה הוא עושה ומתחיל לשחק משחקים במחשב של הרכב (כבר נתקלתי במישהו ששיחק וביטל לעצמו את האורות ברקס לחלוטין ולא ידע איך להחזיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העצה רועי, ואתה מאוד צודק.

המטרה שלי היא פחות לשחק עם המשתנים בתוכנה, אלא נטו לפני שאני קופץ למוסך לקבל מושג כללי על הבעיות ברכב ולמנוע אי הבנות/ניסיונות לחלוב אותי.

בנוגע לכבלים - מדוע משנה סוג הכבל? מעבר לאיכות כמובן, כל המידע "נשאב" מהרכב ומועבר לתוכנת VAG-COM/VCDS שם מבוצע הפענוח בפועל.

כיום Skoda Fabia 2016,1.2

בעבר Fiat 500 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכנה היא לא מה שקובעת מה יעבוד ומה לא, אם תשים לב אתה יכול להוריד אותה בחינם.

כל הממשק\רישיונות נמצאים על הכבל.

הרישיונות וההרשאות שלך נמצאות בצ'יפ על הכבל ולא בתוכנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...