Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2 2014 רעידות לקראת עצירה

Pompon
שימו לב! השרשור הזה בן 1557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, ברשותי מאזדה 2, שנת 2014, גיר אוטומטי. לאחרונה התחילו רעידות כאלה לקראת עצירה או בזחילה איטית. גם בעמידה מוחלטת האוטו רועד קצת יותר מהרגיל.

כמה דברים ששמתי לב אליהם וחשוב לציין:

1) הבעיה לא חוזרת על עצמה באופן קבוע, אלא פר נסיעה, אם זה קורה זה קורה כל הנסיעה וכנ"ל הפוך.

2) לפני כשנתיים אחד המוסכים שטיפלתי בו טען כי בקרוב אצטרך להחליף את כל הצלחות בלמים.

3) לדעתי מדד שמן הגיר באוטו נמוך, לא ברור לי אם יש נזילה ואם כן האם זה קשור לתופעה.

4) בעצירה בעליה כל ביט קבוע מרגישים כאילו האוטו מנסה להמשיך קדימה ואז נעצר.

אשמח מאוד לעצכתם וניסיונכם,

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נשמע שכאי להתחיל בניקוי בית מצערת (בדגש למצב של רעידות במצב נייח). אני מניח שלא נדלקה נורת תקלה.

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הייתי מתחיל בפירוק וניקוי של בית המצערת. הסימפטומים שאתה מתאר מתאימים לבעיה וברכב הזה מדובר גם בתופעה יחסית נפוצה לפי מה שידוע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון: ניקו מצערת לא עזר, החליפו תושבת ימנית, עזר. עכשיו יש רעידות רק בדוושת בלם לקראת עצירה בניגוד לרעידות שהיו קודם כאילו מישהו בועט לך בכיסא.

אני אחכה לטיפול להחליף פלאגים / רפידות בלמים ואולי צלחות אם צריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

ככל הנראה זה מה שאני אעשה.

2 שאלות:

1. האוטו בן 4 וחצי שנים, אצלי הוא כ-3 שנים, קניתי אותו מאחת החברות שמוכרות רכבי יד 2, הגיוני שתוך 4 שנים דסקיות נשחקות ככה? איזו התעללות אוטו כזה צריך לעבור כדי שגם תושבת ימנית וגם צלחות ילכו תוך כמעט 5 שנים??

2. מכיר/ים מישהו מקצועי שיכול לעשות את העבודה הזאת במחיר הוגן?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה חזרה :( זה לא התושבת ולא המצערת. זה קורה בהתנעה שניה כשמזג האוויר לא קר בחוץ וכשיש את הרעידות רואים שהמנוע ממש רוקד גם בעמידה כשפותחים את מכסה המנוע. זה הכי מורגש כאשר גולשים בעלייה. דעתי הלא מקצועית היא שזה בעיה בגיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לבדוק גם את מערכת ההצתה, לא נשמע לי כמו בעיה בגיר, אבל צריך לנסוע על הרכב כדי להרגיש. לדעתי כדאי לפנות למוסך המתמחה ברכבי מאזדה שמכיר את הרכבים בצורה טובה, תקלות מהסוג הזה (במיוחד כשאין נורת תקלה) מצריכה ניסיון ומקצועיות גבוהה יותר.

האם המצערת פורקה לגמרי מהרכב, או שניקו אותה במקום? האם צינורות האוויר שלמים ללא קרעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הספקת לבלבל אותי האמת. לא הבנתי...חשבצי שהרעידות קורות לקראת עצירה עם דוושת בלם לחוצה. עכשיו אני מבין שזה קורה בעמידה בכלל ואז אין קשר לבלמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש לו בעיה של סל"ד לא יציב, ומכיוון שבבלימה הוא מגיע לאזור הבעייתי הוא פרש את זה כקשור לבלמים, כמובן שיתכן ואני טועה. ממליץ לו לפנות לאבחון מקצועי לפני שימשיך בהחלפות רכיבים תקינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...