Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צום על מים בלבד כטיפול רפואי

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הטיפול:

אני מצאתי רופאה שהסכימה לבצע אותו עליי. (הטיפול הזה נעשה ע"י רופאי שיניים פרטיים בארה"ב ועוד מדינות בעולם).

טיפול דיי קשה ליישום שדורש הרבה שיתוף פעולה וזמן. (כל מיני כוונונים וכיולים שונים עדינים מאוד).

לא הכי נעים אסתטית ולא הכי יפה.

בכל אופן זה עבד עליי מצוין לתקופה של כ-3 חודשים. ואח"כ משום מה, לא משנה מה עשיתי זה הפסיק לעבוד.

יש מחקר ויש תיאוריה מאחוריו איך הוא עובד.

התיאוריה - צמיחה לא נכונה של הלסת שגרמה למפרק הלסת להיות במקום הלא נכון, ולחוסר איזון.

ככל הנראה שמפרק הלסת לוחץ על כל מיני עצבים שגורמים לכל מיני תסמינים (טיקים, סטרס ועוד).

מלבדי הרופאה הזו עשתה את הטיפול לעוד מס' אנשים ולחלקם הטיפול הזה עובד עד היום. (אני הייתי סוג של פורץ הדרך).

עולם הרפואה לא מקבל את התיאוריה הזו.

ההתקן הדנטאלי לכאורה מחזיר את מפרק הלסת למקום הנכון שבו הוא אמור היה להיות. בזמן שההתקן יושב בפה והוא מאוזן ומכוונן כראוי כמעט ואין סימפטומים והטיקים "נעלמים".

יש על ההתקן הזה כ-2 מחקרים שפורסמו ויש עוד מחקר בדרך.

קונספירציה או לא - לי זה עבד, וזה עובד לאנשים נוספים.

זה לא פלאסיבו כי היו להתקן השפעות נוספות. הלכתי מעט כפוף, ולאחר כ-3 שבועות עם ההתקן הקומה שלי הזדקפה והיציבה שלי השתפרה. (לא ידעתי לפני שאלו הם ההשפעות של ההתקן אז אין חשד לפלאסיבו).

ברגע שההתקן היה יוצא מאיזון - הסימפטומים חזרו.

לאחר כיוונון מחדש ההתקן היה חוזר לעבוד.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

סתם מסקרנות, ובכלל לא קשור לשרשיר, אבל האם אתה מוצא את עצמך לפעמים סוגר את הלסת חזק? אפילו באופן לא מודע.

כשעשיתי פלדנקרייז אחרי פריצת הדיסק שעברתי, המטפל היה אומר לי לשים לב לזה וכשאני עושה את זה ישר להרפות את הלסת. הפריצה הייתה בגב התחתון, ועדיין הרגשתי שהפעולה הפשוטה הזו באמת משפיעה לי על היציבה הכללית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבצע כאקט רפואי צום קליני רפואי של חודש בשנה.

בחודש הזה מותר לי מים, לחם וגבינות כחושות.

אבל זה ממש קטע בריאותי (תפקודי כבד למי שחייב לדעת).

מה שאתה מדבר עליו הוא סתם אקט שרלטני ששומר נפשו ירחק ממנו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מסקרנות, ובכלל לא קשור לשרשיר, אבל האם אתה מוצא את עצמך לפעמים סוגר את הלסת חזק? אפילו באופן לא מודע.

כשעשיתי פלדנקרייז אחרי פריצת הדיסק שעברתי, המטפל היה אומר לי לשים לב לזה וכשאני עושה את זה ישר להרפות את הלסת. הפריצה הייתה בגב התחתון, ועדיין הרגשתי שהפעולה הפשוטה הזו באמת משפיעה לי על היציבה הכללית.

לפעמים.

זה מאוד הגיוני דווקא.

אעלה לכאן דוגמאות מאוחר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה האחרונה אני עוקב די מקרוב אחר כמה קבוצות של מתנגדי חיסונים.

כל מיני סדנאות "ניקוי רעלים" ויועצי צום (גם נטורופתים אגב) , שורצים ושולטים בכל הקבוצות הללו.

חומר אנושי נדיר, שכדאי מאוד להתרחק ממנו. הם לא בוחלים באמצעים ובחיי אדם בשביל לקדם את האג'נדה שלהם.

עובדות לא מבלבלות אותם. אבל לבלבל אנשים מן השורה, עם מילים גבוהות שלא אומרות כלום, זה המקצוע שלהם.

כל עוד אין קונצנזוס בעולם הרפואה, שזה אכן מועיל, אני לא רואה סיבה להקשיב לבבל"ת הזה.

מי שמחפש פתרונות פלסיבו, ממליץ לעסוק בתפילה ומדיטציה. מאשר לעשות ניסויים ישירים על הגוף.

כל כך

מספיק לעקוב אחרי דוקטור אונגר ולדעת מה הולך בקטע של האנטי VAXXER חולי הנפש האלו וכל האג'נדות וגריפת הכספים שהם עושים על אנשים.

בקיצור - אין דיאטות פלא ואין קיצורי דרך, אולי לאנשים עם סכרת ומחלות שונות יש דברים מתאימים.

הדבר היחידי שאני הייתי מוכן לעשות על עצמי והוא גם עובד זו תזונה קיטוגנית, לא מעט אנשים חיים דרכה וחיים טוב.

בן דוד שלי ירד ככה 20 קילו שומן ושומר על אורך חיים בריא ותקין.

כל הדברים האלו דורשים מעקב רפואי במיוחד תזונה קיטוגנית, מאידך יש כאלה שלא מסתדרים עם אימוני כושר בגלל החוסר בפחמימה, ניסיתי תקופה קצרה וגם עלי זה משפיע, אני מתאמן 5 פעמים בשבוע אימוני כוח וללא הפחמימה מרגיש חלש, אולי זה עניין של הרגל.

מומלץ מאוד לכל דיאטה ושינוי תזונה - להתייעץ עם תזונאי מומחה!!!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יצא להתנסות במשהו כזה?

בגדול מאוד רע לגוף (נכנס לסטרס עם כל המשתמע מכך...)

לגבי דיאטה / צום - מציע בחום להתייץ עם מומחה. המלצה חמה על דיאטנית קלינית בשם אירית אלמוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...