Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מצליח לעבור ממצב אוטומטי למצב ידני ברנו מגאן אקספרסיון מודל 2015 בנזין

Arthy Thalas
שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי את הרכב לפני שבוע מחברה למכירת רכב בטרייד - אז יש אחריות.

שמתי לב במהלך נהיגה שאפשר היה לעבור ממצב אוטומטי דרייב למצב ידני מניואל על ידי הזזת המוט שמאלה ולהעלות או להוריד הילוכים כשיש בתצוגה מעבר ממצב D למצב M.

אבל בימים האחרונים אני מעביר את מוט ההילוכים והתצוגה נשארת על D

לא ברור לי אם צריך ללחוץ על כפתור נוסף או שמצב ידני מתאפשר רק בתנאים מסויימים או שזו תקלה במחשב או בגיר.

כרגע יש רק חיווי תקלה בחיישן לחץ אויר (אם כי בדקתי את הלחץ בכל הצמיגים מספר פעמים והלחץ תקין).

אני אשמח לעצה מבעלי נסיון והאם כדאי לגשת למוסך של רנו (קרוב למקום העבודה שלי).

תודה לעונים.

רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...