Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עונש על אי הצמדת שלט נהג חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברור שזה לא נכון, אבל מתבקש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^^

בוא נאשים אותו באותה הזדמנות ברצח ארלוזרוב :-D

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגרום למישהו כאן לציית לחוקים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאב ראש!!! תוכל לפרט מה כואב בראש שיש שלט על השמשה האחורית שנועד לשמור עליך/מפניך?

הדבר היחיד שהשלט הזה אומר לנהג הישראלי זה "תרגיש חופשי לצפור או לעקוף מימין.

אם הייתי גר בשוויץ אולי השלט הזה היה עוזר, בישראל לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהנהג הישראלי עוקף מימין או צופר או חותך נתיבים בלי התייחסות מיוחדת לרכבים עם שלט "נהג חדש".

אתה כנראה תגלה את זה בעצמך בעוד שנה בערך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה לי שלט נהג חלש ( אני לא מוצא אותו )

הרקולס? חלש? יפה.:-D

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה הרקולס לא היה חלש, אבל הוא הרקוליטו (הרקולס + סיומת יטו בספרדית זה הרקולס קטן)

מצד שני אפשר בספרדית לחלק את המילה ל-2: הר + קוליטו (קוליטו זה ישבן)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - יש לדו"ח עוד משמעות, אפילו אם זו רק אזהרה: איפוס הספירה של ניקיון מעבירות, למשל לצורך קבלת אזהרה במקום קנס בעתיד.

בקיצור - שים את הפלסטיק הצהוב הזה בצורה קריאה וזהו. הבן שלי מצא פתרון, הוא מניח את הלוחית על הגליל התחתון של הוילון שבחלון האחורי. לא מפריע לכלום. בעוד חודשיים, ביום הולדתו ה-24, הדבר הזה יחזור למחסן.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין כי אני סבלן בכביש הרבה יותר לנהגים חדשים.

פות"ש, קח את זה בחשבון

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שהשלט הזה אומר לנהג הישראלי זה "תרגיש חופשי לצפור או לעקוף מימין.

אם הייתי גר בשוויץ אולי השלט הזה היה עוזר, בישראל לא.

עם גישה כזו לחוקים, אם היית גר בשווייץ, היית כבר מזמן בכלא.

אגב, חשבת שאם השלט הזה אומר לנהג הישראלי "תעקוף מימין", זה בגלל שכבודו, הנהג הסופר מיומן שלא צריך שום שלט...תקוע בשמאל?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - יש לדו"ח עוד משמעות, אפילו אם זו רק אזהרה: איפוס הספירה של ניקיון מעבירות, למשל לצורך קבלת אזהרה במקום קנס בעתיד.

בקיצור - שים את הפלסטיק הצהוב הזה בצורה קריאה וזהו. הבן שלי מצא פתרון, הוא מניח את הלוחית על הגליל התחתון של הוילון שבחלון האחורי. לא מפריע לכלום. בעוד חודשיים, ביום הולדתו ה-24, הדבר הזה יחזור למחסן.

מה הקשר לגיל 24 ? עד גיל 24 נחשב נהג צעיר.

נהג חדש הוא שנתיים ממועד קבלת הרישיון.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. היה בלבול בין נהג חדש לנהג חדש צעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאב ראש!!! תוכל לפרט מה כואב בראש שיש שלט על השמשה האחורית שנועד לשמור עליך/מפניך?
וודאי שאפרט: נהגים שחושבים שהם יכולים לחתוך אותי על ימין ועל שמאל, לצפור, להבהב, או פשוט לשים עליי פס בכביש. שוב, מי שרוצה שישים את השלט ויהנה ממנו. עריכה אחרונה על ידי Pecan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודאי שאפרט: נהגים שחושבים שהם יכולים לחתוך אותי על ימין ועל שמאל, לצפור, להבהב, או פשוט לשים עליי פס בכביש. שוב, מי שרוצה שישים את השלט ויהנה ממנו.

אם צופרים לך ומהבהבים לך בלי סוף זה לא בגלל צבע האוטו/הגיל שלך/השלט שמודבק לך בשמשה האחורית.

אף אחד לא צופר ולא חותך מישהו בגלל שיש לו שלט. צופרים למי שנוהג חרא, עוקפים מימין את מי שמתנחל בשמאלי בלי סיבה, מהבהבים למי שצריך להעיר אותו.

אבל אם יותר נוח לך להאשים שלט צהוב של 10 ס"מ מאשר את תרבות הנהיגה שלך אז שיהיה לבריאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...