Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב שהוחלף לו מנוע חדש במסגרת האחריות - שברולט טראקס 2017

FoxLight
שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שברולט טראקס 2017 עם 70 אלף ק"מ בערך, 1.4 טורבו.

אני רוצה להתייעץ איתם כי אחותי עומדת לקנות רכב. יש רכב מסוכנות שהוחלף לו מנוע במסגרת האחריות.(ממש לפני כמה אלפי ק"מ וכמה חודשים) וגם אפשר להוסיף 700 ש"ח לאחריות על מנוע וגיר לשנה.

לדעתי זה עדיף לקנות את הרכב שהוחלף לו מנוע מאשר אותו דגם עם אותו מספר ק"מ שלא הוחלף לו המנוע.

גם זה ייתן לנו יותר כוח במיקוח.

כמה אפשר להוריד מהמחיר על רכב שהחולף בו מנוע במסגרת האחריות?

אני מדבר רק מבחינת של בלאי, לא מעניין אותי בכמה היא תמכור אותו אחר כך, כי מתי שהאוטו שלה יגיע למצב שהיא תירצה למכור אותו הוא יהיה במצב גרוע שההחלפת מנוע זה לא מה שיוריד את המחיר בצורה קריטית.

אני אומר את זה כי עכשיו האוטו שלה ברמה שהלוואי שהבעיה היחידה שהייתה לו זה רק המנוע שהוחלף פעם, כי האוטו שלה במצב אסטטי לא טוב ודורש תיקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה רכב עם מנוע טורבו 1.4 של אופל\שברולט בכוונה להחזיק אותו עד שימות בעוד הרבה שנים, לא עם מנוע מקורי ולא עם מנוע שהוחלף.

כי הוא יכול למות הרבה לפני שאתם חושבים, ואם לא המנוע, אז מערכת קרור ועוד כל מיני רכיבים עלולים למרר את החיים של בעל הרכב.

רוצים ג'יפון באותו הסגנון לתווך ארוך? תחפשו סוזוקי ויטרה (כמובן, בתוספת נכבדה לתקציב\ירידה בכמה שנתונים).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה רכב עם מנוע טורבו 1.4 של אופל\שברולט בכוונה להחזיק אותו עד שימות בעוד הרבה שנים, לא עם מנוע מקורי ולא עם מנוע שהוחלף.

כי הוא יכול למות הרבה לפני שאתם חושבים, ואם לא המנוע, אז מערכת קרור ועוד כל מיני רכיבים עלולים למרר את החיים של בעל הרכב.

רוצים ג'יפון באותו הסגנון לתווך ארוך? תחפשו סוזוקי ויטרה (כמובן, בתוספת נכבדה לתקציב\ירידה בכמה שנתונים).

את האמת, אין לי כוח ללכת איתה לעוד סבב, זה מה שהיא רצתה.(אני אדגיש לה שחשוב יהיה לעשות את הטיפולים בזמן כי זה מנוע טורבו וכו')

הסוזוקי ויטרה היה יקר מידי. לרדת שנה היא לא תירצה לדעתי פלוס הוא יהיה עם מעל 100K ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אוטו באסה .

תהיה אח טוב ותוריד אותה מהנבלה הזו.

מה זה עד כדי כך גרוע?

לא ראיתי באינטרנט אנשים שמתלוננים עליו(אני אחפש שוב)

אני מניח שההחלפות שמן בו דחופות כמו בכל מנוע טורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא לא התכוון שהטיפולים הם באסה, אלא התקלות הצפויות.

בעיקרון מנוע ממוחזר אינו גורר ירידת מחיר . במקרה הזה אולי אפילו להפך.

הבעיה פה שאין לדעת מה הק"מ האמיתי של המנוע החדש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוב אומר - זה מסוג הרכבים שקונים חדש ל 3 שנים ומחליפים ברגע שנגמרת האחריות.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצות להתרחק.

יש לחבר קרוב שברולט טראקס מהעבודה, יולי 2017 אחרי מתיחת הפנים.

הרכב אמנם עובר חיים קשים יחסית, גורר, ועבר כבר כמעט 90,000 ק"מ בתחזוקת ליסינג.

הטורבו הוחלף באיזור 40 אלף ק"מ. יש בעיות חוזרות ונשנות עם המזגן שמפסיק לקרר, אף אחד לא פירט בדיוק מה עשו אבל הוא מצא באוטו אישור על החלפת שסתום.

הבולמים האחוריים חלשים והתחילו לנזול והגיר נותן הרבה מכות אבל את זה אולי אפשר לשייך לנזקים מהגרירה.

מעבר לזה מדובר ברכב צפוף, לא נוח ולא חסכוני. היתרון היחיד שלו הוא זריזות ותנוחת ישיבה ממש גבוהה למי שאוהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר שצריך להדליק נורה :שמועד החלפת המנוע קרוב מאד למועד המכירה. זה כמעט תמיד פתיחה של סיפור מסובך בהרבה מסתם החלפה.

מילא היו מוכרים אחרי שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר שצריך להדליק נורה :שמועד החלפת המנוע קרוב מאד למועד המכירה. זה כמעט תמיד פתיחה של סיפור מסובך בהרבה מסתם החלפה.

מילא היו מוכרים אחרי שנה.

החליפו ב 27.6.19

ואיפה שאמורים לסמן אם זה מנוע חדש או משומש לא סימנו כלום.

צריך לבדוק את זה שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מנוע אמין, גיר אמין, הרכב בכללי סבבה.

המודעה הספציפית ממגרש סוחרים בנתניה , תחפשו רכב ממוכר פרטי או טרייד אין רשמי של סוזוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מנוע אמין, גיר אמין, הרכב בכללי סבבה.

המודעה הספציפית ממגרש סוחרים בנתניה , תחפשו רכב ממוכר פרטי או טרייד אין רשמי של סוזוקי.

אני חושב שבגלל המימון(ואולי גם טרייד אם היא תתייאש מלמכור את הרכב שלה לבד) היא חייבת מגרש וגם זה פחות להתעסק עם מלא אנשים, נכון הקישורים שנתתי עכשיו נראים לא משהו מבחינת המגרשים.

את הטראקס מצאנו בכלמוביל ששם מוכרים רכבים של אנשים שעשו טרייד אין בסוכניות והרכבים שם נראים במצב טוב ויש היסטוריית טיפולים.

קשה למצוא ויטרה ב 70K אבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במודעה זה לא סוג המגרשים שאתם רוצים לקנות ממנו, זה לא טרייד מוביל/ כל מוביל / קרסו טרייד אין / לובינסקי טרייד.

בכל מקרה עדיף למכור לבד, טרייד אין זה הפסד גדול של הכסף ( טרייד אין זה שירות שעולה אלפי שקלים ). גם בקניה יהיו יותר גמישים כאשר תבואו עם מזומנים ביד ולא עם רכב ללא שוק ( לדוגמה ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1608 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...