Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בין I30 לבין I30CW אמינות וגיר -זקוק לסיוע בהקדם

tass11
שימו לב! השרשור הזה בן 1612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש לקנות- ומצאתי

I30 2013 ק"מ נמוך עלה ב 5/13

לבין

I30CW 2012 צורה חדשה ! עלה ב 11/12

הבנתי שהגיר שונה בשני המכוניות אני מפחד שהרכב גם נמוך !!!

מה מומלץ או שעדיף לי לעזוב וללכת על משהו אחר דוגמת סוזוקי קרוסאורבר ????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא על האמינות המופתית של הגיר הרציף בסוזוקי קרוסאובר לא הייתי בונה.

לא הבנתי מה מפחיד בגיר של i30/ i30cw בשנתונים האלה? מדובר עדיין בגיר אוטומטי פלנטרי, גם ב 2014 הוא עדיין לא הוחלף ברובוטי כמו בקיה סיד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בגיר אמין.

בעיות אחרות של הרכב וזולות יחסית לתיקון הן קופלונג הגה חשמלי וחיישן קראנק, מעבר לכך לפעמים הלחצנים של החלונות כמו בכל קיה יונדאי מוסרים נשמתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, פעם ליוויתי ידיד שחיפש i30cw 2014 בחברות ליסינג .

הוא נתקל בלא מעט רכבים בהם החליפו מנוע. אין לי מושג מה הסיבה - הזנחה / התעללות של נהגים, הזנחה בטיפולים של חברות ליסינג או אחוזי כשל מנוע יחסית גבוהים ( בהשוואה לקורולה, מאזדה 3 וכו.. ). בסוף הוא קנה סובארו אימפרזה ( b3 ).

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר רובוטי כפול מצמדים הוא גיר אוטומטי לכל דבר.

הגיר האוטומטי הפלנטרי(מה שעדיף מבחינת אמינות ואחזקה) הוחלף מתישהו ב2015, ולרובוטי יש שבעה הילוכים לעומת שישה באוטומט הרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 2013 לאף אחד מהדגמים של i30 לא היה גיר רובוטי כפול מצמדי.

לקיה סיד כבר החליפו לרובוטי 6 הילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...