Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוי לבושה...

yaron_z
שימו לב! השרשור הזה בן 7884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול התחריתי בנחשונים במסגרת הליגה 40-80 (מירוץ מספר 8 נערך כנגד כיוון השעון).

הגעתי למירוץ מוכן היטב, מקום שני במקצה המוקדמות שלי ו8 בכללי, יוצא לחצי הגמר מהמקום השלישי, חבורת החוד שכוללת אותי במקום השלישי פותחת פער משאר המתחרים של כשניה להקפה, נותנים בגז, היירפין שמאלי ארוך, אני מהיר מהנהג במקום השני, ונוגח אותו קלות מהקו הנכון, לא עוקף אבל מקבל ענישה-הורדת שני מיקומים, אחרי הקפה אני מוצא טעות אצל הנהג במקום השני, דלת נפתחת... ואני מנצל אותה ועכשיו אני שני, כזכור עם הורדת שני מיקומים (לא יכלתי לדעת מה הענישה, רק ידעתי שאני אענש), ממשיכים לפתוח פער משאר השדה, אני והבחור במקום הראשון עוד מתרחקים מעט מהמקום השלישי, אני מזהה דלת פתוחה בעליה מהפניה המשולבת בתחתית המגדל, אך הדלת נסגרת בדיוק כשאני שם.... אני על הצמיגים, ועל הקארט שהיה ראשון... המשכתי עוד במירוץ אי שם לאחר החילוץ המהיר במקום החמישי, אבל דגל שחור שקיבלתי בעקבות התאונה פוסל אותי מהמקצה, ואני נדון לזנק אחרון בגמר ג'... :(

בגמר ג' אני מצליח לעקוף שלושה נהגים אבל חוסר מזל בהגרלת הכלים גרם לי לקבל כלי חלש עבורי, ואני נשאר חמישי... שוב פעם :( ...

אני לא זוכר מאז השנה הראשונה שלי במירוצים מירוץ שהגעתי בו למיקום כ"כ נמוך (או גבוה... תלוי מאיפה מסתכלים...) .

פעם הבאה אני חייב להיות יותר שקול, להיות יותר שקול, להיות יותר שקול.

ירון זורע (קסדה ירוקה)

http://WWW.GOKART.CO.IL אפשר לראות את דיווח הגמרים מהמירוץ.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוחזים ופרועים כולם... לא שוקלים את מעשיהם בתבונה... תיכף עוד תגיד לי שאתה אוהב להחליק על כביש ציבורי :wink:

אני מוכן להתערב שאם הייתי במקומך הייתי בוודאי מקבל כל כך הרבה עונשים שאפילו למקום אחרון לא הייתי מגיע...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי ואיך אני יכול להתחיל להתחרות במרוצי קארט?

מה צריך?

תודה OZA

תגיע למסלול, תתאמן, תעשה קורס (אולי בסדר שונה אבל אתה חייב להגיע למסלול...) . תתחרה במירוץ, תלמד את החוקים של המירוצים שהם תורה שלמה וכו' וכו' והעיקר- תהנה :!:

נ.ב ביום שישי יש במסלול נחשונים "קורס" לחברי ליגת 4-80 (אם אתה עונה על אחד מהקריטריונים של מעל גיל 40 או מעל 80 קילו-ומעוניין להתחרות שם), הקורס עצמו לא עולה כסף, אך המקצים כן, באופן חד פעמי, 3 מקצים ב110 ש"ח (1), ילמדו קווים נכונים, תכנוני מהלכי מירוץ ועוד. אני ממליץ, למרות שביום שיש אני מתחרה בנתניה ב"ליגת עובדים" (של העובדים במסלול כמובן...) .

חג מירוצים שמח, שבוע הבא הפסטיבל המוטורי באילת... נקווה שיהיה שווה להגיע...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחת כמעט לשחזר את הפאדיחה שלי מנחשונים..

רק כמעט..

:roll::wink::D8)

אנא השתדל יותר להבא ונראה אם תצליח לשחזר את מעשי הגבורה שלי..

ראלימן

:evilbat::onfire::ok:

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...