Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסיים הסרת שיער ללא תוצאות

diller
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,

מסיים הסרת שיער (נשאר לי עוד טיפול מתוך שנים עשר) ולא ראיתי שם תוצאות ואף צימוח יתר. קבעו לי פגישה עם המנהלת. מה נהוג לדרוש? יש לציין שלאורך כל התקופה (3 שנים) לא ראיתי שינוי מסויים וכמובן התרעתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זיכוי עבור כל התשלומים + פיצוי על עוגמת נפש עד 25% ממחיר הטיפולים

ועוד 50% עוגמת נפש של מרק 10

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גב.. זה פשוט הגעיל שלא יכלתי להתעלם!

מבין לליבך.

לדאבוני סובל מאותו ה"גועל" (יחד עם הזרועות והכתפיים, גררררר) ואפילו לא טורח לנסות פתרונות שכאלו כי גם אם הם יעבדו, לאחר פרק זמן מסויים זה יחזור. משער שאצטרך להמתין לגיל 60 (אם אחיה עד אז), בו זה כבר פחות יפריע לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גב.. זה פשוט הגעיל שלא יכלתי להתעלם!
גב זה איזור בעייתי מאוד לגברים צעירים(ציטוט של יועצת באמריקן לייזר).

אני התחלתי הסרת שיער בגב/כתפיים באמריקן לייזר לפני כ 8 שנים. עברו מאז כניראה משהו כמו 20 טיפולים.

השיער דליל בהרבה, דק מאוד, אבל ממשיך לצמוח. אם כי בקצב נמוך, היום אני עושה טיפול פעם בחצי שנה, לעומת פעם ב3 חודשים בתחילת הדרך.

באמריקן לייזר הטיפולים הם לכל החיים, ובנתיים הם בהחלט עומדים בזה.

לפני כמה שבועות התחלתי הסרה גם בחזה ובטן, תענוג מפוקפק עוד יותר מהגב. ניראה איך יתקדם..

מה כתוב לך בחוזה מול הקליניקה שלך? ישנה התחייבות כלשהי לתוצאות? ישנה הגדרה כלשהי לתוצאות?

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אני אמצא את החוזה איפשהו ואבדוק. עשיתי דרך פרופורציה ככה שזה מוגבל בטיפולים וזה החיסרון. עד כמה שזכור לי רשום מן הסתם כמו בכל מכון שלא מדובר בהסרה לצמיתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב גברים שעירים :cry:

מאיפה הסרת שיער ? מהחזה ? גב ? ביצים ?

ביצים וחזה אפשר לגלח. לוקח הרבה זמן, אבל אפשרי. גב בעייתי.

diller, מה לגבי קרמים להסרת שיער? ניסית פעם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...