Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסימת דלתות הרכב - בעיקר הנהג, בחנייה

Blakey85
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

רציתי לדעת מה אתם עושים \ מה עובר לכם בראש שאתם חוזרים לרכב ומישהו חנה כול כך קרוב שהוא סגר לך את הכניסה לדלת.

בדרך כלל הנהג אבל גם הדלת נוסע לפעמים לא זמינה.

אני עובד בבתי חולים, מקום מועד לפורענות מבחינת חנייה כביכול בגלל מצב רפואי אבל לרוב זה סתם מבקרים בכפכפים ושורטס שמתנהגים כמו קופים במחלקות שאני רואה מבצעים את זה.

היום הגעתי לאוטו, לאחר שחניתי במקום עם 2 מקומות. ידעתי שזה יהיה צפוף מאוחר יותר כי נכנסים לשם 2 מכוניות אבל לא כאלה גדולות במיוחד. נצמדתי כמה שאפשר לצד החנייה ככה שיהיה מקום לבא בתור.

בכול מקרה, אני חוזר ומכונית גבוהה לבנה, סוג של ג'יפון או סתם גלגלים גבוהים, סגרה לי את הדלת בטירוף. הייתי צריך לפתוח, להיכנס בזווית ובלחץ תוך שהדלת שלי נשענת על שלהם כי לא היה לי ברירה.

זה ממש משגע אותי שזה קורה!!!!! :evil:

אני עובר מלא חניות שאני רואה מצב כזה שיתרחש ואני מוותר על החנייה. זה לא פייר לבנאדם הקודם שחנה שאני יחנה בצורה כזאת שהוא לא יצליח או יצטרך לעשות אקרובטיקה להיכנס. מה אם הוא שמן? אישה בהריון?

קרה לי כבר לפחות 5 פעמים, וכל פעם זה מחרפן מחדש. פעם חניתי ליד עמוד חנייה שיהיה מקום להבא בתור, אבל לא הוא השאיר לעצמו הרבה מקום וסגר אותי עם העמוד. אני בנאדם 1.80 שוקל 90 קילו, מה אני אמור להיכנס מהאחורי\צד? זה אוטו קטן ואני שובר דברים עם התחת.

פשוט ממש רציתי לעשות משהו לאוטו השני שיבין שדברים כאלה לא עושים. אתה לא שווה יותר מאחרים.

שואל דוגרי, מה אתם עושים במצב הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כלום.

נכנס לרכב, לא ממש משתדל להיזהר מהרכב שלידי, כי נשבר היין מאנשים שלא מעניין אותם כלום, ונוסע לי לדרכי

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 תוים...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלום.

נכנס לרכב, לא ממש משתדל להיזהר מהרכב שלידי, כי נשבר היין מאנשים שלא מעניין אותם כלום, ונוסע לי לדרכי

אני פועל באופן זהה.

אני לא אשכח שפעם ירדתי עם חבר במעלית לחניון עם עוד בחור איתנו במעלית, בזמן הירידה במעלית אנחנו מדברים בינינו על אנשים שנצמדים למכוניות של אחרים ככה והוא מספר איך פעם כשזה קרה לו הוא יצא מדעתו נכנס מהדלת של הנוסע ובעצבים פתח את הדלת ועל הדלת של הרכב שלידו 10 פעמים בשיא הכוח רק מעצבים(שיחה לגמרי במקרה).

מפה לשמה אנחנו והבחור מתקרבים לאותו כיוון והוא שואל אותנו איך משלמים על החניון ואני עונה לו שאפשר לשלם בשער עם אשראי - אנחנו מגיעים לאוטו ורואים C3 2003 חבוטה צמודה לאוטו שלי ממש בצורה שאי אפשר להיכנס, הבחור השני נעמד לידינו וממלמל "אני אעזור לכם קצת" תופס ריצה קלה לאוטו נכנס שם רוורס ונעלם - זה היה אחת הסיטואציות המבדרות שהיו לי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לומד את המשפט:

הלוואי ויהיה לי את הכוח לשנות דברים שיש ביכולתי לשנות, את היכולת לקבל דברים שאין ביכולתי לשנות ואת התבונה להבדיל בינהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5 תוים...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk

דריסה?

שריטה?

שחיטה?

בריחה?

מריחה?

לחישה?

סלידה?

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח לו את המראות ומרים מגבים, נכנס לרכב ונוסע.

גם אני בנאדם גדול וזה בהחלט מכה. ואם הייתי שמן? זו בעיה גדולה יותר... ואם הנהג שנחסם עם בעיות גב או מבוגר? שילך לחפש איך להכנס לרכב..

יש לנו 0 התחשבות במדינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בנאדם גדול וזה בהחלט מכה. ואם הייתי שמן? זו בעיה גדולה יותר...

בהחלט בעיה, אבל יש לי באוטו דלת הזזה.

במקרים כאלה נכנס דרך דלת ההזזה לשורת המושבים האחורית ומשם עובר למושב הנהג :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דריסה?

שריטה?

שחיטה?

בריחה?

מריחה?

לחישה?

סלידה?

לא.. הוא כותב 5 תוים כי אלו 5 תוים מינימום שצריך לכתוב על מנת לשלוח תגובה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.. הוא כותב 5 תוים כי אלו 5 תוים מינימום שצריך לכתוב על מנת לשלוח תגובה.

אה, אופס :lol:

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קרה לי ממש לא מזמן. הייתי עם הרכב של העבודה, כשחזרתי אליו ראיתי קורולה חדשה לגמרי חונה כל כך צמוד אלי, שאין סיכוי לפתוח את דלת הנהג, או לעבור בין הרכבים.

בהתחלה חשבתי לחכות ולראות מי הגאון שיגיע ואולי לשאול אותו לפשר הדבר, אבל אז עברה לי המחשבה של "לך תדע מי זה" וכמה זמן בכלל אחכה.

התעצבנתי קצת עם עצמי ואז הבנתי שזה לא שווה ופשוט נכנסתי דרך דלת הנוסע ומשם התמקמתי במושב הנהג.

העיקר אני מתלבט, מסתובב וחושב 10 דקות לפני כל חניה שאני חונה בה את האלפא.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת שזה לא רק אני.

פעם הבאה אני לוקח תמונה של הטימטום ומשאיר וואחד שריטה. (עשיתי את זה פעמיים בעבר, אבל שסיפרתי לאנשים לשחרר עצבים התייחסו אליי כאילו אני משוגע).

די נשבר לי הזין מאנשים אנטיפתים. למה אני צריך לשבור את האנברקס, המראה והרדיו עם התחת שלי בגלל שמישהו לא משתמש במוח שהוא מחנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגרום נזק בזדון לרכב של האידיוט שחסם לך את הדלת זה ממש פתרון. כל הכבוד. :roll:

גם אם הוא אכן אידיוט זו לא סיבה לגרום נזק לרכוש.

איפה התרבות במדינה הזאת?

המקרה שלי:

בחניון עם קירות גבוהים, נצמדתי ככל הניתן לקיר עם דלת הנוסע וזאת כדי לוודא שאף רכב ליסינג חסר התחשבות לא יפתח על האוטו שלי את הדלת שלו.

להפתעתי (או שלא...) כשהגעתי מישהו חנה כל כך קרוב אליי שלא ניתן היה לפתוח את דלת הנהג בעוד שדלת הנוסע צמודה לקיר כך שלמעשה אין איך להיכנס לרכב...

קיללתי קצת בלב ולמזלי אני בחור רזה, לחיצה על ארוכה על כפתור הפתיחה בשלט והגג הפנוראמי נפתח, טיפסתי פנימה...:lol:

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אם למגיעים למצב שאי אפשר להיכנס לרכב בכלל, או לצאת מ החניה כי רכב אחר חוסם אותך (לא להיכנס לרכב, לנסוע הכוונה שלי), אפשר להתקשר למשטרה הם מתקשרים לבעל הרכב וזה עוזר ברוב המקרים.

אם יש לך דרך להיכנס לרכב ולצאת לנסיעה בלי להתקשר, עדיף.

מה שמעצבן אותי יותר, זה שהם ממש נצמדים ואז גורמים לך נזק ברכב, קרה לי פעם שחניתי, והייתה חניה פנויה לידי, ועוד לפני שהספקתי לצאת, מישהי התחילה לחנות לידי, בכוונה נשארתי ברכב וראיתי איך היא פותחת אל הדלת על הרכב שלי, במזל שלה שלא עשתה לרכב שלי כלום בסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה שכבר קרה לי פעמיים: אני מוצא חניה פינתית רחבה. שמח וטוב לב אני נצמד לפינה, וכשאני חוזר מגלה שגאון השתחל בין המכונית שלי לבין החניה הסמוכה תוך שהוא פולש לשטח החניה הפנוי שלי. כמובן שבמקום שיהיה לי המון מקום, זה אומר שהוא צמוד אלי עד כדי חוסר יכולת להכנס לרכב.

מה אני עושה? מוודא שאין שריטות, משתחל לרכב (מעלה של רזים) ומשתדל לשכוח מזה כמה שיותר מהר כדי לא להתעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...