Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסימת דלתות הרכב - בעיקר הנהג, בחנייה

Blakey85
שימו לב! השרשור הזה בן 1613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתן לך דוגמא ממני, כנכה אני יכול להיכנס *רק* מדלת הנהג (לא יכול מבחינה פיזית לעבור מהכסא ליד) עכשיו תחשוב מה קורה אם נצמדת לדלת שלי (אפילו אם אין רכב בצד של הנוסע).

כן כבר קרה לא מעט פעמים שלא הצלחתי להיכנס או שנכנסתי לאחר מאמצים קשים מדלת הנהג, מודה שפעם אחת הנהג שנצמד אלי חש על "בשרו" מה קורה שלא מתחשבים באחרים...

פתרון זה סוג של שלט רחוק נוסח ג'יימס בונד שיוציא לי את הרכב מה חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש אנשים שפשוט לקצוץ להם את הידיים שמחזיקים בהגה ונכנסים למקומות בלי מחשבות.

שבוע שעבר אני מגיע לרכבי ומקבל חושך - אדם חנה במקום אסור ולא רק זה הוא נדבק אלי בחלקו האחורי של הרכב שלי.

לא וויתרתי ובסוף איתרתי את בעל הרכב שהגיע ושיקר על ימין ועל שמאל עם תירוצים שונים ומשונים.

למזלי יש על הפגוש האחורי שלי עיטוף ועם פן חום הכל נעלם.

אנשים כאלה פשוט לזרוק לים עם המכונית שלהם - לא יכל לזוז 5 ס"מ הצידה?

מה אתם הייתם עושים?

s1.jpgs3.jpgs2.jpgs1.jpg

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תמיד עדיף.

אבל כמו שאמרתי, יש מקרים שצריך להגיע לרעיון עבודה או לפגישה עם עוד 10 אנשים כשאתה בדיוק זה אמור לדבר ראשון באותה הפגישה.

לקחת מקדם 20 או 30 דקות וזה לא מספיק. מסתובב ולא מוצא חניה. נכנס לחניון בתשלום, עושה סיבוב ויוצא כי מלא. בחניון השני או השלישי אתה כבר תחנה איפה שרק אפשר.

איך זה נראה - מגיע לפגישה באיחור של 20 דקות, אנשים ממתינים. אומר להם "מתנצל, לא מצאתי חניה".

כן, זה ממש מעניין, מרשים ונותן לך מיד נקודות קרדיט...

אם יש לך פגישה חשובה באיזור שידוע שקשה בו למצוא חניה, קח מונית. ככה תגיע רגוע לפגישה בלי לבזבז זמן ועצבים על חיפוש חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את האפשרות הזאת. מכיר גם את האפשרות לצאת יותר מוקדם :-)

אבל תגידו, באמת, לא קרה לאף אחד פה שלא הערכתם נכון את הזמן, לקחתם מקדם בטחון אבל התברר שהוא לא מספיק?

כשאתה כבר נמצא במרחק 300 מטר ממקום הפגישה שמתחילה עוד 5 דקות ואין לך חניה, לא יעזור לקחת מונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעה : לנהג,אסור להיכנס מדלת שאינה דלת הנהג. יש לי חבר שקיבל דו"ח משוטרת זונה על זה שהוא נכנס מהדלת האחורית (ברלינגו).

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את האפשרות הזאת. מכיר גם את האפשרות לצאת יותר מוקדם :-)

אבל תגידו, באמת, לא קרה לאף אחד פה שלא הערכתם נכון את הזמן, לקחתם מקדם בטחון אבל התברר שהוא לא מספיק?

כשאתה כבר נמצא במרחק 300 מטר ממקום הפגישה שמתחילה עוד 5 דקות ואין לך חניה, לא יעזור לקחת מונית.

כן, לפני שבוע הייתי צריך להגיע מצד אחד של תל אביב לצד השני...

מזמן הגעה של 3:10 זה עלה לאט לאט עד שהגעתי בסוף ב4! (והייתי צריך להגיע ב3 ןחצי).

לתגובה מעליי - איפה כתובה התקנה הזו, ואיזו מטרה היא משמשת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לידיעה : לנהג,אסור להיכנס מדלת שאינה דלת הנהג. יש לי חבר שקיבל דו"ח משוטרת זונה על זה שהוא נכנס מהדלת האחורית (ברלינגו).

גם לי מוכרת תקנה כזו, אבל לא מצאתי אותה בתקנות התעבורה ובחנ"א. יתכן שמדובר בתקנה ישנה שבוטלה. וכמובן - שחיפשתי במקום הלא נכון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרון היטק לבעיה.

[video=youtube_share;6blks7vfZog]

החניון של המשרד שלי בבוסטון הוא גירסא קצת פחות היטקית של אותו רעיון. יש רמפות שמאפשרות למכוניות לחנות בקומות ופשוט משאירים את המפתחות אצל הסדרן בכניסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם בארץ בכמה חניונים מכפילי חניה 2 קומות, לא אוטומטיים כמובן. גם משאירים את המפתח אצל הסדרן בחניון.

מעבר לשטח שזה חוסך, זה דבר מאוד לא נוח ומסורבל לשימוש.

בעיקרון מתאימים יותר לחניונים של עובדים בהם חונים בבוקר ויוצאים בערב ופחות לחניונים ציבוריים עם מספר כנסיות/יציאות במהלך היום.

למרות זאת פה ושם משתמשים בהם גם בחניונים ציבוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם בארץ בכמה חניונים מכפילי חניה 2 קומות, לא אוטומטיים כמובן. גם משאירים את המפתח אצל הסדרן בחניון.

מעבר לשטח שזה חוסך, זה דבר מאוד לא נוח ומסורבל לשימוש.

בעיקרון מתאימים יותר לחניונים של עובדים בהם חונים בבוקר ויוצאים בערב ופחות לחניונים ציבוריים עם מספר כנסיות/יציאות במהלך היום.

למרות זאת פה ושם משתמשים בהם גם בחניונים ציבוריים.

יש באיזור של העבודה שלי גם חניונים ציבוריים בהם משאירים את המפתחות אבל אין חנייה בקומות, פשוט חונים חניות כפולות ומשולשות. זה באמת לא נשמע הכי נוח בעולם ואני באופן אישי לא מחנה במקומות כאלו. החניון האוטומטי, לעומת זאת חוסך הרבה יותר מקום כי לא צריך מעברים מספיק רחבים כדי לתמרן, לא צריך אורור ולא צריך לאפשר גישה של בני אדם לחניון. דוקא כזה חניון יותר מתאים להיות חניון ציבורי שנכנסים ויוצאים ממנו במשך כל היום מאשר חניון שבו כולם מנסים להכנס או לצאת באותה השעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באיזור של העבודה שלי גם חניונים ציבוריים בהם משאירים את המפתחות אבל אין חנייה בקומות, פשוט חונים חניות כפולות ומשולשות.

גם זה קיים במספר חניונים בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מופנה לכל החכמולוגים שפותחים מראות או מרימים מגבים או לא יודע מה. או שורטים מכוניות.

גם אם תפתחו מראה או כל דבר כזה או אחר.

אתם מכניסים ראש בריא, למיטה חולה.

נגעתם במגבים. הלכו המגבים? לא משנה אם באשמתכם

במקרה הייתה לו מצלמה ברכב/רכב שכן/מצלמה מהעסק והוא השיג צילומים

בקלות הוא מוכיח שזה הנהג שהמצלמה תפסה מהרכב השכן והופ - ילביש עליכם.

אתם בישראל. יש לוחית רישוי - קל להגיע אליכם.

ברגע שאתם מספקים לישראלי סיבה טובה להיאחז בה (נגיעה במגבים/במראות) אל תפתחו פה אח"כ שרשור מה לעשות, מלבישים לי משהו שלא עשיתי.

לא שאכפת לי? אבל מזהיר, למען תמימים שלא יודעים שיש אנשים שרק מחכים שתיגעו להם ברכוש (ממש לא מדבר עלי, אלא על כך שלא חסר פה חכמולוגים פי 2 ממכם במדינה).

לא שמתם לב שבזמן האחרון שומעים יותר מדי בחדשות כל מי שנפגע מפגיעה כזאת או אחרת על

"עוגמת נפש, נזק נפשי, אני ____ נפשית" ?

יותר מדי. פעם זה לא היה. בשנים האחרונות כל אחד משתמש במונח "נפשי"

על מנת לנפח בתביעה גם נזק כספי אבל גם להכניס את הפן הנפשי. היום אנשים יותר תחמנים חכמולוגים וערמומיים.

האנשים היום חכמים. יודעים לקחת סיטואציה קטנה ולהתעשר עליהם, חבל שאתם תהיו אלה שיתעשרו על חשבונכם או על גבכם.

"יש אנשים שרק מחכים שתיגעו להם ברכוש"? לא הבנתי למה אתה מתכוון, כל אחד שיגעו לו ברכוש, לא יעמוד ויסתכל מבלי לעשות שום דבר.

לצורך העניין, אני מכיר אנשים שהרכב שלהם יותר חשוב להם מחברים/בני משפחה / עצמם. זה למעשה כל החיים שלהם.

חוץ מההוא בתל אביב שצילם את הסודני קופץ לו על הרכב ושובר לו את הגג וחוץ מלצלם אותו לא עשה כלום. (כנראה סמך על המשטרה. חחחחחחחחחח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים שפשוט לקצוץ להם את הידיים שמחזיקים בהגה ונכנסים למקומות בלי מחשבות.

שבוע שעבר אני מגיע לרכבי ומקבל חושך - אדם חנה במקום אסור ולא רק זה הוא נדבק אלי בחלקו האחורי של הרכב שלי.

לא וויתרתי ובסוף איתרתי את בעל הרכב שהגיע ושיקר על ימין ועל שמאל עם תירוצים שונים ומשונים.

למזלי יש על הפגוש האחורי שלי עיטוף ועם פן חום הכל נעלם.

אנשים כאלה פשוט לזרוק לים עם המכונית שלהם - לא יכל לזוז 5 ס"מ הצידה?

מה אתם הייתם עושים?

[ATTACH=CONFIG]524662[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]524663[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]524664[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]524662[/ATTACH]

כל כך מרתיח!

אם האזור היה נקי מאנשים אין ספק שהיה מקבל מתנה קטנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...