Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לתקופת מעבר-השכרה/רכישה

diller
שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כרגע עם רכב שכור לאחר שרכבי הוכרז כאובדן להלכה. יש כמה דגמים שפזלתי אליהם אך יש כמה חודשים טובים עד שהם יוכרזו בעולם. עד אז אני מתבלט העם עדיף לי לשכור רכב לתקופה של עד חצי שנה או שמא לרכוש רכב ידני במחיר של 17k, חסכוני לתקופה הזו כדוגמת פאביה 2011.

אשמח לדעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק יד 2 קשה היום, קנייה לתקופה קצרה הייתי קונה רק רכב עם שוק מאוד טוב שלא יקח לי כמה חודשים למכור אותו אחרי זה

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלל שלי הוא לקנות רכב כאשר צריך אותו. במקום לחפש רכב גישור ולשלם הון תמורת שכירת רכב, או להסתכן בהסתבכות עם רכב משומש, בחר רכב מהמבחר הקיים אצל היבואנים (או בשוק היד השניה) לטווח ארוך. רכב שטרם הוכרז בעולם יכול להגיע הה גם ב-2021 או בכלל לא.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים אך יחד עם זאת במידה ואני נעול על דגם מסוים שעתיד להיות מוצג במרץ 2020 זה די מבאס לקחת דגם שעתיד להיות מוחלף. עשיתי את זה כבר פעם אחת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...