Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מיצובישי אאוטלנדר 2015

manu4500
שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי לפני שבוע מיצובישי אאוטלנדר 2015, המוכר אמר לי שהוא שומע רעש חד פעמי בבוקר אחרי חמש שניות שהרכב נוסע, הוא רצה לתקן לפני המכירה, הלכנו למוסך שלו (הוא עשה לו טיפול + ברקסים לפני שבועה וחצי) המוסכניק אמר שאין רעשים שאין מה לתקן, לקחנו את הרכב לבדיקה במכון שילמתי 650 ש"ח וגם אמרו שלא רואים תקלה, אחר כך לקחתי את האוטו למוסך הקבוע שלי וגם הוא לא שומע רעש, אמר לא לתקן, המוכר הוריד לי 1000 ש"ח על הרעש, משהוא יודע מה יכול להיות שומעים רעש חמש שניות ונעלם עד למחורת, לא נראה לי שזה מהגה נרא כמו משהוא שנתקע .

תודה מראש

בסליחה על טעויות כתיב אני לא ישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שואל אם התקלה בהגה ?

רעש חמקמק זה משהו שרק במוסך אפשר לאתר.

זה כל כך מציק לך ? אני לא הייתי נוגע. תדליק רדיו במקום.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא יכולים לדעת כי לא שומעים את הרעש.

גם במוסך לא שמעו שום דבר שצריך לתקן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...