Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחתנת בחו"ל? איך היה?

lesles
שימו לב! השרשור הזה בן 1587 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לנו חברה טובה שלה ולבעלה הייתה רשת של 5 חנויות תכשיטים מאוד מצליחות.

כ"כ מצליחות שהם הקימו חברה, הכניסו הכל לחברה כולל הבית המפואר שלהם, הבתים בחול להשקעה, הכל בחברה בע"מ והכל רשום על שם האבא של הבעל שהוא אזרח חוץ ששוהה בישראל כ 3 חודשים בשנה.

שנים הייתה מסתלבטת עלי שאני כמו כל הכבשים, משלם מיסים והיא הזאב שחי מכבשים כמוני...

יום אחד חזרה הבייתה, המפתח לא פותח את הדלת... בעלה זרק אותה מהרגע והרגע מהחיים שלו (בדיעבד גילתה שיש לו מאהבת מזה כשנה), היא אפילו את התחתונים לא לקחה כי כמו שאמר לה השופט, "גברת, מה את רוצה? זה בכלל לא רכוש לא שלך ולא של בעלך, זה של אבא שלו, איזה זכות יש לך לדרוש רכוש שלו?"

עריכה- פתאום נזכרתי בסיפור נוסף, זוג חברים של ההורים שלי שעשה בדיוק מה שיעצתם, יום אחד הבעל חוזר ממילואים, דופק בדלת, פותח לו מישהוא שהוא לא מכיר...מי אתה? אני בעל הדירה, קניתי אותה שלשום.

עד היום לא ידוע איפה האישה ואיפה הכסף.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שנים הייתה מסתלבטת עלי שאני כמו כל הכבשים, משלם מיסים והיא הזאב שחי מכבשים כמוני...

מקרה קלאסי של "קארמה היא חוף ים". משמח לשמוע.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואכן אלה הסיכונים. אני בהחלט לא בעד להשתין מהמקפצה כאמור, אבל זה יותר קל כאשר לא נשואים. בכלאופן, בינתיים לא התרשמתי שהרשויות עושות יותר מדי מאמץ לאתר כאלה בינתיים.

קשה לי להאמין שהצהרה כזו תופסת בביטוח לאומי או במשרדי הרווחה או לשם קבלת עזרה בדיור.

המאגר שעליו מסתמכות הרשויות בארץ כולל משרד השיכון/ביטוח לאומי וכול שאר הרשויות הוא של רשות האוכלוסין וההגירה. גם כאן אתה יכול להצהיר הצהרות שונות ומשונות בנושאים שונים. קח בחשבון שכול דבר שאתה עושה היום עלול להשפיע בעתיד על דברים אחרים מכיוון שהכול מתועד בימינו.

לגבי עזרה בדיור אני לא יודע, אבל למשל בסיוע במעונות וקביעת דרגת הכנסה לשם העיניין למיטב ידיעתי זה מספיק.

בכל מקרה, מי שמתכנן את זה מראש, אני מניח שמכלכל את צעדיו כך שלא יפול בבדיקה פשוטה (כתובת משותפת?), ואני לא בטוח ששולחים מישהו לדפוק בדלת ולראות מי גר בדירה.

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחתנו בקפריסין(לרנקה) השנה, 09:15 הייתה החתונה, 09:45 היינו בחוץ כזוג נשוי, 12:00 צילומי חתונה באיזור נאפה,16:00 חזרנו ללרנקה ואספנו בדרך את כל המסמכים כבר מוכנים במעטפה.

בארץ רק ניגשנו למשרד הפנים לעדכן דרכון ות.ז לאשתי.

אנחנו מצאנו בקלות תעסוקה באי לשבוע שלם באמצע פברואר (יום לפני החתונה שרפתי במסלול המירוצים ואשתי התארגנה ליום הגדול).

מבירורים שעשינו, קפריסין הכי קלה, צריך רק דרכון ותמצית רישום אוכלוסין ואת התעודת נישואים מקבלים מוכנה להגשה בארץ.

בפראג צריך מסמכים נוספים כגון תעודת לידה וכו וגם את המסמכים בסוף צריך לתרגם כדאי שיתקבלו בארץ.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי dany

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאורגיה עוד יותר קלה, צריך רק צילומי דרכון. מישהו התנסה שם?

נוטים יותר לשם בעיקר בגלל הטבע (גם לתמונות, ובעיקר לחוויה).

דרך אגב, 1500 ש"ח לזוג טבעות נישואין נחשב למחיר סביר? (שתיהן שוקלות יחדיו 7.62 גרם, כולל חריטה בצד הפנימי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו התחתננו בלאס ווגאס היה סופר קל ומהיר.

המשפחה של אישתי עלתה מאוקראינה וברבנות התחילו לדרוש כל מיני דרישות, אז אשתי החליטה שהיא לא עומדת לתת להם לחקור את סבתא שלה וכאלה דברים, אז החלטנו על חתונה בחו"ל.

בווגאס הולכים למשרד של העיריה וממלאים טופס, אחרי זה עשינו טקס עם ההורים בצ'אפל עם אלוויס. אני לא בטוח שהיה צריך אותו לדעתי רק הטופס מהעיריה מספיק, אבל היה נחמד וגם שידרו את הטקס באינטרנט, כך שהמשפחה והחברים בארץ יכלו לצפות בו בלייב.

חשוב מאוד, אחרי החתונה צריך לשלוח את תעודת הנישואין למשרד של מדינת נוואדה כדי לקבל בחזרה בדואר לארץ אישור שנקרא אפוסטיל. בחלק מהמקומות דורשים אותו ולא מספיק רק אישור הנישואין. לדעתי צריך להוציא את האפוסטיל מכל מקום, לאו דווקא אם מתחתנים בארה"ב.

אחרי זה בארץ זה היה קלי קלות, הלכנו למשרד הפנים עם תעודת הנישואין מארה"ב ונרשמנו כנשואים.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה, מצחיק (ועצוב) שהרבה יותר קל יותר להתחתן במדינה אחרת ולא במדינה שאתה חי בה...
אין לך מושג כמה זה כואב להיות בידיעה שבמדינה שלך שגדלת בה, שירתת בצבא ומשלם בה מיסים אין לך הזכות להתחתן כאחד האזרח אלא נגזר עליך לצאת לגלות להתחתן כמו מוקצה - זה שורף כ"כ בתוך הלב.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מושג כמה זה כואב להיות בידיעה שבמדינה שלך שגדלת בה, שירתת בצבא ומשלם בה מיסים אין לך הזכות להתחתן כאחד האזרח אלא נגזר עליך לצאת לגלות להתחתן כמו מוקצה - זה שורף כ"כ בתוך הלב.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

אכן כואב ,

הבעיה היותר גדולה היא שאם חס וחלילה אתה גם רוצה להתגרש. אין למדינת ישראל פיתרון עבורך.

להתגרש יכול רק זוג שמוכר כנשוי על ידי הרבנות / הכנסיה או האיסלם. אם אין מוסד דתי שמכיר בכם כזוג שלו , אתה בבעיה.

הנושא בהחלט דורש שינוי משמעותי.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה הבאת את זה?!

אין שום בעיה להתגרש.

הדיון מתקיים בבית הדין לענייני משפחה ואתה מקבל "התרת נישואים" בישראל, שזה גירושים לכל דבר ועניין.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבת שלי לומדת משפטים בעברית. בדיוק הסמסטר הזה לומדת דיני משפחה. טענה שזה מה שהמרצה שלה אמרה. אומנם עדות שמיעה. ועוד של אישה אבל לדעתי במקרה הזה היא אמינה עלי.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה.

לי יש פסק דין מבית משפט על שמי ושם זוגתי לשעבר. היא אנגליה פרוטסטנטית, אני יהודי.

איך האמינות שלה עכשיו?

נ.ב. רק להראות שאני אדם אמין:

https://www.kolzchut.org.il/he/%D7%94%D7%AA%D7%A8%D7%AA_%D7%A0%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%90%D7%99%D7%9F

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמקור אי ההבנה היא שאם שני בני הזוג יהודים הם צריכים להתגרש ברבנות גם אם לא נשאו נישואים דתיים.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...