Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש הבדל משמעותי בגודל בין מידת נעליים 42 ל/42.6?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 1595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש נעל של אדידס שאני מעוניין להזמין דרך אתר כלשהו, המידה 42 שאני נועל לא נמצאת במלאי ואילו מידה 42.6 כן מופיע במלאי, האם ההבדל בין המידות הוא משמעותי? יהיה גדול עליי?יראה מוזר?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון המידות האמריקאיות יותר אמינות. גם לנעליים הנוכחיות וגם למה שאתה מחפש.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה נעלים שהייתי ממש רוצה והמחיר טוב, הייתי קונה.

בטח שלא יראה מוזר, לגבי הגודל, לכל היותר לובשים גרבים טיפה יותר עבות ממה שלובשים בדרך כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נעל של אדידס שאני מעוניין להזמין דרך אתר כלשהו, המידה 42 שאני נועל לא נמצאת במלאי ואילו מידה 42.6 כן מופיע במלאי, האם ההבדל בין המידות הוא משמעותי? יהיה גדול עליי?יראה מוזר?

נעליים זה נושא בעייתי ללא מדידה. ב hush puppies אני מידה 42, ב-נייק אני 44. טימברלנד 43. לך תבין.

מהנסיון שלי, ל asos יש כלי שמאפשר ע''י נעליים קיימות לדעת בסבירות די טובה מה תהיה המידה שלך בנעל x שאתה רוצה לקנות. לי עבד סבבה לגמרי על המלצה לנעל במידה לא שגרתית עבורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכתב davemustaine87, ויותר מכך - אפילו אצל אותו יצרן יש הבדלים בין דגמים שונים. אני סובל מזה עם רגלי הברווז שלי, לא מעז להזמין נעליים ברשת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונה עולם יצר אותנו עם גודל וצורת כף רגל ייחודית לכל אחד, בגבולות מסויימים. לכן עבור כל רגל, בכל שלב בחיים, עשויה להיות מידה שונה של נעל גם אם מדובר באותו דגם או מותג.

מנסיוני לפעמים יש הבדל מהותי בחצי מידה ולפעמים לא. אם אתה בצד הגדול של 42 לא אמורה להיות בעיה לרוב. רק אתה תדע כשתנעל הנעל.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...