Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאבת מים תחליפית למנוע WV TDI 2.0

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 1609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתבקשתי לרכוש משאבת מים למנוע הנ"ל להחלפה במהלך החלפת שרשרת תזמון

נרכשה משאבת פרימיום של Hella

המכונאי כותב לי כך:

"

הרוטור שלה עשוי מתכת ולא אוקולון כמו במשאבה המקורית של VW.

אנו חוששים שהדבר יגרור בעיה של קורוזיה לרוטור של המשאבה אשר בתורה יכולה להביא לנזק לבית המשאבה במנוע."

ככל הידוע לי Hella הוא יצרן OEM איכותי

האם החשש של המכונאי מוצדק או הזוי?

מצ"ב תמונה

תודה

water pump1.jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

שמע בדיחה,

במוסכי צמפיון בארץ,

כשמחליפים לך משאבת מים, זה קורה בדרך כלל עם החלפת רצועת טיימינג.

המשאבה המקורית עשויה מתכת ולא פלסטיק שמגיעה ככה עם הרכב.

ועוד בדיחה, בטיפול החלפת רצועת הטיימינג הבאה שתהיה לך,

יראו לך שציר משאבת המים מסתובב קשה יותר ממשאבה חדשה ממחסן החלפים שלהם,

וימליצו בחום להחליף אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאבה המקורית עשויה מתכת ולא פלסטיק שמגיעה ככה עם הרכב.

המשאבה בכל מקרה עשויה ממתכת.

הדיון פה הוא על משמעות החומר ממנו עשוי הרוטור.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקורית מהחברה האימפלר מגיע מסוג של פלסטיק, משודרגות ועדיפות יותר הם מאימפלר מתכת

מי שזוכר היתה מחלה במשאבות האלו שהפלסטיק היה נסדק והאימפלר לא היה מסתובב או נשבר חלקית וגורם להתחממות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן התופעה הייתה קיימת בגולף דור 4 שבהם משאבת המים עם אימפלר מפלסטיק היו נשברות. למרות התופעה הזו חלק מחברי הפורום טענו שהיא עדיפה על משאבת מים עם אימפלר מתכתי.

ברכבי קונצרן VAG בחלק מהרכבים משאבת המים היא עם אימפלר מפלסטיק ובאחרים ממתכת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולקסווגן? אתה? הרכב ימות הרבה לפני שתהיה קורוזיה ברוטור.

סתם, מזמן לא התבדחנו...

היי שמוליק.

כמו שאתה זוכר, רק בהלוויה שלי אני אסע בואגית!

מדובר במנוע של גנרטור לאחד הפרויקטים שלי, המנוע כפי שהבנת הוא של פולסווגן ואחרי 4 שנים עם הגנרטורים האלו (יש יותר מאחד) מדובר במוצר שמצדיק את השם והמסורת של פולסווגן, פשוט חרא מוצר.

בכל מקרה, הגנרטורים צברו 1200 שעות ואני מכין לצוות ההנדסי קיט טיימינג.

שבת שלום :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר משתמשים בנוזל קירור מקורי או איכותי שעומד בתקן היצרן אז לעולם לא תהיה בעיית קורוזיה.

כאשר משתמשים במים רגילים בהחלט שהקורוזיה תאכל את האימפלר של המשאבה ושאר רכיבי המערכת קירור.

אימפלר מפלסטיק תמיד עשה צרות שהיה נשבר או נסדק והציר היה מסתובב על ריק ואין סירקולצייה.

באלפא 166 הקודמת שלי המשאבה המקורית הגיע עם אימפלר פלסטיק והיא הייתה מאוד בעייתית מהסיבה שציינתי קודם ולאחר מכן היצרן שדרג את המשאבה המקורית למתכת.

כמו בכל דבר גם למתכת וגם לפלסטיק יש יתרונות וחסרונות.

המשאבה שרכשת היא מיצרן איכותי מאוד וידוע, התגובה של המוסך קצת קשקשנית.

עריכה אחרונה על ידי ba323f
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הידוע לי Hella הוא יצרן OEM איכותי

אני רק שאלה.

האם באמת קיבלת משאבה תוצרת HELLA או רק על הקופסא של המשאבה היה כתוב HELLA ?

האם במקום כולשהוא על המשאבה מוטבע לוגו או כתוב שזו משאבה תוצרת HELLA ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאבה היא עם קופסה של Hella

לגבי מה מוטבע על המשאבה אבדוק במהלך השבוע הבא

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצרת גרמניה.

יש סימון

מצ"בIMG_9587.jpgIMG_9588.jpgIMG_9589.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...