Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה היה רכב המקור?

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך "שינוי מבנה" כזה עובר טסט אבל אם תתקין אנטנה עם LED בקצה יורידו לך את הרכב על שינוי מבנה?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו לא שינוי מיבנה שנעשה בארץ. בבסיס זהו טרקטור חקלאי שמצוייד במערכת בלמי אוויר, כמו רכב כבד.

התקנות קובעות שלנגררים/קרונות צריכה גם כן להיות בלימה. את האנדרוגינוס הזה מייצרים בחו"ל וככה הוא מגיע ארצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי ידית האחיזה בצד הנוסע, אני מהמר שמדובר על suv כלשהו בגרסא קצרה.

לפי צורת ההגה, אולי ניסאן טראנו

Sent from my Motorola Dynatac 8000x using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני רואה בארץ בדרך כלל נראה כמו וריאציות שונות על בסיס cj. מה שכן, פה בתמונה יש דאשבורד מאוד מבלבל - דיסקאברי? דיפנדר? פיאט פונטו?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט מולטיפלה, הגרסה הטרום השקתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טנדר סטייל טויוטה היילקס.

הוא אחת לשנה מבצע טסט. פעם אחת ראיתי אותו (או אח) במבדק הרצליה. הגיע בנסיעה. צריך להיות משעשע לנהוג בו בכביש.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו לא שינוי מיבנה שנעשה בארץ. בבסיס זהו טרקטור חקלאי שמצוייד במערכת בלמי אוויר, כמו רכב כבד.

התקנות קובעות שלנגררים/קרונות צריכה גם כן להיות בלימה. את האנדרוגינוס הזה מייצרים בחו"ל וככה הוא מגיע ארצה.

לא חייב להיות טרקטור חקלאי.

לדוגמא בפארק הלאומי ברמת גן עובד "קטר" דומה שבנוי על סוזוקי סמוראי 86', שם אפשר לראות את המקור די בבירור.

הוסיפו לו קומפרסור להספקת אוויר למערכת הבלימה של הקרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אתה משחרר את התשובה?:-o

משגע אותי שאני לא מתאפס על הדשבורד הזה, אני זוכר את הכפתור הזה בצד היטב.

הדש והגלגלים אסייתים לגמרי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה התשובה. ה"קטר" הזה עובד בספארי רמת גן. מנוע דיזל.

הדש נראה מאוד מוכר אבל גם אני לא מצליח לזהות של איזה רכב הוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...