Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה לעשות כאשר דופקים לך קליפר בעת החלפת צמיג?

Fazerdot
שימו לב! השרשור הזה בן 6923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר 12000 קילמוטר המצלר MEZ4 הקדמי שלי נפח סופית את נשמתו. היות שאני חובב מצלרים, ניגשתי למקום ששמה מוכרים אותם בזול. בחרתי צמיג וניגשתי למקום אחר לצורך התקנה.

לאחר שעזבתי את המתקין הרגשתי שמשהו לא בסדר עם האופנוע. ותאמינו לי שכאשר פייזר 1000 "לא סוחב" זה ממש מוזר. המשכתי הביתה מבואס ומקלל.

בבוקר המחרת העליתי האופנוע על הג'ק וגיליתי שהגלגל הקדמי מסתובב קשה, אבל ממש קשה. מסקנות ביניים:

1. מתקין הצמיג לא טרח לבדוק תקינות הגלגל לאחר ההתקנה, שלא לדבר על נסיעת מבחן.
  2. ייתכן שמתקין הצמיג לא ממש ידע מה הוא עושה.

אבל בינתיים יש בעיה שצריך לפתור, אז ניגשתי למוסך. במוסך טוענים שהגומיות שתפקידן בין השאר להחזיר את בוכנות הקליפר למקומן ניזוקו. עלות החלפתן כולל עבודה 1170 ש"ח.

צמיג זול הפך באחת למאוד מאוד יקר.

בקטע הזה, אני זקוק לכל עצה אפשרית. האם, למשל, לגשת למי שהתקין לי את הצמיג עם לום ולבדוק את העמידות של גולגלתו? האם הדיאגנוזה של המוסכניק שווה משהו? על מי לעזאזל אפשר לסמוך בענף הזה, שידע לעשות את העבודה? האומנם מערכת הבלמים של ימהה כל כך רגישה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית משפט לתביעות קטנות !!!

ותלך עם זה עד הסוף הענף הזה מלוכלך ומסריח מהראש , אני יודע על בשרי איך ההרגשה שדופקים אותך במוסך.

אני מציע לך ללכת לשם בתקיפות(לא באלימות כן...) לדבר עם בעל המוסך להקים מהומה לאיים בתביעה בבית משפט וכו'

אגב בתור בעליו של ימהה אני יודע שמערכת הבלמים אמינה מאוד ואין ספק שהבעייה נוצרה עם החלפת הצמיג , והתקנתו בצורה רשלנית - וכאן בארץ מקרי הרשלנות וכמות הרשלנים רבים כחול אשר על שפת הים.

אל תוותר , צריך ללמד אחת ולתמיד את הנבלות שאנחנו צרכנים נבונים ואי אפשר לסדר אותנו !!!!

הענף הזה הוא פשוט (תסלחו לי כן) חרא אחד גדול -נמאס, עד מתי, ישראל 2005 , בושה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזור למתקין הצמיג ודרוש פיצוי, אם הוא יסרב פנה לבית משפט לתביעות קטנות והכן לעצמך תביעה.

בהצלחה !!

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות החלפתן כולל עבודה 1170 ש"ח.

בקטע הזה, אני זקוק לכל עצה אפשרית. האם, למשל, לגשת למי שהתקין לי את הצמיג עם לום ולבדוק את העמידות של גולגלתו?

לא יודע מה החלטת או עשית כבר..

אבל במקומך :idea: הייתי ניגש עם לום או שבדי גדול, ונותן את חוות דעתי למתקין הלוקה. :twisted:

או.... שנרגע :| ובאמת תובע את הגורם הנכון.

מה שלא יהיה בהצלחה בכל אשר תפנה בעניין.

גידי :-P

לפעמים חופש בחירה זה בכי רע... :grin:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה החלטת או עשית כבר..

אבל במקומך :idea: הייתי ניגש עם לום או שבדי גדול, ונותן את חוות דעתי למתקין הלוקה. :twisted:

או.... שנרגע :| ובאמת תובע את הגורם הנכון.

מה שלא יהיה בהצלחה בכל אשר תפנה בעניין.

גידי :-P

אתה מתכוון למפתח שבדי נכון? כי אם אתה מתכוון לבחור שבדי גדול אז לא נראה לי שהוא יוכל לעזור...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, תודה על העצה. בית משפט לתביעות קטנות עשוי לפצות אותי על הנזק.

מצד שני, ברשותכם, לפני שאני תובע את הבחור הרשו לי לומר משהו שעומד לי על קצה הלשון כבר יומיים:

כוס ראאאבבבבאאאאאק!!!!!!! :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי גם אני באותה הבעיה ( בדיקה לפני קנייה מה היא שווה ??? ) אך מעבר לתגובות שקיבלתי כאן אני משפטן בהתהוות היינו סטודנט למשפטים ובעל תפקיד משפטי ולאור ההקדמה הארוכה אני אייעץ לך למהר ולקבל חוות דעת מקצועית של שמאי שיצלם ויתן לך דוח מפורט תסביר לו את העניין ושיכתוב בנוסף (בדרכו הדיפלומטית והלא ישירה) כי הנזק נגרם כתוצאה מאותה עבודדה רשלנית של החלפת הצמיג (חשוב לדבר עם בעל העסק שהתרשל קודם = תום לב עניין חשוב בבהימ"ש ) ורק אז להגיש את התביעה עניין נוסף הוא כי גישת ביהמ"ש לתביעות קטנות כי לעסקים יש כיס עמוק וכברירת מחדל הם נותנים לפחות חצי מהסכום אז יאלה קרע לו את התחת ואם יש עוד שאלות או כל דבר אחר אני כאן בשבילך ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאור ההקדמה הארוכה אני אייעץ לך למהר ולקבל חוות דעת מקצועית של שמאי שיצלם ויתן לך דוח מפורט תסביר לו את העניין ושיכתוב בנוסף (בדרכו הדיפלומטית והלא ישירה) כי הנזק נגרם כתוצאה מאותה עבודדה רשלנית של החלפת הצמיג .

אהלן ידידי ותודה רבה על העצה ברוח המשפט הישראלי (ככל שהוא שווה משהו). שאלה: האם חוות דעתו של המוסכניק, אשר מטפל כעת באופנוע שלי עשויה לסייע בבית משפט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן ידידי ותודה רבה על העצה ברוח המשפט הישראלי (ככל שהוא שווה משהו). שאלה: האם חוות דעתו של המוסכניק, אשר מטפל כעת באופנוע שלי עשויה לסייע בבית משפט?

כן אם הוא מוכן להעיד בתור עד מומחה או להגיש הצהרה בתקווה שלא יזמנו אותו לבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בביהמ"ש לתביעות קטנות ובדרך כלל תצהיר מספיק אם כי ובמידה והמוסכניק שלך יסכים להגיע הדבר יתן משקל נוסף לעדותו וכמובן הדבר יעזור לך וברמה הבסיסית כל דבר יעזור .. רק תעשה הכל מהר שלא יגיד שזה קרה ממשהו אחר ( מה שנקרא זמן סביר בביהמ"ש ) הסבר על מושג זה תמצא בהגיון במידה וזה לא מובן תשאל אני יפרט בקיצור תזדרז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר 12000 קילמוטר המצלר MEZ4 הקדמי שלי נפח סופית את נשמתו. היות שאני חובב מצלרים, ניגשתי למקום ששמה מוכרים אותם בזול. בחרתי צמיג וניגשתי למקום אחר לצורך התקנה.

לאחר שעזבתי את המתקין הרגשתי שמשהו לא בסדר עם האופנוע. ותאמינו לי שכאשר פייזר 1000 "לא סוחב" זה ממש מוזר. המשכתי הביתה מבואס ומקלל.

בבוקר המחרת העליתי האופנוע על הג'ק וגיליתי שהגלגל הקדמי מסתובב קשה, אבל ממש קשה. מסקנות ביניים:

אבל בינתיים יש בעיה שצריך לפתור, אז ניגשתי למוסך. במוסך טוענים שהגומיות שתפקידן בין השאר להחזיר את בוכנות הקליפר למקומן ניזוקו. עלות החלפתן כולל עבודה 1170 ש"ח.

בקטע הזה, אני זקוק לכל עצה אפשרית. האם, למשל, לגשת למי שהתקין לי את הצמיג עם לום ולבדוק את העמידות של גולגלתו? האם הדיאגנוזה של המוסכניק שווה משהו? על מי לעזאזל אפשר לסמוך בענף הזה, שידע לעשות את העבודה? האומנם מערכת הבלמים של ימהה כל כך רגישה?

כמו שאמרו לך כאן, דבר עם המתקין קודם.

ואיפו קונים מצלרים בזול?

למכירה -CBR 929 RR , מטופל בסטארסייקל ,ניתן להציג "היסטורית טיפולים" , אזעקה+ ביפר, FREE FLOW, זוג צמיגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בית משפט לתביעות קטנות !!!

כמה שאני אוהב יועצי חינם.

אתה זה שתצטרך לבנות קייס למשפט?

אתה זה שתשלם לבעל המוסך עבור עדותו לטובתך (זמן שווה כסף, אף איש מקצוע, כמעט, לא בא בהתנדבות)?

אתה זה שתצטרך לשלם כסף לשמאי שיעריך את הנזק לאופנוע?

אתה זה שתלך לדיונים, תנסח מכתבים, תשלם את האגרה, תתייעץ עם עורכי דין ותדפוק את הראש שלך על סוגיות משפטיות?

אתה זה שתצטרך להוכיח שהנזק נגרם כתוצאה מהחלפת הצמיג (אם, רק בשביל הדוגמה הפשוטה, הנתבע יגיד בכתב ההגנה שהאופנוע היה עם הדפקט כשהתובע בא אליו, ושהוא אפילו העיר לו על כך, יש לך איזו תשובה ניצחת לכך?).

אתה זה שתצטרך בסוף לעמוד בבית המשפט?

לפני שאתה קופץ ומציע עצות גרועות, תחשוב: אולי יש פתרונות פשוטים יותר?

Little Max

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי קצת מוגזם המחיר...

מחיר הגומיות (קליפר אחד) נע בסביבות ה150 ש"ח.

קליפר שלם עולה בסביבות ה1300 ש"ח.

תנסה לברר עוד קצת...

פלוס, אל תשכח לבקר אצל המתקין, תראה מה יש לו להגיד.

-tPR:ReDesign

-"We Do Better at 45°"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני אוהב יועצי חינם.

לפני שאתה קופץ ומציע עצות גרועות, תחשוב: אולי יש פתרונות פשוטים יותר?

Little Max

מקס הקטן,

לא מדובר בעצה רעה. דפקו אותי באלפייה - לא אהפוך לעני יותר אם אפסיד ולא אתעשר אם בית המשפט יפסוק לטובתי.

אבל לפעמים צריך למצוא דרך לשחרר מעט קיטור, ולפעמים בית המשפט נחוץ כתזכורת לזכויות שלנו כאזרחים. אני מסתובב שלושה ימים בתחושה מחורבנת של חוסר אונים. אני מפקיד את האופנוע בידיו של אדם, מניח שהחלפת צמיג היא אינה משימה מורכבת, אלא שמתוך רשלנות גרידא (כאמור, הבנאדם אפילו לא בדק תקינות מינימלית לאחר ההתקנה) ההתקנה יוצרת תגובת שרשרת, שכרוכה בבלאי אדיר לדיסקים, לרפידות ואת גומיות הקליפרים הורסת כליל.

בקיצור, אני עצבני אש. פגעו לי בשני מקומות מאוד כואבים: בכיס שלי ורבאאאק באופנוע שלי!! בקטע הזה אני זקוק לבית המשפט כסובלימציה ללום שבא לי לדפוק למתקין בראש.

נ.ב.

אשמח לשמוע מהם הפתרונות הפשוטים שאתה מדבר עליהם. ויאללה, אני הולך להוציא את האופנוע מהמוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...