Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה על רכב קטן וחסכוני עד 30K

yonizarkh
שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אשמח להמלצה לרכב קטן וחסכוני שישמש בעיקר כרכב שני במשפחה, אך עם נסיעות מרובות בעיקר בתוך העיר, אבל גם מרחקים של 10-15 ק"מ בכבישים בין עירוניים.

הדגשים:

1. חסכוני בדלק (ידני היא אופציה מבחינתי)

2. אמין וזול יחסית לתחזוקה

3. בטיחות - ברכב יהיה גם כיסא תינוק

4. אשמח לישיבה יחסית גבוהה

5. כמה שיותר מרווח ביחס לגודל הקטן (ב"קטן" אני בעיקר מתכוון לקצר באורך)

פחות חשוב לי נוחות נסיעה ואיכות פלסטיקה וכדומה.

אשמח מאוד לכיוונים והמלצות.

תודה מראש 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בודק סוזוקי סוויפט , אמינה, תא קטן קטן ביחס לסופר מיני אבל המרווח ממוצע, מושב אחורי נוח.

רנו קליאו דור 4 עם מנוע 0.9 טורבו, די זריזה ומאובזרת אך בעיר מרגישה נוקשה, מושב קדמי נוח אם כי לי חסרה תמיכת צד.

פיגו 208 אופציה נוחה, חפש ברמת איבזור אקטיב, יש מחלה במנוע בפיורטק של רצועת טיימינג מתפוררת באזור ה 50-60 אלף, הייתי בודק את מצבה במוסך, היתרוןמהוא במחיר רכישה זול.

פאביה/איביזה עם מנוע 1.4 גם אופציות טובות, הפאביה מעט מרווחת יותר אך יש תחושה של רכב פחות רחב מקדימה.

כול הרכבים מתייחסים לדגמים הידניים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה לא נראה לי שתמצא רכב שמאוד בולט בבטיחות וגם יענה על שאר הדרישות.

כיוון שידני בא בחשבון הייתי בודק דברים כמו פיאט פנדה, פג'ו 108 (1.2 ידנית), נראה לי שבסך הכול הן יענו על הדרישות שלך, אף אחת מהן לא מצטיינת בבטיחות, אבל כמו שכבר אמרתי - אלו האופציות בתקציב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייס הוא אוטומטית.

מציע לקרוא את הסיכום 5 שנים שלי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?676431-מיצובישי-ספייס-סטאר-2014-סיכום-5-שנים

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניאן מיקרה גם יכולה לבוא בחשבון, חסכונית גם בגירסתה האוטומטית. ישיבה גבוהה יחסית. יש היצע גדול בשוק, והמחירים בהתאם.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משוחד - מוכרים כרגע את הרכב של אשתי - סיטרואן C1 גיר ידני. רכב מאאאאד מפתיע לטובה, מאד נוח שיכוך הדרך כמיטב הצרפתיות, זריז יחסית וחסכוני מאד. ברשותנו כמעט 5 שנים (מפברואר 15) אפס תקלות!!!

תא המיטען קצת קטן, המרווח מאחור למבוגרים לא משהו והסאונד של מערכת המולטימדיה לטעמי גם לא משהו (אבל אני בעל דרישות בתחום את אשתי זה סיפק בהחלט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

האם גם השברולט ספארק באה בחשבון? מתאימה לדרישותיי?

בהחלט עונה לדרישותייך, לפני הסיטרואן הייתה לאשתי ספרק ידנית. הספרק רכב מאובזר זריז אמין אבל פחות חסכוני ופחות נוח מהסיטרואן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...