Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רודיוס / גרנדיס / קרניבל דיזל

צפוניאא
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא טעית לגבי האמריקאיות, חלפים אפשר למצוא בזול אם אתה יודע לחפש ולמצוא ב-ebay.

אני עדיין מחזיק בדעה שקנייה של רב בן עשר היא הימור לא קטן, וכשיש לך משהו בגיל הזה שמטופל טוב, גם אם תא המטען שלו קטן - שווה לשמור אותו. את בעיית תא המטען אפשר לפתור די בקלות עם גגון או צ'ימיגג.

אין בינינו מחלוקת לגבי רכבים ישנים. אני קורא את תגובותיך בכל הפורמים כאן ומייחס להן חשיבות מרובה כי אתה מקצוען ויודע הרבה יותר ממני שאיני בתחום הזה. למרות שכל חיי החזקתי רכבים ישנים בני עשר עד 18. וראיתי חברים עם רכבים חדשים יותר משלי שבילו במוסך הרבה.

חשבתי על גגון כפי שראית כבר בשרשורים הקודמים שלי. צ'ימיגג לא יעזור לי לנסיעות בתוך העיר עם עגלה של תינוק. ולכן השאלות שלי על רכב אחר עם בגאז'.

תודה רבה לך בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלי אני אעיד.

נוסע על קרניבל דיזל 2006 שנקנה מהשכרה לפני אחת עשרה שנה. הרכב מטופל טיפ-טופ, רץ 300000, דואגים לטפל בו והוא משיב טובה.

אוכל 1 ל-7.

יש מקום לילדים+מטען+ שכנים.

צלחות הבלמים הקדמיים רגישות, אך מעבר לזה תענוג של משאית.

אם לא טופלה היטב- ראש מנוע יעלה בנזק 10k...

לדעתי- אם מצאת אחת מטופלת היטב, הכנס אותה למרחב השיקולים, יחס העלות-תועלת של רכב ב-15k יכול להיות לטובתך.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

קו מז'ינו הוא לא הטעות היחידה של הצרפתים :mm_surpri

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה יכןל ידני, הייתי מחפש גאמפי. אתה תשלם קצת יותר בקניה על אחת שמורה פי כמה מהבנזיניות שאתה מחפש, אבל תחסוך פי 2 בדלק כל חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 250 אלף קילומטרים ג'מפי מעולה. אחרי זה מתחיל...

אגב, החלפת קלאצ' ברכב הזה כמיטב המסורת הצרפתית - צריך לפרק חצי רכב.

היתה ברשותי ג'מפי 2006 במשך 5 שנים, נהניתי מאוד מהכל - מרחב הפנים, חסכון בסולר, מזגן מפוצל מדהים. אחרי 250 אלף קילומטרים התחלתי להשקיע ולהשקיע ( שיפוץ הגיר, מאוורר, קלאצ' ועוד). נמכרה לאבא של חבר הפורום . גם אחרי שנתיים הוא היה מרוצה. אבל אי אפשר להשוות כמות הנסיעות שהיתה לי ( מעל 30 אלף קילומטרים ) ואחרי שמכרתי הרכב בקושי נסע.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אמפי מכל מה שהוזכר פה הכי זול לתחזוקה. גיר ידני . מנוע דיזל 1.9hdi (או 2.0 בדגמים חדשים יותר) שניהם סוסי עבודה איטיים אבל שורדים יפה. הבעיה היא : אבזור של רכב מסחרי. כלומר ללא פינוקים.

טיפול שנתי אצל היבואן יעלה ₪1000 אז תחשוב כמה יעלה במוסך פרטי.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחי יש גאמפי, מדובר ברייבה עם 9 ילדים שלא מתפזר עם ההוצאות שלו, והוא כבר עם הרכב כמה שנים טובות (עד שהמחירים של ההאייס ירדו ויצדיקו החלפה).

מדובר ברכב זול מאוד לתחזוקה ולדעתי עמיד יותר מקרניבל מזדקנת... שגם בה אין פינוקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על גגון כפי שראית כבר בשרשורים הקודמים שלי. צ'ימיגג לא יעזור לי לנסיעות בתוך העיר עם עגלה של תינוק. ולכן השאלות שלי על רכב אחר עם בגאז'.

תודה רבה לך בכל אופן.

אז אולי כדאי לשקול רכישה של עגלה מתקפלת שתכנס גם במרחב מצומצם בכמה מאות שקלים. במקום להחליף רכב בכמה אלפים או עשרות אלפים.

למשל העגלה הזאת

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'אמת, בזמנו חיםשתי עגלות כאלו אצל החנויות הכי מובחרות ולא מצאתי עגלה שנכנסת בקיה קארנס בלי קיפול מושבים. קניתי טיולון כלשהו שהתקפל הכי שאפשר ועדיין לא נכנס.

אבדוק את מה שאתה שלחת.

תודה על המסירות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...