דף 1 מתוך 21 123411 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 304

נושא: שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

פורומניאק הסימלון של ניקו פ.

שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח

היי,
    הסתובבתי קצת בזאפ. שואב של 3K מקבל חרא ביקורת. שואב של 2000 מקבל ביקורות טובות.
    הבנתי שזה לא המקום לביקורות. קראתי קצת בגוגל ואיבדתי את עצמי.
    מה הקריטריונים בשואב אבק? אמינות? רעש? עוצמת מנוע? [עד כמה קריטי ההבדל בין 500 ל-600 וואט?]
    על מה עוד להסתכל כשאני בוחר?

וכמובן אודה להמלצות מניסיון.
    הרצון בראש ובראשונה זה לאחד אמין ומנקה טוב. בונוס מאוד נחמד זה שיהיה שקט יחסית. יש חיה כזו?

באמאזון ההמלצות נהדרות והמחירים טובים, אבל לא מצאתי אחד ששולח לארץ.

נערך לאחרונה על ידי ניקו פ. : 13/11/16 ב-11:28
    "you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."
    South park, S23E07 PC babies.

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות) הסימלון של hwgeek

בעניין: שואב אבק רובוטי עד 3K ש"ח - המלצה מניסיון?

תנסה לחפש קצת מידע על הרובוט החדש של שיומי - אולי היהי שווה להזמין.

פורומניאק הסימלון של Fitch

למה אתה צריך שואב אבק ב3K?
    בשואב אבק חשובה עוצמת השאיבה -
    עוצמת היניקה בשואבי אבק נמדדת ב-Watts Suction Power (WSP)

משכנתא זה קל

סמכות מחשוב אודיו הסימלון של nimikipod

מניסיון אישי, באזור התקציב הזה, כולם טובים.

כיוון שכך, עוצמת הרעש והאמינות היחסית, הם לדעתי הגורמים החשובים.

הייתי בודק את ה ICLEBO OMEGA - דרך היבואן הרשמי או Ebay ׁ(יש לי את הדגם הקודם שמדגים אמינות מופלגת כבר אוטוטו שלוש שנים - מחכה לרגע שיתקלקל כדי שיהיה תירוץ לשדרג לחדש)

אופציה נוספת - לקנות את החדש של Xiaomi ישירות דרך Gearbest באזור ה 1800 ש"ח. ולהשקיע את יתר התקציב ב Dyson V6 נטען בהזמנה מאמזון. פונקציונאלי יותר והכי חשוב - בית נקי יותר. באחריות!
    ...CASKA for life

מגובב מוביל הסימלון של Nakamichi

יש בדיוטי ecovacs d63S ב-200$.

מישהו התנסה?

נהג צעיר (> 150 הודעות) הסימלון של eyal_ro

ציטוט nimikipod כתב: הצג הודעה

הייתי בודק את ה ICLEBO OMEGA - דרך היבואן הרשמי או Ebay ׁ(יש לי את הדגם הקודם שמדגים אמינות מופלגת כבר אוטוטו שלוש שנים - מחכה לרגע שיתקלקל כדי שיהיה תירוץ לשדרג לחדש)
    לצערי אני חווה איתם בדיוק ההיפך...היה לי ICLEBO ARTE שהתפגר פעמיים במסגרת האחריות.
    שודרגתי לאומגה שגם עושה בעיות ועכשיו ממתין להחלפתו בחדש...

מתוך שנה וחצי מרכישת הרובוט לדעתי עבדו במצטבר 3 חודשים.

BMW M135I

סמכות מחשוב אודיו הסימלון של nimikipod

טוב נו אז שכנעת אותי..

Roomba 866 ב 2000 ש"ח דרך הייטק-זון. + Dyson V6 ב 1200 ש"ח דרך Amazon.
    ...CASKA for life

האיש והעפיפון הסימלון של flytomars

קיבלתי היום את ה866 מהיי טק זון (הוזמן לפני 5 ימים),
    אמסור חוו"ד מפורטת בהקדם

נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)

מהניסיון בן ה 5 שנים שלי עם שואבים רובוטיים אתה צריך לשאול כמה שאלות כשאתה הולך לבדוק רובוט כזה :

1. טכנולוגיית הניווט שלו בתוך הבית. והאם הוא באמת מכסה את כל שטח הבית בלי לפספס איזורים, האם הוא יודע לגלות ולמפות את כל החדרים ובאמת לנקות את כל הבית. הרומבה הישנים למשל עבדו בצורה אקראית ובמקרה הטוב היו מכסים את רוב הבית, הם היו מפספסים בצורה הזו חדרים שלמים בבית, הדגמים החדשים כבר עוברים בצורה שיטתית על הבית בלי לפספס איזורים.
    2. טכנולוגיית הסוללות, הסוללות הישנות (ניקל מטאל) החזיקו מעט מטען וזמן הטעינה היה ארוך (מספר שעות) החדשות (ליטיום) מחזיקות הרבה יותר מטען חשמלי ונטענות הרבה יותר מהר. נכון להיום קיימות רק בדגמים החדשים של ניטו, לא יודע לגבי רומבה
    3. מה קורה כשהסוללה נגמרת בזמן הניקוי. הרובוטים הטובים הולכים להטען ואחרי הטעינה חוזרים לאותה נקודה שהפסיקו (כי מערכת הניווט שלהם מיפתה את הבית והם יודעים בדיוק איזה איזורים כבר נקיים). הגרועים פשוט מחכים שתפעיל אותם שוב ויתחילו לנקות מחדש (לדוגמה הדגמים הישנים של רומבה)
    4. עד כמה הרובוט דורש תחזוקה. בדגמים הישנים של רומבה היה צורך אינסופי לנקות את המברשות שלו עד כדי שהרבה מהבעלים הרגישו עבדים של הרובוט.
    5. עצמת השאיבה !!!, פרט שהרבה מזניחים אבל מאד חשוב. המברשות טובות לאיסוף של ליכלוך גס, יכולת שאיבה טובה תטפל גם באבק דק שהוא אחד הגורמים הכי מורגשים בבית. לרובוטים של ניטו תמיד הייתה עצמת שאיבה מעולה, לרומבה אף פעם לא הייתה כזו.
    6. רעש. עד כמה נוח להשאר באותו חדר כשהרובוט עובד. זה עובד ביחס הפוך לעצמת שאיבה. ככל שהשאיבה טובה יותר הרעש חזק יותר וצריך למצא את האיזון.
    7.היכולת לטפל בשטיחים וגם ברצפה , וגם להתמודד עם אבק דק וגם עם הרבה שיער.
    8. עד כמה הרובוט מצליח להמנע מהתנגשויות ברהיטים, התנגשויות מרובות פוגעים ברהיטים ושוחקים אותם וגם מוסיפים מאד לרעש.
    9. עד כמה הרובוט מצליח להתמודד עם מצבי קיצון. רובוט שמרבה לדרוש שיחלצו אותו הופך למטרד.

בגדול ממה שאני מכיר היום יש רק 2 סוגים באמת טובים של רובוטים. יש את הסדרה של NEATO, D80 85 D90, ויש את הסדרה של רומבה ששם רק הדגם הכי יקר ROMBA 980 מקביל לאלה של ניטו ברוב תכונות שציינתי.
    מפתיע אבל IROBOT שפיתחו את סדרת ה ROOMBA פיגרו תמיד ובצורה משמעותי אחרי הרובוטים של NEATO כמעט בכל הפרמרטים.

11. חבר הפורום הבא הודה לmartines על ההודעה המועילה הזאת:

מוביל דעה הסימלון של Mr_Shankly

ציטוט hwgeek כתב: הצג הודעה
    תנסה לחפש קצת מידע על הרובוט החדש של שיומי - אולי היהי שווה להזמין.
    גם אני שמתי עליו עין. חפש ברשת, הביקורות מהללות.

מתאפק לא להזמין עד הבלאק פריידי. בגדול ההתלבטות שלי היא בינו לסדרה 9 של הרומבה (960/980). מביקרות שקראתי, הם באותה רמה.
    אם לא אמצא בבלאק פריידיי הנחות ממש שוות על הרומבה, אזמין את השיומי.
    במחיר שלו, הVFM הוא פנומינלי (347$ בgearbest נכון לרגע זה).

ממליץ להצטרף גם לקבוצת "שואבי אבק רובוטיים" בפייסבוק. יש שם סקירות על המון שואבי אבק, כולל זה של השיומי.
    Mazda 6 2.5L Premium Plus

ציטוט martines כתב: הצג הודעה
    מהניסיון בן ה 5 שנים שלי עם שואבים רובוטיים אתה צריך לשאול כמה שאלות כשאתה הולך לבדוק רובוט כזה :

1. טכנולוגיית הניווט שלו בתוך הבית. והאם הוא באמת מכסה את כל שטח הבית בלי לפספס איזורים, האם הוא יודע לגלות ולמפות את כל החדרים ובאמת לנקות את כל הבית. הרומבה הישנים למשל עבדו בצורה אקראית ובמקרה הטוב היו מכסים את רוב הבית, הם היו מפספסים בצורה הזו חדרים שלמים בבית, הדגמים החדשים כבר עוברים בצורה שיטתית על הבית בלי לפספס איזורים.
    2. טכנולוגיית הסוללות, הסוללות הישנות (ניקל מטאל) החזיקו מעט מטען וזמן הטעינה היה ארוך (מספר שעות) החדשות (ליטיום) מחזיקות הרבה יותר מטען חשמלי ונטענות הרבה יותר מהר. נכון להיום קיימות רק בדגמים החדשים של ניטו, לא יודע לגבי רומבה
    3. מה קורה כשהסוללה נגמרת בזמן הניקוי. הרובוטים הטובים הולכים להטען ואחרי הטעינה חוזרים לאותה נקודה שהפסיקו (כי מערכת הניווט שלהם מיפתה את הבית והם יודעים בדיוק איזה איזורים כבר נקיים). הגרועים פשוט מחכים שתפעיל אותם שוב ויתחילו לנקות מחדש (לדוגמה הדגמים הישנים של רומבה)
    4. עד כמה הרובוט דורש תחזוקה. בדגמים הישנים של רומבה היה צורך אינסופי לנקות את המברשות שלו עד כדי שהרבה מהבעלים הרגישו עבדים של הרובוט.
    5. עצמת השאיבה !!!, פרט שהרבה מזניחים אבל מאד חשוב. המברשות טובות לאיסוף של ליכלוך גס, יכולת שאיבה טובה תטפל גם באבק דק שהוא אחד הגורמים הכי מורגשים בבית. לרובוטים של ניטו תמיד הייתה עצמת שאיבה מעולה, לרומבה אף פעם לא הייתה כזו.
    6. רעש. עד כמה נוח להשאר באותו חדר כשהרובוט עובד. זה עובד ביחס הפוך לעצמת שאיבה. ככל שהשאיבה טובה יותר הרעש חזק יותר וצריך למצא את האיזון.
    7.היכולת לטפל בשטיחים וגם ברצפה , וגם להתמודד עם אבק דק וגם עם הרבה שיער.
    8. עד כמה הרובוט מצליח להמנע מהתנגשויות ברהיטים, התנגשויות מרובות פוגעים ברהיטים ושוחקים אותם וגם מוסיפים מאד לרעש.
    9. עד כמה הרובוט מצליח להתמודד עם מצבי קיצון. רובוט שמרבה לדרוש שיחלצו אותו הופך למטרד.

בגדול ממה שאני מכיר היום יש רק 2 סוגים באמת טובים של רובוטים. יש את הסדרה של NEATO, D80 85 D90, ויש את הסדרה של רומבה ששם רק הדגם הכי יקר ROMBA 980 מקביל לאלה של ניטו ברוב תכונות שציינתי.
    מפתיע אבל IROBOT שפיתחו את סדרת ה ROOMBA פיגרו תמיד ובצורה משמעותי אחרי הרובוטים של NEATO כמעט בכל הפרמרטים.
    לגבי חלק מהנקודות בהקשר של ה866-
    2) אכן הדגם הזה מגיע עם ניקל מטאל בשם XLIFE שטוענים שטובה יותר מפי 2 מהסוללה הקודמת, אבל עדיין ניקל מטאל ולא ליתיום...
    3) ה866 יודע לחזור למטען אם הסוללה נגמרת, אבל לא יודע לחזור לעבוד אחרי שנטען חזרה, הבנתי שה900 כן יודע.
    4) ה866 בא כבר עם מברשות סיליקון נורמליות שאמורות להיות בסדר בהקשר הזה, ה700 עדיין מגיעה עם מברשות שיער (גרועות)

ציטוט flytomars כתב: הצג הודעה
    לגבי חלק מהנקודות בהקשר של ה866-
    2) אכן הדגם הזה מגיע עם ניקל מטאל בשם XLIFE שטוענים שטובה יותר מפי 2 מהסוללה הקודמת, אבל עדיין ניקל מטאל ולא ליתיום...
    3) ה866 יודע לחזור למטען אם הסוללה נגמרת, אבל לא יודע לחזור לעבוד אחרי שנטען חזרה, הבנתי שה900 כן יודע.
    4) ה866 בא כבר עם מברשות סיליקון נורמליות שאמורות להיות בסדר בהקשר הזה, ה700 עדיין מגיעה עם מברשות שיער (גרועות)
    כשקניתי לפני חודשיים רובוט, בדקתי את ה רומבה 866 ספציפית, ממה שלמדתי עליו הוא דגם "חצי לעוס" לא פרימיטיבי כמו הדגמים הישנים של רומבה אבל לא מתקרב לרומבה 980. ממה שזכור לי הניווט שלו לא מספיק טוב. הוא עובד על שילוב מוזר של חיישנים אולטרסוניים , לא מדוייקים ודי גסים ויש לו בעיות רבות של התמצאות בבית. ולדעתי זה היה ניסיון כושל של אירובוט ליצור מערכת ניווט אולטרהסונית, עובדה שממש מהר הם יצאו עם הדגם ה 980 שלהם. תקרא בתגובות באמזון ובסקירות באתרים אחרים. חפש את המשתמשים שהשתמשו בו יותר משנה.
    יכולות הניווט של NEATO הרבה יותר טובות, ניטו הוא רובוט בשל בכל מה שקשור לניווט כי הוא קיים עם היכולות האלה כבר 5 שנים. בנוסף הD80 NEATO זול יותר מהדגם 866 של רומבה.

זה נכון שיש שיפור מאד גדול במברשות של ה 866 אבל החיסרון מס 3 שציינת הוא חיסרון מאד רציני מבחינתי, אני לא רוצה להתחיל לעקוב ולהתרוצץ אחר הרובוט בניסיון להבין איפה הוא ניקה ואיפה לא. אני רוצה "שגר ושכח" עם כמה שפחות התעסקות איתו

אני הגעתי הגעתי למסקנה שהרומבה 866 לא מספיק טוב בהשוואה לאחרים.אם הייתי הולך על רומבה אז כבר עדיף הרבה ה980, אבל שוב - הוא גם יקר בהרבה ומציג יכולות די מקבילות ל NEATO שזול ממנו בהרבה.

נערך לאחרונה על ידי martines : 13/11/16 ב-18:17

ציטוט martines כתב: הצג הודעה
    כשקניתי לפני חודשיים רובוט, בדקתי את ה רומבה 866 ספציפית, ממה שלמדתי עליו הוא דגם "חצי לעוס" לא פרימיטיבי כמו הדגמים הישנים של רומבה אבל לא מתקרב לרומבה 980. ממה שזכור לי הניווט שלו לא מספיק טוב. הוא עובד על שילוב מוזר של חיישנים אולטרסוניים , לא מדוייקים ודי גסים ויש לו בעיות רבות של התמצאות בבית. ולדעתי זה היה ניסיון כושל של אירובוט ליצור מערכת ניווט אולטרהסונית, עובדה שממש מהר הם יצאו עם הדגם ה 980 שלהם. תקרא בתגובות באמזון ובסקירות באתרים אחרים. חפש את המשתמשים שהשתמשו בו יותר משנה.
    יכולות הניווט של NEATO הרבה יותר טובות, ניטו הוא רובוט בשל בכל מה שקשור לניווט כי הוא קיים עם היכולות האלה כבר 5 שנים. בנוסף הD80 NEATO זול יותר מהדגם 866 של רומבה.

זה נכון שיש שיפור מאד גדול במברשות של ה 866 אבל החיסרון מס 3 שציינת הוא חיסרון מאד רציני מבחינתי, אני לא רוצה להתחיל לעקוב ולהתרוצץ אחר הרובוט בניסיון להבין איפה הוא ניקה ואיפה לא. אני רוצה "שגר ושכח" עם כמה שפחות התעסקות איתו

אני הגעתי הגעתי למסקנה שהרומבה 866 לא מספיק טוב בהשוואה לאחרים.אם הייתי הולך על רומבה אז כבר עדיף הרבה ה980, אבל שוב - הוא גם יקר בהרבה ומציג יכולות די מקבילות ל NEATO שזול ממנו בהרבה.
    לי אישית לא הייתה בעיה עם הניווט, אני מראש מגביל אותו לשטחים קטנים אז גם תמיד הוא הגיע לעמדת טעינה לפני שנגמר, הבעיה היחידה שהייתה לי הייתה עם המברשות כך שמבחינתי ה866 מספיק טוב (לפחות כך אני מקווה, היום אבדוק אותו )

ציטוט flytomars כתב: הצג הודעה
    לי אישית לא הייתה בעיה עם הניווט, אני מראש מגביל אותו לשטחים קטנים אז גם תמיד הוא הגיע לעמדת טעינה לפני שנגמר, הבעיה היחידה שהייתה לי הייתה עם המברשות כך שמבחינתי ה866 מספיק טוב (לפחות כך אני מקווה, היום אבדוק אותו )
    לשטחים קטנים הוא כנראה מספיק טוב. תעביר אותו את מבחן הקורנפלור והקמח. פזר קצת קורנפלור או קמח הכי דק שיש לך ותבדוק אם הוא באמת שואב אותו או רק מפזר אותו על הרצפה.

17. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

לא, את המבחן האמיתי הוא יעבור היום,
    במסגרת התמא פותחים לי את הממ"ד לתוך החדר שינה

דף 1 מתוך 21 123411 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 19/12/13, 22:54
  2. שואב אבק רובוטי. נערך
    By BRAVO_SX in forum אוף-טופיק
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 31/07/13, 23:04
  3. שואב אבק חזק לרכב \ שואב אבק ביתי
    By בחור כארז in forum אסתטיקה לרכב - דיטיילינג, שיפורים קוסמטים, מדבקות, חלונות כהים וכיו"ב
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 30/05/13, 17:45
  4. תגובות: 82
    הודעה אחרונה: 31/05/12, 0:36
  5. שואב אבק רובוטי - irobot roomba
    By Eyalw in forum אוף-טופיק
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 06/06/11, 13:32

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים