Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורולה ראנקס 2003 הדלק לא מתמלא עד הסוף

avihaig
שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, רציתי לשאול יש לי קורולה ראנקס 2003 והבעיה שלי היא שהדלק כמעט תמיד לא מתמלא עד הסוף. אני הרבה נותן את הרכב למשפחה/ חברים והם ממלאים דלק עד שקופץ בגלל הבעיה שלי הם אפילו לוחצים 10 פעמים נוספות! לאחר מכן שאני לוקח את הרכב ונוסע בעיר נסיעה קצרה אני יכול להגיע ל80 שקל דלק! מה שאמור לעלות בערך 20...

יש למישהו מושג מה קורה למיכל דלק? למה לפעמים הוא מתמלא ולפעמים הוא מחסיר יותר מ50 שקל עד לפול?

תודה רבה מי שיכול לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בזרם חלש אני מנסה לפעמים לדחוס והוא קופץ. יכול להיות שבאמת הדלק מגיע לסוף ורק אחרי נסיעה הוא יורד למטה בגלל אוויר במיכל או משהו כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חסר לו 80₪ שזה כ-12 ליטר ברכב שיש בו 55 ליטר יכול להיות שיש לו כלשהי שמקפיצה את האקדח מוקדם מדי. במצב רגיל אם ממשיכים ולוחצים אחרי הקפיצה הראשונה נכנסים מקסימום ליטר או שניים לא מעל 10 ליטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע גם אצלי זה ככה

האוטו לא שותה המון

לי יש את הקורולה הרגילה 2003

תראה את זה כברכה וזהו ..

אני נסעתי כ 300 ומשהו קילומטר דוך לאילת

וכן מיליתי ב 120 שקל (נגיד באזור אחר בארץ היה יוצא 140)

זה לא בעיה , זה פשוט פחות שתה דלק כי זה היה כביש מהיר ולא בתוך העיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעולם לא אצליח להבין אנשים שמדברים על תידלוק בשקלים חדשים (כאילו שהמחיר אחיד בכל הארץ, והאותו מתודלק בשקלים ולא בליטרים...).

מה שכן, נראה שיש כאן פיצ'ר מיוחד או שפה משותפת לבעלי קורולה 2003: הם מדברים על תידלוקים במונחים של שקלים חדשים. פשוט הזוי.

פותח השירשור: תתחיל לגבות כסף לפי קילומטראז'.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...