Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת טויוטה ורסו יד שניה-על מה חשוב להסתכל?

ספגטינה
שימו לב! השרשור הזה בן 1613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר לא מעט זמן מצאנו טויוטה ורסו בתקציב שלנו(עד 70 אלף)ביד 2. שנת 2014, 157,000 קילומטרז(מאדם פרטי, לא מגרש)

בדקנו והרכב לא ממושכן. מה עוד צריך לבדוק? אנחנו רוצים לקחת למכון בדיקה אבל השאלה על מה להסתכל... בסוף אנחנו לא אנשים שמבינים ברכבים ואני לא בטוחה שנדע להבין את התוצאות.

נשמח להחכים... תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסיום הבדיקה ישב אתכם הבוחן מהמכון ויסביר את התוצאות בשפה המובנת גם ללא מבינים.

תוכלי גם לפרסם כאן את דף הסיכום (אחרי שתמחקי פרטים מזהים) ונוכל לתת חוות דעת על תוצאות הבדיקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה תוצאות בדיקת הרכב.. מה אתם אומרים?

מה אתם אומרים? הוא רוצה על הרכב 62,000 ש"ח. WhatsApp Image 2019-11-18 at 14.36.28.jpg

אשמח לדעתכם האם לברוח או לקחת אחרי הורדה במחיר..

עריכה אחרונה על ידי yulianx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדקי באתר הסליקה של חברות הביטוח לגבי ירידות ערך, אין משהו חריג למעט משאבת מים, לרכב הייתה

תאונה עבר תאונה מצד שמאל אם כי ללא פגיעה בשילדה.

בדקת מחיר מחירון?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהרכב עבר תאונה ובה הוחלפה שמשת חזית ובוצעה פחחות נרחבת בחזית.

איזה יד הרכב ? , היה בליסינג ואו השכרה ?

משאבת מים מטפטפת , נקישות מההגה, בלמים גמורים, צמיגים פסולים.., יש לך 5000 שקל בתיקונים והחלפות על רכב עם עבר מאוד מפוקפק..

מה המחירון הרשמי של הרכב ?

באופן אישי הייתי מוותר, הרכב לא מטופל ובהחלט לא שמור, מניח שמעוצמת התאונה נפתחנ גם כרית אויר , מי יודע אן הוחלפה כלל.., יש דו"ח שמאי לתאונה ?

ידוע היכן תוקנה ?

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהרכב עבר תאונה ובה הוחלפה שמשת חזית ובוצעה פחחות נרחבת בחזית.

איזה יד הרכב ? , היה בליסינג ואו השכרה ?

משאבת מים מטפטפת , נקישות מההגה, בלמים גמורים, צמיגים פסולים.., יש לך 5000 שקל בתיקונים והחלפות על רכב עם עבר מאוד מפוקפק..

מה המחירון הרשמי של הרכב ?

באופן אישי הייתי מוותר, הרכב לא מטופל ובהחלט לא שמור, מניח שמעוצמת התאונה נפתחנ גם כרית אויר , מי יודע אן הוחלפה כלל.., יש דו"ח שמאי לתאונה ?

ידוע היכן תוקנה ?

המחירון הוא 60K אבל הוא לא מוכן לרדת... אני רוצה להוריד לפחות ל55 אלף.

השאלה אם לוותר. יש לי עוד טויוטה ורסו, שנת 2013 עם 165 אלף ק"מ ב60K שמוכנה להתגמש. שוקלת ללכת על שנתון אחד פחות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיקה לא רעה, אבל צריך להשקיע בכמה דברים:

זוג צמיגים טובים - 700₪

החלפת צלחות + רפידוד מקדימה - 1000₪

כיוון פרונט - 250₪.

הדבר המשמעותי - משאבת מים נוזלת. אני לא יודע מה מחיר החלפתה, אבל אם זה נכון שיש נזילה מהמשאבה, צריך להחליף אותה.

אני מעריך כל ההשקעה בתיקונים כ 3000₪.

לגבי המחיר, צריך לראות מה רמת המחירים לרכבים עם נתונים דומים מאותו השנתון. הדגם כולו נמכר מעל המחירון יצחק לוי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יד 2 (עכשיו פרטי בעלות קודמת ליסינג)

הבחור במכון טוען שזה אחלה רכב אבל לא מכחיש שהתיקונים יעלו כמה אלפים.

הקטע עם המשאבת מים והתאונה שהייתה כנראה בתקופת הליסינג(כי הבנאדם אומר שלא הייתה תאונה) קצת מפחיד אותי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין דבר אחד: למה לקנות רכב ששחטו אותו בקילומטרים במחיר מחירון ואפילו מעל?!.

עם כל הכבוד לטויוטה, אין הצדקה לקנות רכב גמור ששחטו אותו בק"מ במחיר מחירון ואפילו מעל.

ברכב הספציפי הזה יש ליקויים וצריך לטפל בהם. יש ירידת ערך וצריך לגלם אותה במחיר.

הרכב לא נקי ושמור כמו שצריך.

חפשו רכב עם ק"מ שפוי יותר ועם היסטורית טיפולים מלאה ומתועדת. מה הדרישות ומה התקציב?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה כאן רכב גמור.

על בעלות ליסינג חייבת להיות הפחתה במחיר.

אבל ממה שראיתי בלוח יד 2, גם על רכבים עם מעל 200 אלף קילומטרים מודל 2013 יוצאי ליסינג ( שנתון אחד יותר ישן מהרכב הזה ) מבקשים סכומים דומים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין דבר אחד: למה לקנות רכב ששחטו אותו בקילומטרים במחיר מחירון ואפילו מעל?!.

עם כל הכבוד לטויוטה, אין הצדקה לקנות רכב גמור ששחטו אותו בק"מ במחיר מחירון ואפילו מעל.

ברכב הספציפי הזה יש ליקויים וצריך לטפל בהם. יש ירידת ערך וצריך לגלם אותה במחיר.

הרכב לא נקי ושמור כמו שצריך.

חפשו רכב עם ק"מ שפוי יותר ועם היסטורית טיפולים מלאה ומתועדת. מה הדרישות ומה התקציב?.

התקציב היה עד 70 אלף ובגלל שמכרנו את שלנו בפחות אז כרגע הוא 60 אלף.

אנחנו די סגורים על טויוטה ורסו, אולי אולי גם מאזדה 5.

לא נוכל לקחת בשנתון גבוה יותר או ק"מ גבוה יותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורסו שבדקתם תואמת תקציב. ספק אם תצליחו למצוא ורסו יותר טובה 2013-2014 בתקציב הזה.

מאזדה 5 זה 2.5 מקומות ישיבה בשורה השניה - חסרון גדול למשפחה עם 4 ילדים.

כמה אתם נוסעים בשנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עם קילומטרג׳ גבוה מאד שמצדיק הפחתה גדולה מהמחירון (+ הפחתת עבר ליסינג אם היה עבר ליסינג) + הפחתת ליקויים בבדיקה.

תתרחקי ואל תסתכלי אחורה, שיחפש פרייאר אחר.

מחירון תשלמי רק על רכב עד יד שניה, בבעלות פרטית בכל הידיים, קילומטרז עד 15 אלף לשנה בממוצע, וללא ליקויים.

כל רכב פחות טוב מכך מצדיק כאמור הפחתה ממחיר המחירון.

בכל מקרה לא לשלם אגורה שחוקה מעל המחירון על אף טויוטה טורסו לא משנה איזה מעשיות מספרים לך לגבי השוק של הרכב.

לא תמצאי תתגמשי וחפשי רכב אחר, אין מה להתעקש דווקא על הוורסו, לצורך הענין הוא רכב בינוני לכל היותר וחוסר ההבנה שלך ברכבים גורם לקבעון מחשבתי שלך שייפגע לך בכיס.

מה הצרכים שלך מהרכב? כמה אנשים יסעו בו, מה תוואי הנסיעה, מה הקילומטרז׳ הצפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...