Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו כאן שוחה בזאוס רמת גן? מגדל משה אביב

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כן, אשמח לשמוע חוות דעת על המקום, הבריכה ובכלל.

מה הקשר להולמס פלייס?

אני מתכוון לשחייה חופשית ולא מודרכת/קבוצה.

מתי אגב ניתן להגיע לשחייה חופשית? או יותר נכון - באילו שעות המקום מדריך קבוצות וסגור ל"חופשיים"?

אני מבין ש"אונסים" לשלם מנוי על כל המתחם, אין על הבריכה בלבד?

אני יודע שבמקום ניתן לקבל התשובות, אבל חשוב לי לשמוע אובייקטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר להולמס פלייס פשוט - רשת זו רכשה את זאוס.

לגבי המנוי - מהיכרות עם מועדונים אחרים של הולמס פלייס זו עסקת חבילה - מנוי למועדון שמאפשר שימוש בכל המתקנים והשירותים (למעט אימונים אישיים וכדומה). במועדונים שאני מכיר הכניסה לכל המתקנים משותפת, ואיך אפשרות להפריד בין מנויים המגיעים לאגפים השונים.

עם זאת, אתה יכול לנסות להשיג הנחה קבוצתית - לי, למשל, יש הנחה של מועדון ארגון המורים - וגם לנהל מו"מ ברכישת המנוי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שידוע לי כניסה חד פעמית עולה 100 שח, מנוי עולה 375 ש"ח.

כפי שנאמר אין הפרדה בין המכון לבריכה.

בשעות אחרצ הבריכה מלאה עד מאוד, כ3- אנשים במסלול.

רמת הניקיון לא ממש סבירה (מבחינת פלסטרים שערות וקונפטי שמטייל במים).

חשוב לציין שמתחם ההתארגנות והמקלחות משותף לבנים ובנות.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...