Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממיר קטיליטי מוחלף פעמיים תוך חצי שנה. (פיג'ו 208)

THELAD
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

(פירוט רכב מלא בחתימה)

נדלקה לי לפני יומיים נורת check-engine, (הרכב נכון לעכשיו עם 92k ק"מ) בבדיקה התגלתה תקלה בממיר הקטליטי שהצריכה החלפה שלו, הבעלים הקודם של הרכב החליף ממיר גם כן לפני חצי שנה (באמצע חודש מאי 19), חצי שנה לאחר מכן, שוב מופיעה אותה תקלה ושוב נדרשת החלפה של הממיר שנשבר לפי הדיאגנוזה של מכון האגזוזים. (מוכר וידוע בפורום) הממיר הוחלף בשנית, אך אני חושש שתופיע לי בשנית התקלה הזאת בעוד חצי שנה. נורת check engine כרגע לא דולקת, והכל תקין. הממיר שהותקן בשני המקרים הוא תחליפי של magnaflow שיש עליו ביקורות טובות ברשת. במכון האגזוזים טוענים שלא ייתכן שהממיר נשבר מבלאי טבעי, וייתכן שקיימת בעיה במערכות אחרות שגורמת לממיר להישבר.

התייעצתי עם מוסך שמומחה לרכבי פיג'ו, שטוען שאם היה כשל באחת מהמערכות שעשוי לגרום לפגיעה בממיר, המחשב היה ממזמן מקפיץ קוד תקלה, וכל עוד ואין נורת check engine דלוקה כל המערכות פועלות באופן תקין.

איך יוצאים מהפלונטר? אין לי בעיה להחליף את הממיר הזה כל 2-3 שנים, אבל כל חצי שנה? נראה לי לא הגיוני בעליל.

Peugeot 208 1.2 Active (Manual) , 2014

.It's all about Music & Numbers

:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה אבל שמעתי שנזילה של שמן לתוך המנוע עלולה לגרום לצרות לממיר הקטליטי. אינדיקציה טובה היא אם חסר לך שמן כל הזמן.

נראה לי ששמעתי את זה מסקוטי:

https://www.google.com/search?q=scotty+kilmer+catalitic+converter+oil&oq=scotty+kilmer+catalitic+converter+oil&aqs=chrome..69i57.22600j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

תמיד שמח לעזור וליעץ לגבי רכישת רכב - במיוחד רכבים שנותנים תמורה טובה לכסף(אפשר גם בפרטי).
בעבר: פג'ו 205, דיהטסו אפלאוז, פיאט מולטיפלה(זוכת תחרות הרכב הכי מכוער בעולם), רנו לוגאן, ניסאן מיקרה
היום: טויוטה סיינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הממיר המקורי ברכב הזה הוא בעייתי, לא מאריך ימים. התייעצתי עם מוסך ידוע בפורום שטען ש-magnaflow מחזיק יותר זמן ברכב הזה מהממיר המקורי שלא מתאים לרכב, ושברכבים אחרים הוא לא מתקלקל כל כך מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה magnaflow גם ממכון אגזוזים בפתח תקווה (מאמין אותו אחד)

אחרי שנה לא עבר על זיהום, העפתי אותו וכשהורדתי ראיתי שהוא גמור (התפרק).

בקיצור זה זבל.

אכן יתכן וגם קיימת בעיה אחרת שהורסת את הממיר, אבל במקרה הזה לדעתי זה הממיר ולא הרכב... לך על מקורי יעלה כמה שיעלה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, הביקורות ברשת על החברה הזאת דווקא מאד חיוביות. בהמשך לשרשור, הרכב הנ"ל קיבל מכה קטנה מקדימה לפני 3 חודשים ותוקן (במהירות של 7-8 קמ"ש), הממיר הקטליטי ברכב הזה יושב מקדימה מאחורי הפגוש הקדמי. ייתכן שהזעזוע קיצר את חייו? כי לפי החשבון שלי, הממיר החזיק ברכב הזה 9 אלף ק"מ. (תוקן ע"י הבעלים הקודם באותו מכון אגזוזים לפי חצי שנה)

כמו כן, האם כדאי להשתמש בתוסף לניקוי הממיר הקטיליטי כל כמה חודשים או שמדובר בזריקת כסף לפח כמו בתוספי דלק?

עריכה אחרונה על ידי THELAD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...