Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה באמת קריטי לכם שיהיה דוד שמש ולא חשמלי\גז כשאתם הולכים לשכור דירה?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעולם לא שכרתי דירה.

עם זאת, דוד שמש חוסך הרבה כסף. אישית עברתי מדירה עם דוד חשמלי ומזגן מיני מרכזי שלא פעל יותר מדי, לדירה גדולה פי 2 עם מספר מזגנים קטנים שפועלים הרבה ועם דוד שמש (שינויים מינוריים מבחינת שאר הצרכנים, אם כי נפטרתי מתאורת ההלוגן) - חשבון החשמל בחורף לא השתנה (אולי ירד מעט), בקיץ חסכון של 250-300 ש"ח לחודש.

במקרה שלי דו"ש אינו deal breaker, אבל החסכון מורגש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדירה הראשונה ששכרתי בחיי, לא היה דוד שמש, ומזגן היה רק בסלון.

מאז נדרתי נדר, לא שוכר דירה ללא דוד שמש, ומבלי שיש מזגן בכל חדר

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזגן פחות רלוונטי לשאלה

השאלה אם באמת חשוב לאנשים שיהיה דוד שמש ולא גז.

נתתי לך את התנאים ההכרחיים עבורי, בתור שוכר פוטנציאלי. שכוללים בין היתר גם את השאלה שלך.

אם לא רלוונטי, אל תקרא.

אגב, אני בסדר גם עם גז, כל עוד אני לא משלם על הגז הזה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדירה, הסביבה, המחיר והבעל בית לטעמך, מה החשיבות בכלל של הדוד?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הדירה, הסביבה, המחיר והבעל בית לטעמך, מה החשיבות בכלל של הדוד?

א. נוחות - עם דוד שמש בערך 60-70% מהשנה יש לי מים חמים מבלי לחשוב על זה או להניד עפעף.

ב. כסף - לדוד חשמלי יש עלות חודשית לא מבוטלת, בייחוד אם אתה לא גר לבד, והדוד לא חדש במיוחד.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו משפחה עם 3 ילדים קטנים. גרים בשכירות עם דוד חשמל. הדוד עולה לנו 50 ש"ח לחודש. הדוד במרפסת השירות יחד עם מנוע המזגן.

בקיץ תוך 5 דקות אפשר להתקלח, בחורף תוך 15 דקות.

לדעתי לא משמעותי.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכלונו יש הרגלי מחיה, אתה קם בבוקר, צריך מים חמים (ואז שום דוד שמש לא יעזור לך), אתה גם מתרחץ כל יום בערב? אחה"צ?

אז שמים טיימר על הדוד חשמל, נותנים לו לעבוד עפ"י הרגלי השימוש שלך במים חמים וזהוא.

לוותר על דירה בגלל כזה דבר זה מגוחך בעיני!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכלונו יש הרגלי מחיה, אתה קם בבוקר, צריך מים חמים (ואז שום דוד שמש לא יעזור לך), אתה גם מתרחץ כל יום בערב? אחה"צ?

היום אנחנו ברוך אשם באמצע נובמבר, ועדיין יש לי בבוקר מים מספיק חמים למקלחת של אדם.

בסופו של יום הכל עניין של ביקוש והיצע.

אם הייתי מחפש דירה באיזה חור כמו תל אביב, כניראה שהייתי נאלץ להתפשר על כל מיני פרמטרים, וזה באמת משהו שניתן לחיות איתו..

כיוון שאני לרוב שוכר במקומות יותר מפותחים, ויש לי היצע בשפע, אני לא מוצא סיבה להתפשר על זה נכון להיום.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

דוד חשמל נתפס כזולל חשמל ואני חושב ששוכרים פוטנציאליים עשויים להירתע.

אישית זה לא הרתיע אותי ביחידה שפעם שכרנו כי שאר החבילה היתה לטעמנו ואני גם לא זוכר עלויות יוצאות דופן (והיינו במצב שכל הפרש היה מורגש).

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כותרת.

אשמח לתשובות מאנשים שגרים\גרו בשכירות

גרנו לפני יותר מעשור (כרווקים) בדירה שכורה, היה בה דוד חשמלי.

בגדול, לא מפריע לי.

גם אם מדובר במשפחה צעירה של 4 נפשות וצריך להדליק דוד שעתיים ביום (סה"כ כ 5KW) שהם כ 2.5 שקלים ביום, בחישוב החודשי (75 שח) זה לא שובר אותי.

אם אתם זוג זה ייצא לכם הרבה פחות מזה ולעניות דעתי מדובר בסכונים זניחים.

עיקר הלקרדה בחורף זה לא בהכרח השימוש בדוד אלא באמצעי חימום ביתיים (מפזרי חום, תנורים, רדיאטורים). להזכירך - מזגן הוא אמצעי החימום הזול והבטוח ביותר שיש.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שהגיב פה ואמר שלא מפריע לו, אם יש לכם בחירה בין שתי דירות עם נתונים דומים, באחת יש דוד שמש ובשניה אין, זה לחלוטין לא יהווה שיקול עבורכם?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...