Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה באמת קריטי לכם שיהיה דוד שמש ולא חשמלי\גז כשאתם הולכים לשכור דירה?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 1611 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מכיר את היצרן הזה, אז מהבחינה הזו אין לי מה לתרום. המחיר לקוב נראה לי טוב, אולי אפשר להשיג קצת יותר נמוך, התשלום הקבוע גם בסדר. אם עלות המכשיר וההתקנה היא באמת כמה מאות שקלים נשמע לי דיל לא רע, אפילו אם מדובר במכשיר סיני (שוב, לא מכיר את המכשיר הזה ספציפית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ודוד שמש לעומת דוד ?[/font]

חד משמעית חימום בגז

מים חמים תמיד, מיד וכמה שתרצה.

המתקן של אמישרגז מותקן במסתור הכביסה וזה עובד נפלא

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם ממוצע רוצה לפתוח את הברז ברוב ימי השנה ולהשתמש במים חמים בלי לדאוג לזה מראש.

הגדרה מדוייקת, וכדי לעמוד בדרישה הזו, במדינה כמו שלנו, על גבול המדבר (לפחות כירושלמי), השילוב של דוד שמש ויונקרס הוא קלאסי. בימים הספורים שבהם אין שמש, משתמשים בחימום המים של היונקרס.

מישהו כתב קודם שיש שימוש בדוד שמש חצי שנה. ממש לא, יותר קרוב ל-10 חודשים. וזה כרוך גם בתחזוקה בסיסית, של ניקוי הפלטות, ואפשרות של סירקולציה מלאה של הצנרת, שאני מבצע פעמיים בשנה, בהשקעה של 10 דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, זו הייתה הערכה שמרנית, לפעמים גם הגז עובד בלילה אחרי שביום היו מים חמים. מבדיקה בחשבונות של השנה שעברה יש צריכה גבוהה יחסית בחודשים נובמבר עד אפריל, מכיוון שהחשבון דו-חודשי, "הרזולוציה נמוכה", במרץ-אפריל הייתה ירידה, אך עדיין צריכה גבוהה מבחודשי הקיץ. כמובן שמדובר ספציפית אצלי.

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית הייתי מעדיף (בהרבה!) מערכת חימום בגז על פני דוד שמש.

ואם מדובר על בניין שבו גם ככה יש מערכת גז מרכזית כלשהי, זה עוד יתרון (אתה לא צריך להחליף בלונים וכו').

יש לזה עלות של דמי מנוי חודשיים ולרוב מחיר קצת יותר גבוה למ"ק גז, אבל זו נוחות, ולשוכר הפוטנציאלי זה גם מבטיח שהוא לא יקנה בלון גז גדול ב-400 שקל או יותר ולא ינצל אותו בתקופת השכירות שלו.

צריכת הגז לא גבוהה, תמיד יש מים חמים עד כדי רותחים, ופחות מערכת מסובכת שיכולה להתקלקל (מפלאנצ', דרך הדוד עצמו ועד למערכות סולריות וקולטים וכו').

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שניתן להתקין בלון גז לחימום בגז...

אצלי זה מתחבר ישירות במסתור הכביסה ליציאת גז ומתווסף לחשבון החודשי של הגז... אין גם דמי מנוי חודשיים

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(אתה לא משלם תשלום חודשי (או דו חודשי) קבוע לחבת הגז? כדאי שתסתכל על חשבון הגז שלך, בשנים בהן הייתי משלם חשבון כזה מרביתו היה דמי המנוי, התשלום תמורת הגז היה חלקקטן ממנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ידעתי שניתן להתקין בלון גז לחימום בגז...

אצלי זה מתחבר ישירות במסתור הכביסה ליציאת גז ומתווסף לחשבון החודשי של הגז... אין גם דמי מנוי חודשיים

מה אכפת למחמם גז מאיפה מגיע הגז?

בכל מקרה זה לא שמחברים את המחמם גז ישירות בצינור לבלון, אלא מחברים את המחמם גז לחיבור הביתי שניזון מהבלון, מאותו חיבור ביתי ניזונים גם צרכנים אחרים (כיריים גז, קמין גז, נקודות גז לתנורים שהיו בעבר וכו').

(אתה לא משלם תשלום חודשי (או דו חודשי) קבוע לחבת הגז? כדאי שתסתכל על חשבון הגז שלך, בשנים בהן הייתי משלם חשבון כזה מרביתו היה דמי המנוי, התשלום תמורת הגז היה חלקקטן ממנו.

אני משלם דמי מנוי דו-חודשיים, סדר גודל של 17 או 18 שקל, הצריכה עצמה קצת יותר, בסביבות 20 שקלים, מבשלים המון על גז, בערך כל יום, כולל כירת גז טורבו שבעיקר אני מבשל עליה (לא רק להקפצה, אלא גם פסטה למשל)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בדירה שכורה ללא דוד שמש.

הדוד חדש, שמתי טיימר שניתן לשליטה מהנייד.

כיוונתי 10 דקות בכל בבוקר שיהיה דלוק ויש לי מים רותחים בבוקר.

כשרוצים להתקלח מדליקים עוד 10 דקות (בקיץ) וקצת יותר בחורף ומתקלחים.

סך הכל מוסיף בין 50-100 שקל לחודש על דוד, לא קריטי ולא פוסלים על זה דירה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...