Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"כביכול" לא עצרתי להולך רגל בפנייה חופשית

שימו לב! השרשור הזה בן 1585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ככל שאתה מגיש מאוחר יותר השוטרת זוכרת פחות אם מישהו פונה אליה כדי ל"רענן" את זכרונה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר, הייתי נעלב במקום השוטר אם הנהג היה אומר לי כי אני זקוק לבדיקת ראייה. יש מדינות שזה היה מסתיים במעצר וכתב אישום

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב רשמתי לפניות הנהגים על הנושא, לא התכוונתי לחכות 25 ימים שישאלו אותי למה חיכיתה אם אתה יודע שאתה היית בסדר.

הזכרתי את שינוי עדות השוטרת, פעם מישהו מגיע למעבר ומפעם מישהו בתהליך מעבר, וגם שאני ישמח לקבל תמונה או וידאו של האירוע.

בכל מקרה קיבלתי תשובה ממשטרת ישראל שהממונה החליט לא לבטל "אלא אם יש לי ראייה חד משמעית לחפות".

מה אני יעשה, הפרצוף העקום של המדינה שהם לא שולחים לי תמונה שאני אשם, אלא אני צריך לשלוח תמונה שאני לא אשם (בניגוד לחף מפשע עד שמוכח אשם.)

אני לא מתכוון לבזבז יומיים מינימום בבית משפט וסיכון לשאת בעלות המשפטים אם השופט, שיכול להרשיע על עדות השוטרת בלבד ללא ראייה מוחשית מסתבר, יחליט שאני אשם.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוהג בטפשות

אם מרשיעים אותך לא משלמים הוצאות משפט מצד שני השופט יכול לגזור עונש כבד יותר

לו אני אתה מבקש להישפט ומנסה את מזלי אצל התובע ממש לפני הדיון הראשון.

השוטרת סותרת את עצמה לכן הסיכוי להרשעה קטן ביותר.

המשטרה לא צריכה לספק תמונה כך גם אתה לא כמובן עדיף אם יש כזו

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר ישה, אני מכבד את הדעה שלך.

אני ישלח בקשה להישפט 20 יום לפני תום ה 90, ואם אני לא יראה שזה בדרך להתבטל לבד אני ידבר עם התובע במועד הראשון, זכאי\לא זכאי על תשלום הקנס המקורי.

נראה מה יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק שהזמן עכשיו לבקש להישפט הוא 30 יום ולא 90 יום

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין בטופס 90 יום, בכמה מקומות. קראתי על 30 יום באינטרנט, אבל אני מניח שמה שכתוב על הטופס דורס.

בנוסף-

אימי הייתה איתי ברכב באותו הזמן והיא גם לא ראתה אדם במעבר או בשפה. היא לא רשומה בתור עדה, האם יש דרך להוסיף את זה רטרו?

(השוטרת אגב רצתה להשאיר את החלק שלי רק, יענו אין לי מה להגיד. רק אחרי שדרשתי ממנה היא הוסיפה, אבל לא ידעתי לגבי המקום של העדים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בכלל היתרון שלדברי הנהג יהיה כתוב משהו? לפעמים ריק זה טוב,לא? ככה זה לא מחייב את מה שנכתב אז. מה עדיף ריק או שייכתבו דברי הנהג?

כלומר לשמור על שתיקה אולי? או פשוט להגיד אין לי מה להוסיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שיש לי ניסיון, אבל לדעתי עדיף שתגיד לא היה מה שהשוטר טוען במידה וזה באמת המקרה. סה"כ זה המקום להגיד את הצד שלך ולמה שהוא יישאר ריק.אילו לא היה נעלם לי הכמה דקות האלה מהמצלמה, והייתי רושם את מה שרשמתי בדו"ח לגמרי אני רואה קייס לתביעת המשטרה לאחר מכן על פיצוי ועוגמת נפש.הם לא יכולים להמציא דברים סתם כי נכנס לשוטרת משהו לעין.

בכול מקרה, תישאר מתורבת ככל האפשר. העלבת שוטר, בעל פה ובכתב לא פותרת ומזיקה הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין בטופס 90 יום, בכמה מקומות. קראתי על 30 יום באינטרנט, אבל אני מניח שמה שכתוב על הטופס דורס.

בנוסף-

אימי הייתה איתי ברכב באותו הזמן והיא גם לא ראתה אדם במעבר או בשפה. היא לא רשומה בתור עדה, האם יש דרך להוסיף את זה רטרו?

(השוטרת אגב רצתה להשאיר את החלק שלי רק, יענו אין לי מה להגיד. רק אחרי שדרשתי ממנה היא הוסיפה, אבל לא ידעתי לגבי המקום של העדים).

המקום של העדים הוא של עדי המשטרה ולא העדים שלך.

בד"כ השוטר רושם כמה היו נוסעים ברכב מלבד הנהג, לא רשמה , פאק נוסף בדו"ח.

בכל מקרה אם תהיה ישיבת הוכחות תהיה רשאי להביא את אימך לעדות, רק השופט מתייחס באימון מועט לעד כזה בטח ובטח אם מדובר בקרוב משפחה כמו אמא.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, לא רשמה. השאלה אם כול הקטנות האלה באמת מצטבר לקייס או שזה סתם לתפוס בקטנות? (מספר יושבי הרכב, ופעם אדם מתקרב ומעבר ופעם אדם חוצה).

אתה אמור לחכות למשפט עצמו כדי להגיד את הדברים האלה? (ניסיתי בפניות הנהגים על הסתירה במעבר החצייה, אבל לא התייחסו כול עוד אין לי "ראייה חותכת").

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תהיה מספיק אסרטיבי תסיים את זה עם התובע בבוקר הדיון הראשון

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...