Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I10 החדשה, תיבה רובוטית חד מצמדית

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 1503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא מצאתי אשכול בנושא.

מסתבר שיונדאי החליטו להכניס במפרט האיי10 החדשה תיבה רובוטית חד מצמדית, כן, חד מצמדית, בעלת 5 הילוכים.

בכלמוביל מעדכנים שזו הגרסא שתשווק בארץ מהתקופה הקרובה, ושהם לא חוששים מירידה במכירות מאחר והתיבה הזו בעלת התנהגות יוצאת דופן כמו בתיבה פלנטרית.

צריכת הדלק השתפרה ל18 קמ"ל לפי נתוני יצרן, והספק המנוע 1.2 דומה לקודמו - 84 כוחות סוס.

ימים יגידו האם זהו היה מהלך נבון או שמא צעד שיביא לירידת i10 מצמרת המכירות בקטגוריה שלה.

דעתי האישית: לפי נתוני ההאצה (כמעט 16 שניות למאה) כנראה שהתיבה לא מגיבה מהר, כי מהספק כזה הייתי מצפה לתאוצה שמתקרבת ל12 שניות)

לעוד פרטים:

https://wheel.co.il/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%92%D7%95%D7%93-%D7%9C%D7%AA%D7%97%D7%96%D7%99%D7%AA-%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-i10-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94-%D7%AA%D7%A9%D7%95%D7%95%D7%A7-%D7%91%D7%90%D7%A8/

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מן הסתם שהם יגידו שהיא מתנהגת בצורה יוצאת דופן, הם רוצים למכור. השאלה מה המציאות בשטח. אני מהמר שזה יפגע במכירות ברגע שיסעו בה מספיק קמ או שיתחיל הבלאי מהפקקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך נפלו גיבורים?(שמו להם תיבה רובוטית חד מצמדית.. מקל וחומר במדינה חמה עד לוהטת שרכביה תקועים וזוחלים בפקק אינסופי).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את הרעש כלפי התיבה הזו,

כן, בחלק מהרכבים היא לא נסבלת,

אך יש חלק ניכר של רכבים שהיא סבבה לגמרי, חסכונית מאוד ואמינה, אז לא מבין למה יש כזה רעש סביב התיבה הזו שהיא יותר ממוצלחת למי שמחפש חיסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אחת הסיבות העיקריות להצלחה של הפיקנטו/i10 הייתה השימוש בתיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית. באייגו החדשה, לדוגמה, התיבה ממש לא רעה ואני מאמין שגם ב-i10 החדשה זה כך, אבל הם צריכים להתמודד עם ישראל ישראלי שלמד כך החיים שתיבה כזו היא חרא, לא עם קוראי קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שישראל וישראלה בדרך כלל לא יודעים מה ההבדל בין התיבות האוטומטיות, אבל במדינה כמו שלנו שחיה לפי הסטיגמה (גרמני זה איכותי, יפני זה אמין וצרפתי זה זבלה) , לדעתי לתת לרכב שמוכר לא מעט תיבה רובוטית חד מצמדית זה רעיון רע.. אבל זה רק אני, נחיה ונראה מה יקרה השנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אחת הסיבות העיקריות להצלחה של הפיקנטו/i10 הייתה השימוש בתיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית. באייגו החדשה, לדוגמה, התיבה ממש לא רעה ואני מאמין שגם ב-i10 החדשה זה כך, אבל הם צריכים להתמודד עם ישראל ישראלי שלמד כך החיים שתיבה כזו היא חרא, לא עם קוראי קארספורום.

לפי נתוני התאוצה ניראה שזה ממש לא כך,

ומנסיון עבר עם יונדאי וקיה, הם אוהבים מאוד לנפח מספרים בנתוני יצרן, כך שיש מצב שבמציאות זה יהיה אפילו איטי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהבדיקה נעשתה לפי תקנים חדשים ומחמירים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצלחה קשורה לכך שזה רכב אמין מבית עם תדמית טובה.

אם התיבה החדשה תוכיח אמינות ותפעול סביר אני לא רואה רתיעה של הקונים שרובם לא היו מבינים בכלל את השרשור הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמין שתוך שנתיים יחזרו לתיבה הקודמת, בדיוק כמו טויוטה לפני עשור. הגיר החד מצמדי פשוט לא מוצלח לתימרוני חנייה עם עליה. אי אפשר לחנות בבטחה.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אמא שלי בת +60 גרה בחיפה, יש לה פיג'ו 108 רובוטית כבר 3 שנים שקנתה חדשה, היום כבר עברה את ה30K, מסתדרת יפה ומרוצה מאוד, היא רגילה לרכב, נוח לה וכיף לה לנהוג עליו, ולא חושבת להחליף בעתיד הקרוב.

הגיר הזה לא מתאים לכל רכב, יש רכבים שהשילוב שלהם עם הגיר הזה פשוט גרוע, לדעתי הגיר של הקורולה הרבה יותר נעים וסביר מזה של ה301 למשל, ב301 הוא פשוט איום ונורא, אך ב108 משום מה הוא די זריז, חלק ולגטימי שמתאים לרכב.

כך שאם הi10 החדשה תגיע עם גיר טוב כזה לא רואה סיבה לשלול, אני אישית מעדיף גיר רובוטי חד מצמדי טוב על גיר פלנטרי 4 הילוכים גרוע כמו הAL4 או DP0 למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הגדולה של גירים רובוטיים וחד מצמדייים בפרט היא שמוכרים אותם ומשווקים אותם כ"זה גיר אוטומט".

זה לא גיר אוטומט אין מה לעשות. מדי פעם יהיו קפיצות/שיהוקים/העברות לא חלקות/דרדור קדימה או אחורה... אותו נהג שקנה "אוטומט" יספר לחבר שלו שזה חרא ואז הגלגל יתחיל להתגלגל.

כשמחברים את זה לרכב עם קהל שמרן עלולים לקבל קטסטרופה. ראו ערך טויוטה קורולה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שיונדאי החליטו להכניס במפרט האיי10 החדשה תיבה רובוטית חד מצמדית,

לדעתי הם לא "החליטו" אלא זה אילוץ.

ז"א אומרת המנוע הזה עם גיר 4 הילוכים לא מצליח לעמוד בתקמי זיהום אוויר ואין להן כרגע גיר אחר שמתאים למכוניות מיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...