Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I10 החדשה, תיבה רובוטית חד מצמדית

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש באי25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

16 שניות ל100? זה גובל בחוסר בטיחות ואי יכולת להשתלב כראוי בתנועה
כן? ומה עם כל המסחריות והמשאיות? אבל עזוב, יש מספיק מכוניות פרטיות עם נתון פחות טוב מ 16 שניות ל 100, כולן לא יכולות להשתלב בתנועה?

יותר מזה, אני חובב מאוד קטן של תיבות רובוטיות אבל תרשה לי להמר - בנסיעה רגילה היונדאי הזאת תרגיש יותר זריזה מהדגם הקודם 4 הילוכים.

נתון תאוצה ל 100 מושפע כנראה מכך שהגיר צריך להחליף 3 הילוכים עד 100 קמ"ש, בזמן שעם גיר 4 הילוכים הישן האוטו היה מגיע ל 100 בהילוך שני.

אנחנו לא כל הזמן מאיצים 0 ל 100 ולכן הנתון הזה כשלעצמו, לא כזה רלוונטי. צריך לנהוג באוטו ולהרגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא לא באמינות התיבה אלא באופן פעולתה, אלא אם יונדאי פיתחו רובוט שלא קיים באף יצרן שיודע להעביר הילוכים בצורה חלקה זה יפגע במכירות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפיקנטו העתידית תוצג גם עם תיבה רובוטית, אז הפרק של רכבי המיני שהתחיל ב-2009 עם הסוזוקי אלטו צפוי להסתיים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבכרח, הספארק מוכרת טוב, מיצובישי צפויה להציג מתיחת פנים לספייס עם מערכות בטיחות מקוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כולם מחפשים תיבה פלנטרית או רציפה,

יש כאלה שמוכנים להתפשר בגלל חיסכון, ה108 עושה כ18 ק"מ לליטר, אני בטוח שבמקרה והיתה כאן תיבה אוטומטית אחרת הנתון הזה היה נפגע, מעבר לזה כל עוד מסתדרים אז מה המניע? זה שלא רוצה רובוטי ראש בקיר לא ממש סיבה לשלול אם לא מנסים, אני חושב שנסיעת התנסות כאן היא חובה, הגיר אמנם לא ילק כמו פלנטרי, אך מספיק זריז ונעים מהמקובל בחד מצמדים.

מוזר לי כל האנטי הזה, הגיר כאן הוא ממש לא כזה נוראי כמו שטוענים, ואם הi10 תגיע עם גיר דומה אז יהיה די סבבה, אני עדיין לא חושב שהגיר הזה מיועד לנסיעת התגרזנות אך בואו, מי בדיוק קונה רכב מיני בשביל התגרזנות!, הרכבים האלה מיועדים לנסיעות קצרות וחיסכון מירבי, מי שרוצה הכי חלק וחזק שיחפש רכב אחר שבמקרה הטוב יעלה פי 1.5 אם לא יותר.

אני חושב שהספארק תהיה בחירה טובה ללא ספק, אך עדיין היא לא תמיד תהיה בסדר עדיפויות למי שמחפש הכי חסכוני, 1. המחיר שלה היה כ15K יותר מה108(לפחות זה מה שהיה כאשר אמא שלי הזמינה), והיא גם לא מתקרבת לצריכת הדלק של ה108, כאשר היתה לי הספארק לא הצלחתי להגיע לנתון טוב יותר מ14 ק"מ לליטר וזה בנסיעה שרובה בינעירונית רגועה.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא חובב רובוטים ולפי המכירות כניראה רוב הרוכשים גם.

כן הגיר תורם לצריכת דלק מעולה, אבל רציף נותן אותה צריכת דלק רק עם פעולה נעימה יותר.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוראי, חוץ מזה מה קרה למחירים של האיי10? אני הוצאתי אחת כזאת מהסוכנות ב2015 לאחותי ב60 אלף עם ג'אנטים. עכשיו ראיתי שהיא מתחילה ב70? זה המיסוי?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא חובב רובוטים ולפי המכירות כניראה רוב הרוכשים גם.

כן הגיר תורם לצריכת דלק מעולה, אבל רציף נותן אותה צריכת דלק רק עם פעולה נעימה יותר.

אישית לא חובב רכבים משעממים, אני מעדיף פיג'ו 108 רובוטית על מיצובישי ספייס סטאר רציף,

לא רואה בספייס טור משהו יותר טוב מה ה108למעט שהגיר חלק יותר, איכות הנסיעה בכלל אין מה להשוות.

השאלה אם הגיר הרציף זול כמו הרובוטי, אני גם לא חושב שכל הגירים הרציפים כאלה אמינים כמו שמשבחים אותם כאן, קאשקאי מיקרה, אפילו האודי A3 מולטיטרוניק שהיתה לי לפני עשור עשתה לי את המוות עם הגיר הרציף שלה שעלה לי 22000 לתקן.

מה מכירות אומרות בדיוק?! שרוב העדר קונה יונדאי טוסון שתמיד אחרון במבחנים השוואתיים? או איוניק קרש גיהוץ בע"מ?! או אפילו את הRAV4 החדש שבמחבן KM77 מתהפך, ממש שיא הבטיחות, אנשים הולכים על יפני/קוריאני בלי לחשוב פעמיים, עובדה C1/108/ואייגו, מדובר באותו רכב אותה אמינות, אך הטויוטה מוכרת בי 2 או אפילו 3 מהאחרות אפילו שהיא יקרה יותר, זה מסביר שזה לא ממש מעניין אותם גיר או לא גיר, מה שמעניין זה מותג, אפילו אם הפיקנטו תעבור לרובוטי היא והi10 עדיין יהיו רבי מכירות, קח לדוגמא את הקורולה הרובוטית, הגיר לדעתי אכן לא מתאים לרכב משפחתי, אך ב2008-2009 הקורולה הרובוטית נמכרה בכמויות אדירות, היתה המשפחתית השניה הכי נמכרת אחרי מאזדה 3, איך? פשוט, "טויוטה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת לציין שקורולה רובוטית 2008 נמכרת ב10 אלף שקל יותר מפוקוס רובוטיצ 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדה C1/108/ואייגו, מדובר באותו רכב אותה אמינות, אך הטויוטה מוכרת בי 2 או אפילו 3 מהאחרות אפילו שהיא יקרה יותר, זה מסביר שזה לא ממש מעניין אותם גיר או לא גיר,

העובדה הזו נכונה רק בשנה האחרונה, ברוב השנים האחרונות הסיטרואן והפיז'ו מכרו יותר יחידות ושנה שעברה האייגו עברה רק את ה108 ועכשיו גם האייגו היא היחידה שנמכרת אז גם לא חוכמה. ובכל זאת אפשר לראות חוסר העדפה לגיר חד מצמדי בזה שהפיקנטו , I10 ואפילו הספארק (ושברולט זה ממש לא מותג חזק בארץ, לא כמו פעם) מוכרות באלפים והאייגו מכרה בערך 300 400 בשנה.

המיני החד מצמדית הנמכרת ביותר הייתה הסלריו, וגם היא הגיעה רק לכ900 יחידות שנה שעברה. עכשיו היא גם לא נמכרת יותר.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הישראלי הממוצע יקנה את הרכב במידה ויספרו לו שזה אוטומט וגם הוא ינהג כמו בגיר אוטומט ויגמור קלאץ מהר.

16 שניות ל100 קמש אולי עוזר להתחרות על תואר המכונית המודרנית ביותר שמאיצה הכי לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...