Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I10 החדשה, תיבה רובוטית חד מצמדית

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 1503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הישראלי הממוצע יקנה את הרכב במידה ויספרו לו שזה אוטומט וגם הוא ינהג כמו בגיר אוטומט ויגמור קלאץ מהר.

16 שניות ל100 קמש אולי עוזר להתחרות על תואר המכונית המודרנית ביותר שמאיצה הכי לאט.

אני חולק עליך, ממה שאני רואה הישראלים יודעים מה זה רובוט.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין, כנראה גם האירופאים מעדיפים לקנות את אותו הרכב עם סמל טויוטה מאשר של PSA.

[ATTACH=CONFIG]524606[/ATTACH]

סטיגמה אינה מילה בעברית. ולא שצריך לייחס להם, כמו גם לנו, טיפשות יוצאת דופן, הם פשוט מכירים בכוחו המאגי של הסמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, כנראה גם האירופאים מעדיפים לקנות את אותו הרכב עם סמל טויוטה מאשר של PSA.

[ATTACH=CONFIG]524606[/ATTACH]

בדקתי בגרמניה, ככה שתהיה איזו דוגמה:

אייגו 5 דלתות מתחילה ב-10,540€, לעומת זאת C1 בגרסת 5 הדלתות מתחילה ב-11,300€, והיקרה שבחבורה היא ה-108 (גם היא בגרסת 5 דלתות) שמתחילה ב-12,950€.

אז יכול להיות שמחיר הרכב משחק כאן פקטור.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שישראל וישראלה בדרך כלל לא יודעים מה ההבדל בין התיבות האוטומטיות, אבל במדינה כמו שלנו שחיה לפי הסטיגמה (גרמני זה איכותי, יפני זה אמין וצרפתי זה זבלה) , לדעתי לתת לרכב שמוכר לא מעט תיבה רובוטית חד מצמדית זה רעיון רע.. אבל זה רק אני, נחיה ונראה מה יקרה השנה.

הימור שלי:

בשלב ראשון זה לא יפריע\יפגע להם במכירות. הם ימכרו חדשות על בסיס לקוחות וותיקים שהיו מרוצים מהדגם הקודם ורוצים את החדש.

בשלב שני - אנשים יגלו שזה לא כמו הקודם, חלקם דווקא יהיו מרוצים (בגלל החיסכון בדלק ותגובת המנוע) וחלקם לא יהיו מרוצים (בעיקר בגלל שילוב ההילוכים). קיים סיכוי שגם מבחינת אמינות היא לא תהיה להיט, אבל נכון לרגע זה הנבואה מתבססת על סמך מקרי עבר עם תיבות רובוטיות עם מצמד בודד, כך שיש בנבואה לא מעט סיכויים להתממש.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כבר בנסיעת מבחן אנשים ירגישו שזה לא זה..

הפיקנטו הולכת להרוויח לא מעט לקוחות.

wildlands2019

לספייס יש מספר יתרונות על 108,

המיצובישי משמעותית מקווחת יותר מאחור, תא מטען גדול יותר, חזקה יותר והגיר הרבה יותר נעים,מאובזרת יותר ובטיחותית יותר.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק עליך, ממה שאני רואה הישראלים יודעים מה זה רובוט.

האמת טיפה הגזמתי, אולי יותר נכון הם ידעו שיש להם רובוטי אבל לא ידעו איך לשמור על הגיר.

במקרה של הDSG נהג שאינו מבין פחות ירגיש הבדלים עד שזה יגיע לעניין האחזקה:twisted:, בתיבות חד-מצמדיות גרועות כמו קורולה רובוטית, הרבה נהגים יסלדו מאופי הפעולה הגס שלה (יצא לי בתור נוסע לחוות זאת, אולי זה השתפר בעדכוני גרסה או מה שהיה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה dsg זה עולם אחר לגמרי מחד מצמדי, היר מהיר וחלק לכן קל להתרגל אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן צודק, אך אני מתכוון מבחינת ניהוג, אין מה להשוות,

לגבי בטיחות, אתה טועה, שתיהן קבלו 4 כוכבי בטיחות, הספייס ה2013 ה108 ב2014, די דומות מהבחינה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל לא על הכוכבים, אלא עם הגנה על הנוסעים, הספייס הגנה טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כבר בנסיעת מבחן אנשים ירגישו שזה לא זה..

הפיקנטו הולכת להרוויח לא מעט לקוחות.

wildlands2019

לספייס יש מספר יתרונות על 108,

המיצובישי משמעותית מקווחת יותר מאחור, תא מטען גדול יותר, חזקה יותר והגיר הרבה יותר נעים,מאובזרת יותר ובטיחותית יותר.

איך ספייס סטאר בטיחותית יותר?

כמה שזכור לי היא לא זמינה אפילו עם בטיחות אקטיבית, מה שכן זמין ב-108 מתוחת הפנים וכמדומני גם באייגו:

http://www.cartube.co.il/%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%A8%D7%9B%D7%91/2019-%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%B3%D7%95-108-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%9E%D7%97%D7%99%D7%A8-69990-%D7%A9%D7%A7%D7%9C

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הגנה על הנוסעים המיצובישי עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוליאן, שתיהם כמעט אותו דבר, הספייר בטיחות יותר לנוסעים, ה108 בטיחותית יותר לילידם שנוסעים מאחורה ויש לה מערכות בטיחות מתקדמות יותר,

אני לא חושב שזה נכון להגיד שהספייס בטיחותית יותר, פשוט לשתיהן יש בטיחות טובה אך זהה.

אני אישית נהגתי על שתיהן, 108 יש לאמא שלי, ספייס סטאר היתה לקוליג בעבודה שכמה פעמים נסעתי ונהגתי לפגישות, רכב זול נחמד, אך מבחינת ניהוג ונוחות ה108 לוקחת ובגדול, ועוד עם הרובוטי שלה הרבה יותר מהנה, באמת אין מה להשוות, מי שינסה יבין.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברו על שיווק מנוע הטורבו 1.0 בארץ? מה קרה עם זה?

למרות שגיר חד מצמדי עם טורבו 3 צילינדרים זה לא מתכון לנסיעה חלקה.

נראה לי שקם מתחרה לאיטיות המופתית של הג׳ימני, רק שלג׳ימני יש קלף מנצח מבחינת יכולות שטח ומה יהיה כבר ל i10 הזאת שיעדיפו אותה על פני פיקנטו ואחרות? לא ברור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברו על שיווק מנוע הטורבו 1.0 בארץ? מה קרה עם זה?

למרות שגיר חד מצמדי עם טורבו 3 צילינדרים זה לא מתכון לנסיעה חלקה.

נראה לי שקם מתחרה לאיטיות המופתית של הג׳ימני, רק שלג׳ימני יש קלף מנצח מבחינת יכולות שטח ומה יהיה כבר ל i10 הזאת שיעדיפו אותה על פני פיקנטו ואחרות? לא ברור.

תתפלא אבל גם ל-I10 יש יכולות שטח כאשר הרכב ננהג על-ידי נהגי ליסינג תפעולי.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...