Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני משוגע? או.. יש לי בועת אוויר בהגה/דבק משוחרר.

ozal5
שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי רכב מסוג קיה פיקנטו GT, שנת 2019,

בדופן ההגה השמאלית - ממש מאחור (במקום שמיועד לשים את האצבעות מאחורי ההגה) אני מרגיש שהעור משוחרר (להבדיל מצד ימין של ההגה ששם הוא צמוד מהודק).

ניסיתי לדחוף את העור ולהדק אותו, הרגשתי שיש שם דבק אבל שוב - העור לא נדבק.

כשבדקתי עם אנשים/מכרים, צחקו עליי ש-״על דבר כזה לא מכניסים רכב ליבואן״.

או תגובות כמו ״ליבואן לא יהיה לזה פיתרון, להחליף הגה הוא לא יחליף, רק יגרום נזק וגם אם יחליף, עדיין יגרום נזק״.

השאלה היא כזאת,

אולי יש אמת בדבר,

במידה וטלקאר יחליטו לבצע תיקון נקודתי, או שמא להחליף הגה (אף על פי שזה חלק מאוד קטן), אני לא יודע כמה אני מרגיש שאני סומך על מהלך כזה..

אולי לוותר ולהישאר עם זה?

מצד אחד אני מאוד פדנט, הכל חייב להיות במקום,

מצד שני, זה כבר פוגע לי בנוחות נסיעה, התעסקות שלי בזה, מסיחה את דעתי לפעמים, לכן אולי עדיף לקחת סיכון שיתקנו?

דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית 2019 ? אל תתפשר.

תכניס את הרכב למוסך, אם ימצאו בעיה ב 99% יחליפו לך גלגל הגה. לא מסובך בכלל.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א׳ כל תודה רבה לכם.

ב׳ - ידוע לי שזה לא עניין מסובך כל כך, הפחד שלי, שהיום, יש המון זריקת ז*ן במוסכים האלה ואף במורשים והפחד שלי שיטפל ברכב בן אדם שכזה ולאחר מכן יופיעו רעשים וכו׳ מכיוון גלגל ההגה,

אני מאוד לחוץ בזמן, לכן אין לי הרבה זמן להתעסק עם כך,

אבל מנגד, הדבר מאוד מפריע לי לאיכות הנסיעה + מסיח את דעתי מה שגורר אותי לבטיחות.

והאמת, זאת לא ישראליות שכזו, אכן קניתי 2019, אכן מגיע לי היחס הטוב ביותר בתמורה לכסף ולאחריות,

אך זה יותר רציני.

אקבע איתם מחר בבוקר לטיפול בבעיה, אולי אפנה כמה שעות בשישי וזה יסגר, אעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך שום סיבה להרגיש שתקבל שם יחס שלילי, יש גם מוסכים טובים !

גש למוסך, תסביר להם יפה היכן הבעיה בהגה ותמתין לתגובתם.

ייתכן והם יצטרכו לצלם ולשלוח מידע ליצרן וזה לא ייגמר באותו היום (לך תדע אם יש את ההגה הזה במלאי של היבואן).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמת את מירב כספך על רכב שתרגיש איתו שלמות ב 100 אחוז אז מגיע לך לקבל את מלוא השירות. ברור לחלוטין שאם הגימור של ההגה לוקה בבעיה האחריות תכסה על זה. כמו שנאמר יש מוסכים טובים אבל עדיין את המכונאי שייגע ברכב אתה לא ממש יכול לבחור אלא רק לקוות שהתיקון ייעשה על הצד הטוב ביותר. תגיע בגישה חיובית ובהרגשה טובה ואני מאמין שתצא מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם,

אכן כך אעשה,

אני מתעסק בתחום ודי עובד עם מוסכים,

אני פשוט מכיר את היחס באשר להוזלת עלויות,

לרוב במוסכים מורשים יש הרצון להחליף ולסדר, על מנת לשמר את הלקוח,

אעדכן אתכם בתוצאה, סביר מאוד להניח שטלקאר שעד כה סופר שהיחס שלהם נהדר, לא ישנו גישתם בנוגע לרכב שלי, אך מוקדם מדיי לדעת.

וכן, לצערי/שמחתי, המוסך תמיד שולח ליבואן מידע + תמונות על מנת לקבל אישור ורק אז מוזמן החלק/מבוצע התיקון.

אך פגם יצור שלא באשמתי, אכן מחייב סידור מתוקף האחריות.

תאמתי ליום שלישי.

עריכה אחרונה על ידי ozal5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכנה לא ברעשים מכיוון גלגל ההגה אלא בהרכבה של הגה לא ישר.

אגב, אני במקומך הייתי תופר כיסוי כדי לשמור על ההגה. אחרי כמה שנים בארצנו החמה הכל נהרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים לתפור כיסוי להגה, מספיק לשים סוכך שמש גדול על השמשה הקדמית בכל פעם שהאוטו מחנה בשמש, זה גם שומר על ההגה וגם על הדשבורד ועוד פלסטיקים בתוך הרכב.

ואת גלגל ההגה לנקות בעדינות עם מים ומטלית לחה ו/או חומר ייעודי לעור (במקרה של הגה מעור) אחת לכמה שבועות כדי לשמור שהציפוי שלו לא יתקלף עם השנים.

Current: Seat Ateca 2019 1.4T (150HP) DSG7

Previous: VW Polo V 2012 1.4L (85HP) Manual Gear ---> VW Golf VII 2013 1.4T (122HP) DSG7 ---> VW Golf VII 2015 1.4T (150HP) DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1615 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...