Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בבחירת רכב קטן שני ומה לעשות עם הלוואה על הסונטה

johnbonton
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הגיע הזמן שלנו להחזיר הלוואת בלון על הסונטה לימיטד ע"ס 85 אלף ש"ח. בגדול אנחנו מרוצים מהרכב האם נכון שהכי כלכלי יהיה לקחת עוד הלוואת בלון (אולי ממקור אחר שהוא לא בנק) ולקנות מעצמי את הרכב? האם מכירים דרכי הלוואה מוצלחים?

כמו-כן, אנו צריכים לקנות רכב חדש שני. בדקנו C3 - הופתעתי בטירוף מהגיר המעולה אבל האוטו רועעעעדדדד! טויוטה יאריס לא נוחה בעליל ורועעששתת! הולכים לבדוק פיקנטו, i10 והונדה ג'אז אבל מבאס אותי שהשקת הדגם הכי גבוהה משלושתם זה 2016, אני אוהב לקנות דגם השקה חדש...

נראה לי שהכי מתקרב לכיוון זו הסיאט איביזה אבל בקושי נותנים אחריות... והם גם לא עונים בכלל לקבוע נסיעת מבחן...

המלצות???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הלוואה נסה לבדוק בקרן הפנסיה או קרן ההשתלמות שלך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל יש אפשרות לפרוס בלון ל 5 שנים , בריבית 5% ויותר.

זה מה שהציעו לי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שפשוט לא תפרסם את הרכב למכירה ביד2 וכאלה מקומות?

מכרתי כבר פעמיים רכב שהיה עם שעיבוד לבנק שלי, לא כזה סיפור.

אני יודע שהחשיבה שלי לא בדיוק נגונה, אבל נגיד אתה צריך להחזיר עדיין עוד 85 אלף, כל עוד אתה מוכר את הרכב ב85 או יותר, הכל טוב.

אגב, בגלל המצב שלך אני לא אוהב לעשות בלון וגל הדברים האלה, הלווא ל5 שני וזהו, ככה אני לא לחוץ שיש לי עוד שנה להחליט מה לעשות.

בהצלחה.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהוא רוצה להשאר עם הרכב - רק לגלגל הלאה את ההלוואה בריבית נמוכה ככל האפשר.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי, התחבטתי במחשבה מה יותר כלכלי- לקנות את היתרה של הרכב בהלוואה עם תנאים כמו פריים +2 או למכור את הסונטה ולקנות אוטו חדש ב-160-180 אלף עם אותה הלוואת בלון שלקחתי על הסונטה בריבית מאד נמוכה של פריים פחות 1. אבל אם אקח הלוואת בלון על היתרה של הבלון זה כבר ייצא החזר חודשי מאד קטן אז זה נראה לי מה שאעשה כי סה"כ אנחנו מרוצים מהאוטו.

השאלה המרכזית שלי האמת היא איזה אוטו קטן לקנות?! האם יש רכבים קטנים חדשים שמגיעים בקרוב? איזה קטן הכי מוצלחת בעיניכם? כמו שזה נראה סיאט איביזה מובילה אבל אחריות רק שנתיים ותחזוקה יקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי רכב קטן אני בעלים של ספארק 2017(שלמכירה אגב) רכב מעולה חסכוני מאובזר בטיחותי ומאוד זריז..

ח'ברה תיזהרו בכבישים!!

מתגלגל לי בבורה 1600 לאט ובטוח.:? נמכרה ב21.8.12 :lol:

ניסן קשקאי 2010 רכב למישפוחה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-2020 הולכים להגיע לא מעט דגמים חדשים בקטגוריית הסופר מיני:

פיג'ו 208

אופל קורסה

רנו קליאו

ניסאן מיקרה? (לא דגם חדש)

טויוטה יאריס

הונדה ג'אז

ואולי יש עוד ששכחתי.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע מסתמנת הi20 שחוויית הנהיגה שלה מאד מזכירה את הC3 רק בלי כל הרעידות... הרבה יותר קודרת אבל מילא.

בתכנון נסיעה על קיה וסיאט ואז כנראה נקבל החלטה מושכלת יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לשקול את הקיה ריו אותו רכב כמו היונדאי בעיצוב קצת שונה אבל הבונוס הוא 7 שנות אחריות (3 מלאות + 4 שנים גיר ומנוע) זה יכול להיות ייתרון במכירת הרכב בעתיד... אה וגם על הנייר יש לריו 20 כ"ס יותר 120 מול 100 ביונדאי (לא יודע עד כמה זה מורגש בפועל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. היתה לי ריו דגם קודם שהיה נוראי (צריכת דלק 1/9) אבל אני מבין שזה משהו אחר לגמרי. הכיוון בהחלט נשקל אבל דווקא מהצד של הסטוניק, מבחינת אם כבר אז כבר.. אבל אז אם מקבלים הנחות סוף שנה ביונדאי אפשר כבר לשקול את הקונה... אז כרגע ה-i20 נדחקה מאחורי הסטוניק ואולי הקונה, המהירה והחזקה בטירוף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריו זה i20 במכלולים עיקריים, היה בדור הקודם וגם עכשיו, כאשר המנועים הוחלפו מ 1.4 אטמוספרי ל 1.0 טורבו וגיר אוטומטי 4 הילוכים ברובוטי כפול מצמדי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...