Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקום אחד שפשוט מבצע את כל הנדרש לחידוש הרכב - האם קיים?

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

לאחרונה חיפשתי "לחדש" את הרכב שלי - פולו 2011 - אך כל המקומות ששאלתי אמרו שלא עושים את הכל.

כלומר, חלק לא מנקים ריפודים, חלק לא מחדשים לכה של רכב שהתקלפה, חלק לא מתקנים צבע וכו'.

האם לא קיים מקום אחד שפשוט אני מביא לו את הרכב בבוקר ומגיע לקחת אותו למחרת כאשר הוא מחודש לחלוטין? (עלות ההליך לא משנה)

כלומר, האם בשביל הצבע / לכה אני חייב ללכת קודם כל לפחח/צבעי, ואז רק לאחר מכן ללכת לניקוי ריפודים ואז רק ללכת לדיטיילר?

אני מצרף לצורך העניין תמונה של קילופי הלכה שיש לי על מכסה המנוע.

אם יש כזה מקום באיזור המרכז (מראשון לציון עד הרצליה אני משער), אשמח לשמוע מכם.

תודה!

20191101_104841.jpg

20191101_104839.jpg

20191101_104835.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הדיטיילרים לא מתעסקים בצביעה מקומית כי זה דורש מיומנות/סבלנות והרבה זמן. גם פחחים לא אוהבים להתעסק בזה

אלא מעדיפים צביעה ישירה.

חוץ מזה שום דיטיילר לא יכול לעזור לך כי הצבע אצלך גמור מקילופי לכה. חייבים לבצע צביעה חדשה ולאחר מכן (חודש) לבצע טיפול דיטיילינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הצעה מ-אוטופלאש Detailing Center, אמרו שהם עובדים בשיטת RestoreFX, שהם יעשו את הצביעה והכל אצלם.

האם מישהו יכול להמליץ / להזהיר? עליהם אישית או על השיטה?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה... אם הבנתי נכון לאחר קריאת שני הקישורים, ההתחלה שלהם בארץ היתה לא מספקת מבחינה מקצועית/איכותית,

אבל כעת הם השתפרו כבר והתוצאות הרבה יותר טובות...?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...