Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך מורשה רוצה שאני אפעיל את הביטוח הפרטי להחליף סרן אחורי כשהרכב עדיין באחריות

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כמה שבועות הרגשתי שהסקודה אוקטביה 2018 שלי מושכת ימינה וולקחתי אותה למוסך, שמה הפנו אותי לבדיקת פרונט, הלכתי למכון פרונט שהם לא מכירים.

שמה אמרו לי שיש בעיה בסרן אחורי, יכול להיות שכתוצאה ממכה בצמיג שמאלי אחורי, והראו לי שיש גבשושית בצמיג.

חזרתי למוסך, לקחו את זה שוב למכון פרונט שהם מכירים, ואמרו שזה נגרם ממכה בצמיג שמאל אחורי שעיקם את הסרן.

בהתחלה נתנו לי הצעה על סרן אחורי מפירוק שעלות שלו 2800 שח, פלוס עלות פירוק והרכבה ועבודה יצא 5000 ומשהו שח.

אחרי זה חזרו אלי ואמרו שחייבים להחליף את הסרן בסרן מאותו שנתון ואותו קילומטראז, ואין להם כזה מפירוק ולכן צריך חדש, שעולה משהו בסביבות 12,13 אלף ולכן אפעיל את הביטוח הפרטי שלי.

לי לא נשמע הגיוני שמכה בצמיג יכולה לעקם סרן/גשר, וגם זו המכה היחידה שיש ברכב - לא טמבון, לא מכה בסרן, בגשר, בצד הרכב, מתחת לרכב, בכלום.

אני ואשתי שהיחידים שנוסעים ברכב גם מעולם לא הרגשנו שום מכה ברכב.

הביטוח שלי בביטוח ישיר, שם השתתפות עצמית היא 1665.0 ש"ח במוסך הסדר במקום 2837.0 ש"ח במוסך אחר, והמוסך שלי הוא לא בהסדר איתם.

המוסך שלי אמר שכדאי להחליף אצלו, כי מוסכי הסדר הם באינטרס של חברת הביטוח ואתה לא יודע איזה עבודה ואיזה חלקים ישימו לי.

גם שמאי אני לא יודע במי לבחור.

עצות חברים מה לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סרן מאותו שנתון - נגיד, אבל אותו קילומטראז? ואם יש רק עם 5000 ק"מ יותר?

הייתי מתחיל בלהחליף מוסך.

בוא נגיד שזה לא נכון, אבל אז הם לא יצליחו לשכנע שמאי של חברת הביטוח לא? הרי חברת הביטוח תצטרך לשלם את זה ולמה שתסכים אם זה לא נכון?A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס קודם לכל פאנצרמאעכר שיבדוק שהג'אנט לא עקום.

אין שום מצב בעולם שהסרן התעקם אבל הגאנט נשאר ישר.

נראה לי דיי ברור שמנסים לערבב אותך.

בנוגע ללמה שחברת הביטוח תסכים?

כי זאת קומבינה שכולם נהנים ממנה חוץ מהפראייר שמשלם פרמיות והשתתפויות עצמיות בשמיים.c

אתן לך דוגמא ממש מאתמול, מישהוא נסע כנגד כיון התנועה (בתוך העיר, מאוד לאט) ונכנס באישתי חזיתית ושבר בתחתית הטמבון שבר ללא חתיכה שנפלה (בעצם סדק גדול).

נכנסתי לפחח ראשון, "אני אדביק לך את זה, אצבע, לא תראה שהייתה אי פעם בעיה, 1200 שקל.

נכנס לשני "טמבון זה 900, צביעה זה 900, פו"ה זה 500, מה אתה מדביק, יהיה לך חלק חדש".

נכנס לשלישי, ועכשיו תחזיק חזק, השאלה הראשונה הייתה, איזה שמאי כבר ראה את האוטו?" אמרתי שלא.

אומר לי, "מעולה, תכניס לי את האוטו, אני מוציא לך דוח שמאי של 12 אלף שח נזק מאחורי הטמבון, שם לך טמבון+צביעה+הרכבה אתה נותן לי צק דחוי על 5000 שקל ושניינו נעשה אחלה קומבינה, אחי..."

ברחתי כל עוד נפשי בי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס קודם לכל פאנצרמאעכר שיבדוק שהג'אנט לא עקום.

אין שום מצב בעולם שהסרן התעקם אבל הגאנט נשאר ישר.

נראה לי דיי ברור שמנסים לערבב אותך.

בנוגע ללמה שחברת הביטוח תסכים?

כי זאת קומבינה שכולם נהנים ממנה חוץ מהפראייר שמשלם פרמיות והשתתפויות עצמיות בשמיים.c

אתן לך דוגמא ממש מאתמול, מישהוא נסע כנגד כיון התנועה (בתוך העיר, מאוד לאט) ונכנס באישתי חזיתית ושבר בתחתית הטמבון שבר ללא חתיכה שנפלה (בעצם סדק גדול).

נכנסתי לפחח ראשון, "אני אדביק לך את זה, אצבע, לא תראה שהייתה אי פעם בעיה, 1200 שקל.

נכנס לשני "טמבון זה 900, צביעה זה 900, פו"ה זה 500, מה אתה מדביק, יהיה לך חלק חדש".

נכנס לשלישי, ועכשיו תחזיק חזק, השאלה הראשונה הייתה, איזה שמאי כבר ראה את האוטו?" אמרתי שלא.

אומר לי, "מעולה, תכניס לי את האוטו, אני מוציא לך דוח שמאי של 12 אלף שח נזק מאחורי הטמבון, שם לך טמבון+צביעה+הרכבה אתה נותן לי צק דחוי על 5000 שקל ושניינו נעשה אחלה קומבינה, אחי..."

ברחתי כל עוד נפשי בי.

הייתי כבר בפאנצרמאכר - במרכז הצמיג ש.י. - באופן בלתי תלוי שלא קשור למוסך שלי ואמר לי אותו הדבר - הסרן עקום צריך להחליף אותו, אי אפשר לעשות כיוון פרונט. ויש שריטות בגאנט, אין עיקום שם.

אני מנסה להבין את הקומבינה - אני משלם 1680 שח, חברת הביטוח תשלם בסביבות 15 אלף שח, אז הם צריכים לחלוב ממני לפחות עוד 13 אלף שח.

זו תביעה ראשונה שלי בחיים, ככה שהם לא יכולים להעלות לי את הפרמיה בהרבה, ואם יעלו בהרבה אני אעבור חברה או אמכור את הרכב ואקח ליסינג.

איפה הרווח של חברת הביטוח? למה שיסכימו לדבר כזה אם ניתן לתקן או להחליף בסרן מפירוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עפ"י חוק, רכב חדש (עד שנתיים על הכביש אם אינני טועה) חברת הביטוח חייבת לתקן בחלפים חדשים ומקוריים.

בניגוד לאחרים, ולאור הבדיקה הבלתי תלויה שביצעת, לא נראה לי שמנסים "לערבב" אותך.

אין כאן "קומבינה" העיקום בסרן הוא תאונה עצמית, ולכן אתה מפעיל את הביטוח.

ובכלל, למה שתרצה לשים סרן משומש ברכב חדש?

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך הסדר מיוחד הם יעלו לך את הפרמיה ב-22.5% בשנה הבאה, ב-15% בזו שלאחריה וב-7.5% בשנה השלישית. עד כמה שאני יודע זה הכלל, ולא משנה מה הותק שלך. יתכן שיש לך איזה הסדר אחר, נניח בביטוח דרך איזה ארגון. עדיין, סביר שאם יש נזק של 15 אש"ח עדיין כדאי לך לתקן במימן הביטוח, שכן סכום ההשתתפות העצמית ועלית הפרמיה יהיה הרבה פחות מהנזק. כמובן בהנחה שהנזק אמיתי ושיוכר כמקרה ביטוח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני מצבים

האחד כי מדובר בנזק שנכרם מכשל בייצור - סקודה אחראית

השני כי אכן נתקלתם במדרכה / חפץ קשה שגרם נזק לצמיג מחד וכי מעוצמת המכה גרם לנזק לסרן האחורי מאידך - חברת הביטוח שלך.

למיטב הבנתי עיקום הסרן צריך להיות מלווה גם בנזקים נוספים לרכב

קח שמאי מקצועי שיקבע מה סיבת הנזק ולפי זה תפעל.

בשני המקרים מגיע לך סרן חדש.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...