מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: מוסך מורשה רוצה שאני אפעיל את הביטוח הפרטי להחליף סרן אחורי כשהרכב עדיין באחריות

נהג חדש (> 40 הודעות)

מוסך מורשה רוצה שאני אפעיל את הביטוח הפרטי להחליף סרן אחורי כשהרכב עדיין באחריות

שלום,
    לפני כמה שבועות הרגשתי שהסקודה אוקטביה 2018 שלי מושכת ימינה וולקחתי אותה למוסך, שמה הפנו אותי לבדיקת פרונט, הלכתי למכון פרונט שהם לא מכירים.
    שמה אמרו לי שיש בעיה בסרן אחורי, יכול להיות שכתוצאה ממכה בצמיג שמאלי אחורי, והראו לי שיש גבשושית בצמיג.
    חזרתי למוסך, לקחו את זה שוב למכון פרונט שהם מכירים, ואמרו שזה נגרם ממכה בצמיג שמאל אחורי שעיקם את הסרן.
    בהתחלה נתנו לי הצעה על סרן אחורי מפירוק שעלות שלו 2800 שח, פלוס עלות פירוק והרכבה ועבודה יצא 5000 ומשהו שח.
    אחרי זה חזרו אלי ואמרו שחייבים להחליף את הסרן בסרן מאותו שנתון ואותו קילומטראז, ואין להם כזה מפירוק ולכן צריך חדש, שעולה משהו בסביבות 12,13 אלף ולכן אפעיל את הביטוח הפרטי שלי.
    לי לא נשמע הגיוני שמכה בצמיג יכולה לעקם סרן/גשר, וגם זו המכה היחידה שיש ברכב - לא טמבון, לא מכה בסרן, בגשר, בצד הרכב, מתחת לרכב, בכלום.
    אני ואשתי שהיחידים שנוסעים ברכב גם מעולם לא הרגשנו שום מכה ברכב.
    הביטוח שלי בביטוח ישיר, שם השתתפות עצמית היא 1665.0 ש"ח במוסך הסדר במקום 2837.0 ש"ח במוסך אחר, והמוסך שלי הוא לא בהסדר איתם.
    המוסך שלי אמר שכדאי להחליף אצלו, כי מוסכי הסדר הם באינטרס של חברת הביטוח ואתה לא יודע איזה עבודה ואיזה חלקים ישימו לי.
    גם שמאי אני לא יודע במי לבחור.

עצות חברים מה לעשות?

2. הסימלון של מנהל-המערכת

חשבתם פעם מה הוא הרכב הכי מתאים לכם?

היי, אני היועץ האוטומטי של קארספורום לבחירת רכב
    אני אשמח לעזור לך בבחירת הרכב הבא שלך. אני כבר מחכה לך ומבטיח שתוך פחות מ-2 דקות נמצא את הרכב המושלם בשבילך. ואם לא, השירות חינם.
    סתם! , אני צוחק. השירות תמיד חינם! כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ כאן

משקיען (> 750 הודעות) הסימלון של ArikB

בעניין: מוסך מורשה רוצה שאני אפעיל את הביטוח הפרטי להחליף סרן אחורי כשהרכב עדיין באחר

סרן מאותו שנתון - נגיד, אבל אותו קילומטראז? ואם יש רק עם 5000 ק"מ יותר?

הייתי מתחיל בלהחליף מוסך.

נהג חדש (> 40 הודעות)

בעניין: מוסך מורשה רוצה שאני אפעיל את הביטוח הפרטי להחליף סרן אחורי כשהרכב עדיין באחר

ציטוט ArikB כתב: הצג הודעה
    סרן מאותו שנתון - נגיד, אבל אותו קילומטראז? ואם יש רק עם 5000 ק"מ יותר?

הייתי מתחיל בלהחליף מוסך.
    בוא נגיד שזה לא נכון, אבל אז הם לא יצליחו לשכנע שמאי של חברת הביטוח לא? הרי חברת הביטוח תצטרך לשלם את זה ולמה שתסכים אם זה לא נכון?A

אחראי ראשי הסימלון של bagira
    half way between the gutters and the stars

כנס קודם לכל פאנצרמאעכר שיבדוק שהג'אנט לא עקום.

אין שום מצב בעולם שהסרן התעקם אבל הגאנט נשאר ישר.

נראה לי דיי ברור שמנסים לערבב אותך.

בנוגע ללמה שחברת הביטוח תסכים?
    כי זאת קומבינה שכולם נהנים ממנה חוץ מהפראייר שמשלם פרמיות והשתתפויות עצמיות בשמיים.c

אתן לך דוגמא ממש מאתמול, מישהוא נסע כנגד כיון התנועה (בתוך העיר, מאוד לאט) ונכנס באישתי חזיתית ושבר בתחתית הטמבון שבר ללא חתיכה שנפלה (בעצם סדק גדול).

נכנסתי לפחח ראשון, "אני אדביק לך את זה, אצבע, לא תראה שהייתה אי פעם בעיה, 1200 שקל.
    נכנס לשני "טמבון זה 900, צביעה זה 900, פו"ה זה 500, מה אתה מדביק, יהיה לך חלק חדש".
    נכנס לשלישי, ועכשיו תחזיק חזק, השאלה הראשונה הייתה, איזה שמאי כבר ראה את האוטו?" אמרתי שלא.

אומר לי, "מעולה, תכניס לי את האוטו, אני מוציא לך דוח שמאי של 12 אלף שח נזק מאחורי הטמבון, שם לך טמבון+צביעה+הרכבה אתה נותן לי צק דחוי על 5000 שקל ושניינו נעשה אחלה קומבינה, אחי..."

ברחתי כל עוד נפשי בי.
    מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.
    אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

נהג חדש (> 40 הודעות)

ציטוט bagira כתב: הצג הודעה
    כנס קודם לכל פאנצרמאעכר שיבדוק שהג'אנט לא עקום.

אין שום מצב בעולם שהסרן התעקם אבל הגאנט נשאר ישר.

נראה לי דיי ברור שמנסים לערבב אותך.

בנוגע ללמה שחברת הביטוח תסכים?
    כי זאת קומבינה שכולם נהנים ממנה חוץ מהפראייר שמשלם פרמיות והשתתפויות עצמיות בשמיים.c

אתן לך דוגמא ממש מאתמול, מישהוא נסע כנגד כיון התנועה (בתוך העיר, מאוד לאט) ונכנס באישתי חזיתית ושבר בתחתית הטמבון שבר ללא חתיכה שנפלה (בעצם סדק גדול).

נכנסתי לפחח ראשון, "אני אדביק לך את זה, אצבע, לא תראה שהייתה אי פעם בעיה, 1200 שקל.
    נכנס לשני "טמבון זה 900, צביעה זה 900, פו"ה זה 500, מה אתה מדביק, יהיה לך חלק חדש".
    נכנס לשלישי, ועכשיו תחזיק חזק, השאלה הראשונה הייתה, איזה שמאי כבר ראה את האוטו?" אמרתי שלא.

אומר לי, "מעולה, תכניס לי את האוטו, אני מוציא לך דוח שמאי של 12 אלף שח נזק מאחורי הטמבון, שם לך טמבון+צביעה+הרכבה אתה נותן לי צק דחוי על 5000 שקל ושניינו נעשה אחלה קומבינה, אחי..."

ברחתי כל עוד נפשי בי.
    הייתי כבר בפאנצרמאכר - במרכז הצמיג ש.י. - באופן בלתי תלוי שלא קשור למוסך שלי ואמר לי אותו הדבר - הסרן עקום צריך להחליף אותו, אי אפשר לעשות כיוון פרונט. ויש שריטות בגאנט, אין עיקום שם.

אני מנסה להבין את הקומבינה - אני משלם 1680 שח, חברת הביטוח תשלם בסביבות 15 אלף שח, אז הם צריכים לחלוב ממני לפחות עוד 13 אלף שח.
    זו תביעה ראשונה שלי בחיים, ככה שהם לא יכולים להעלות לי את הפרמיה בהרבה, ואם יעלו בהרבה אני אעבור חברה או אמכור את הרכב ואקח ליסינג.
    איפה הרווח של חברת הביטוח? למה שיסכימו לדבר כזה אם ניתן לתקן או להחליף בסרן מפירוק?

נהג שודים (> 1000 הודעות)

עפ"י חוק, רכב חדש (עד שנתיים על הכביש אם אינני טועה) חברת הביטוח חייבת לתקן בחלפים חדשים ומקוריים.
    בניגוד לאחרים, ולאור הבדיקה הבלתי תלויה שביצעת, לא נראה לי שמנסים "לערבב" אותך.
    אין כאן "קומבינה" העיקום בסרן הוא תאונה עצמית, ולכן אתה מפעיל את הביטוח.
    ובכלל, למה שתרצה לשים סרן משומש ברכב חדש?

נערך לאחרונה על ידי teyal : 13/11/19 ב-21:38
    ציטוט discoTD5 כתב: הצג הודעה
    אגב, בתי משפט וצדק - בתי משפט לא שופטים לפי הצדק אלא בהתאם לחוקים. צדק זה כוכב.
    (VW GOLF 1.4 MK6 T​SI 09' (TWINCHARGER
    (VW GOLF 1.4 MK5 T​SI 08' (TWINCHARGER

כותב הרבה. מאוד. הסימלון של sperial

אם אין לך הסדר מיוחד הם יעלו לך את הפרמיה ב-22.5% בשנה הבאה, ב-15% בזו שלאחריה וב-7.5% בשנה השלישית. עד כמה שאני יודע זה הכלל, ולא משנה מה הותק שלך. יתכן שיש לך איזה הסדר אחר, נניח בביטוח דרך איזה ארגון. עדיין, סביר שאם יש נזק של 15 אש"ח עדיין כדאי לך לתקן במימן הביטוח, שכן סכום ההשתתפות העצמית ועלית הפרמיה יהיה הרבה פחות מהנזק. כמובן בהנחה שהנזק אמיתי ושיוכר כמקרה ביטוח.
    ציטוט safari1 כתב: הצג הודעה
    לא יודע
    אבל רגע.... יש לי רעיון....
    ארוץ לשאול את אישתי, היא טובה בזה.
    ציטוט Benor כתב: הצג הודעה
    מכוניות זה לא מעניין

פורומניאק

וכל זאת בהנחה שהשמאי מטעם הביטוח ימצא שזה קרה מתאונה. שפשוף מדרכה בג'אנט זה לא מספק.

10. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

הודעה פירסומת

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

משפטפטן הפורום

שני מצבים

האחד כי מדובר בנזק שנכרם מכשל בייצור - סקודה אחראית

השני כי אכן נתקלתם במדרכה / חפץ קשה שגרם נזק לצמיג מחד וכי מעוצמת המכה גרם לנזק לסרן האחורי מאידך - חברת הביטוח שלך.

למיטב הבנתי עיקום הסרן צריך להיות מלווה גם בנזקים נוספים לרכב

קח שמאי מקצועי שיקבע מה סיבת הנזק ולפי זה תפעל.

בשני המקרים מגיע לך סרן חדש.

ישראל סבא בסבבא של

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

נושאים דומים

1. תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 15/04/17, 18:10
  2. תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 15/04/17, 18:10
  3. תגובות: 33
    הודעה אחרונה: 15/08/13, 12:16
  4. למכירה סרן של 205 GTI סרן דיסק
    By MiT5 in forum מכירה - חלקים, חלפים, אביזרים, שיפורים ועוד