Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד שרשור על בחירת מחשב נייד.

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1570 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי קונה משהו באמצע, יכול לחסוך כ 750₪ אם תקנה i5 דור 8 .

כנראה גם 256GB SSD יספיקו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אשתך מורה - מה זה אומר מבחינת צרכיה המחשוביים? קצת אופיס ואינטרנט כדי להקליד ציונים, או עבודה אינטנסיבית עם הכלי?

ה-i7 נראה לי overkill למרבית הצרכים, מה גם שהוא מייקר מאד את המערכת וגם מקצר את חיי הסוללה.

לאשתי (עד לארונה מורה, כיום מדריכה מנהלי בתי ספר) קניתי לאחרונה מחשב לנובו S540 (בגרסת "14 עם מעבד I5 דור 8, ללא המעבד הגרפי החיצוני), עלה באילת 2500 ש"ח. משרת אותה היטב לצרכים בסיסיים, והמפרט יאפשר לו להיות רלוונטי די הרבה שנים. המחשב קליל, אורך חיי הסוללה טוב (לא מדדתי פורמלית, אבל היא טוענת אותו לעתים די רחוקות) המקלדת נוחה והמסך מצויין. באותה הדמנות קניתי מחשב דומה עם המעבדה גרפי החיצוני לבן (סטודנט למקצוע לא מדעי\הנדסי), גם הוא מרוצה מאד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שניסיתי למצוא סיפורי זוועה על הדור החדש של מעבדי AMD יש מצב שמצאתי את המחשב המיועד.

https://www.amazon.com/gp/product/B07TWHYTSQ/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

השאלה שוב אם כדאי לחכות לבלאק פרידיי?

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה קפצת ל 550 דולר.

שמע לי תקנה מהארץ חבל על הזמן שלך , אתה סתם מתפזר , אפשר למצוא חיסרון בכל מוצר, לופ אין סופי.

יצא לך טוב תכף תקופת המבצעים ברשתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2000 ש''ח כולל משלוח לטעמי זה לא יקר, אין למצוא בארץ מחשב עם חומרה דומה בסכום הזה.

זה כאילו בארץ המבחר קטן בהרבה ולמשל אין סדרות כמו אייסר ספין ועוד.

מחיפוש בזאם של 1900-2300 ש''ח ניתן למצוא מחשבים עם מעבד i3 ו 4 ג'יגה ראם, נייד עם מעבד i5 כבר עולה 3000 ש''ח (אחרי סינון של 2 ב 1 ומסך מגע).

717b1c950a42cea2e9984b57de817349.jpg

Sent from my MI 9 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי system_x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב,אין ארוחות חינם. התחרות קשה מדי

אם מה שבולט במפרט נראה הרבה יותר מדי טוב לכסף,חסכו עליך במקום אחר.

https://www.notebookcheck.net/Lenovo-IdeaPad-Flex-14API-Review-Ryzen-5-raises-the-bar.436864.0.html

Unfortunately, we found PWM at a very low frequency of just 208 Hz at brightness levels of 90% and below. This low frequency could cause headaches and sore eyes in more sensitive users.

Outdoors, the display was barely usable at all due to the fatal combination of its reflective coating, its poor maximum brightness, and its low contrast ratio.

מחשב לעבודה צריך מבנה עמיד, מקלדת נוחה (אם מקלידים הרבה) ובעיקר מסך מט נוח לצפייה ממושכת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים ראיתי סקירות עליו גם מצולמות, גם כתובות ונראה דיי סבבה.

הסתבר שלנובו פלקס זה השם של לנובו יוגה בארה''ב, המחשב הזה זה בעצם לנובו יוגה 530. בכללי ממה שיצא לי לראות לנובו יוגה אצל חבר ללימודים וזה נראה אחלה מחשב סה''כ.

לגבי החומרה גם קראתי, כמובן בעיקר לגביי המעבד ומה שקשור אליו כי השאר דיי סטנדרטי וגם כאן אין משהו שפוסל אותו, ההפך חלק משווים את ביצועיו דווקא ל i7 של אינטל.

מבחינת איכות? שוב אותו לנובו יוגה שאני מעט נכוותי מהפלסטיקה הזולה של לנובו אבל ניתן לקנות מגן פלסטיק שמתלבש עליו, תכלס אשתי עם מעט רצון וחוסר זהירות תשמיד כל דבר.

אגב המחיר שלו אחרי מיסים יצא טיפה פחות מ 2400. כרגע אחכה לבלאק פרידיי לראות אם בטעות יהיה דיל שווה יותר.

לשם השוואה מחשב בסכום דומה בארץ מסדרת לנובו יוגה 530: https://ksp.co.il/m/uin/52874?ref=select

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב,אין ארוחות חינם. התחרות קשה מדי

אם מה שבולט במפרט נראה הרבה יותר מדי טוב לכסף,חסכו עליך במקום אחר.

https://www.notebookcheck.net/Lenovo-IdeaPad-Flex-14API-Review-Ryzen-5-raises-the-bar.436864.0.html

Unfortunately, we found PWM at a very low frequency of just 208 Hz at brightness levels of 90% and below. This low frequency could cause headaches and sore eyes in more sensitive users.

Outdoors, the display was barely usable at all due to the fatal combination of its reflective coating, its poor maximum brightness, and its low contrast ratio.

מחשב לעבודה צריך מבנה עמיד, מקלדת נוחה (אם מקלידים הרבה) ובעיקר מסך מט נוח לצפייה ממושכת.

עכשיו ראיתי את התגובה במלואה, אתעמק בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל הסוקרים שווים. האתר שקשרתי הוא רציני. זה אומר שהוא מחמיר יחסית, אבל העיקר הוא שאני חושב שאתה לא שם מספיק משקל על מה שחשוב.

מסך עם ניגודיות חלשה,קצב רענון איטי ומבריק, מעייף לעבודה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי מבחינת ביצועים אשתך יכולה להסתפק ב i3 או בשווה ערך של AMD.

זיכרון של 8 ג'יגה יספיק לך. תמיד אפשר להוסיף.

אחסון לפי הצורך, אבל כמובן ש SSD.

תתמקד באיכות בניה ובמסך טוב.

אני אישית הייתי יורד מתצורת 2 ב 1 ומסך מגע. גם מקלדת מוארת לא מאוד קריטי.

בקישור שנתת ללנובו פלקס 14" עדיין אין תוספת של מיסים.

אל תשכח גם חריטת עברית למקלדת בארץ בין 150 ל 200 ש"ח.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל הסוקרים שווים. האתר שקשרתי הוא רציני. זה אומר שהוא מחמיר יחסית, אבל העיקר הוא שאני חושב שאתה לא שם מספיק משקל על מה שחשוב.

מסך עם ניגודיות חלשה,קצב רענון איטי ומבריק, מעייף לעבודה.

המחשב תכלס מדגם שונה, מדובר באותו המסך בעצם? מה זה אומר שכל סדרת יוגה עם מסך לא משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...