Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב ראשון לזוג צעיר - תקציב 120K עד 140K

Marwan Ghantous
שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אבקש את עזרתכם במציאת הרכב המתאים בשבילנו,

רכב יחיד בבית אשר משמש אותי בעיקר. נוסע לעבודה שש ימים בשבוע כל כיוון כ 35 ק"מ.

מחפש רכב נוח, חווית נסיעה, בטיחות, אבזור וחסכון בדלק אם אפשר.

אני מתלבט בין הרכבים הללו :

1.

Renault MEGANE Grand Coupé דגם Executive

2. יונדאי Elantra Inspire SR

3. טיוטה קורולה SUN - בנזין 1.6

4. Seat Arona FR

מדובר ברכבים חדשים מהיבואן .

בתודות מראש,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו גרנד קופה בנזין או דיזל? אם התוואי שלך הוא בין עירוני הייתי הולך על הדיזל שיכולה לחסוך הרבה כסף. כעיקרון הרנו מרווחת ונוחה, רמת האבזור טובה ורק הנדסת האנוש קצת מתוסבכת.

לא רואה סיבה אמיתית לקנות היום יונדאי אלנטרה, יחידת ההנעה מיושנת, איכות תא הנוסעים בסיסית מאוד והמתחרות עדיפות.

למה קורולה בנזין ולא הייבריד? ההיברידית עולה כמעט אותו הדבר כרגע, חסכונית באופן משמעותי ואני מאמין שגם תזכה לביקוש עדיף כמשומשת בעוד כמה שנים.

הארונה חביב מאוד אבל הוא קטן מהיתר ואין לו מערך בטיחות מלא ולכן הוא נעזר במובילאיי להתרעה על סטייה מהנתיב. נוחות הנסיעה טובה והוא גם דיי חסכוני. במחיר דומה אתה יכול לקנות לאון 1.5 סטייל שתהיה מרווחת יותר, זריזה ועם מערך בטיחות מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו גרנד קופה בנזין או דיזל? אם התוואי שלך הוא בין עירוני הייתי הולך על הדיזל שיכולה לחסוך הרבה כסף. כעיקרון הרנו מרווחת ונוחה, רמת האבזור טובה ורק הנדסת האנוש קצת מתוסבכת.

לא רואה סיבה אמיתית לקנות היום יונדאי אלנטרה, יחידת ההנעה מיושנת, איכות תא הנוסעים בסיסית מאוד והמתחרות עדיפות.

למה קורולה בנזין ולא הייבריד? ההיברידית עולה כמעט אותו הדבר כרגע, חסכונית באופן משמעותי ואני מאמין שגם תזכה לביקוש עדיף כמשומשת בעוד כמה שנים.

הארונה חביב מאוד אבל הוא קטן מהיתר ואין לו מערך בטיחות מלא ולכן הוא נעזר במובילאיי להתרעה על סטייה מהנתיב. נוחות הנסיעה טובה והוא גם דיי חסכוני. במחיר דומה אתה יכול לקנות לאון 1.5 סטייל שתהיה מרווחת יותר, זריזה ועם מערך בטיחות מלא.

תודה על המענה,

ברנו חשבתי על רנו בנזין ולא דיזל בשל הרעשים של הדיזל .. זה עדיין מרעיש ?

לגבי הטיוטה שמעתי כל מני דיבורים לגבי קרינות במנועים חשמליים, לכן אני ממתין קצת ומעדיף גרסת הדלק.

הסיאט לאון גדול יותר מהארונה ? הארנוה לא אמור להיות גיפון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידוד רעשים ברנו דיזל מצויין. בשביל להבין האם יש רעש שמפריע או לא, קיימת נסיעת מבחן.

ארונה זה ג'יפון קטן על בסיס איביזה.

אטקה יותר גדול ( על בסיס לאון).

התפזרת קצת בין סוגי רכבין.

אם רוצים ג'יפון,

ב 135 אלף₪ ניתן לקנות קיה ספורטאז' דיזל מליסינג 0 קילומטרים.

מעדיפים בנזין? ניסאן קשקאי עם אותו המנוע כמו רנו מגאן.

רוצים רכב פרטי? לכמה שנים? הייתי מעדיף לתווך קצר לקנות קורולה/ מאזדה 3/ בגלל שמירת ערך ( נקודה חלשה ברנו ).

אם קונים לתווך רחוק, את מגאן ( בנזין או דיזל ) גם אפשר לקבל מליסינג 0 קילומטרים בהנחה יפה. זה רכב מוצלח , מנוע דיזל מוכח כאמין ( מנוע בנזין 1.3 חדש לגמרי , אגב, קיים גם ברכבי מרצדס עממיים ).

סתם דוגמה לעסקת 0 קילומטרים:

https://www.carcost.co.il/deals/deal/1980/%D7%A8%D7%A0%D7%95-%D7%92%D7%A8%D7%A0%D7%93-%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%94-%D7%90%D7%99%D7%A0%D7%98%D7%A0%D7%A1-%D7%93%D7%99%D7%96%D7%9C-1500-%D7%90%D7%95%D7%98%D7%95%D7%9E%D7%98%D7%99-2019

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה קורולה היברידית ותהנה מכל מה שחשוב לך, אין מה לדאוג מקרינה- אלא אם אין לך בבית ראוטר, מכשירי חשמל, טלפונים סלולרים ועוד. זה הרכב הכי מתאים למשפחה, שיש לו כל מה שצריך ושיהיה לו (ככל הנראה) ביקוש כמו עד היום. אין מה לחשוש

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירשור שלם בעניינה.https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?671279-יומן-מעקב-רנו-מגאן-גרנד-קופה&highlight=%D7%92%D7%A8%D7%A0%D7%93+%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%94

תודה לכל העונים,

תודה על השירשור, הוא מאוד מאוד מפורט .

האם יש שירשור כזה לטיוטה קורולה 1.6 בנזין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1592 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...