Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה בתכנון פורשה? והיא בכלל משאית שטח

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בדיוק.

מדובר על רדיוס הסיבוב של המיסב הקטן של הקרנק (החיבור לטלטל) סביב המיסב הגדול שלו (ציר הסיבוב) - זהה לחצי מהלך בוכנה.

עודד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון, אני טעיתי בניסוח בהודעה הקודמת.

רק שלא נראה לי שלנתון הזה קוראים Offset, אולי נכון יותר לקורא לו רדיוס הקרנק.

כשאומרים Offset של הקרנק מתכוונים להזזה של הקרנק ביחס למרכז המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי אולי לייבא אחת כזו במצב ברזל אם שרדה לצורך תצוגה (לא בתור ייבוא רכב אספנות).

היכן אתם ממליצים לי לחפש באינטרנט דבר כזה? הבנתי שיכול להיות רק באזור נורמנדי.

מכירים פורום אספנות צרפתי רלוונטי?

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכוי ששרד איפהשהו כלי כזה וחובבי ההסטוריה עוד לא מצאו אותו לדעתי קרוב מאוד ל 0.

היום אפילו אם רוצים לשפץ משאית סטנדרטית מהתקופה, מאלו שיוצרו בעשרות אליפים (ולא ב 200 יחידות) כבר אין מה לשפץ. לפחות לא משהו שעומד גלוי. במקרים נדירים מוצאים איזה גוש ברזל שהיה קבור באדמה אבל זה אחרי עבודת מחקר וחיפושים ממוקדים.

בכל זאת, עברו כמעט 80 שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...