Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה לטלויזיה 55-60 אינץ', בלאק פריידי?

gabizon79
שימו לב! השרשור הזה בן 1600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טושיבה כבר מזמן לא יצרן שאפשר להסתכל עליו כמשהו בכיר.

ה MG של הטלויזיות.

וואללה, לא ידעתי על ההתפתחות הזו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחד הדברים החשובים בטלווזיה בגודל כזה היא יכולת ה UpScaling, או במילים אחרות יכולת עיבוד התמונה שלה.

נעזוב מותג מדבקה או לא - מעבד התמונה שיש בטושיבות מזעזע וכל קלט שהוא לא ברזלוציית 4k (בעצם 90% מהתכנים) יראה נורא.

אלג'י וסמסונג חזקות בתחום הזה ולכן כמעט כל המסכים שלהם נראים טוב לאדם הממוצע. יותר דיוק צבעים וניגודיות ככל שעולים במחיר, אבל כולם סבבה לצפייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך הדורות הבאים, כדאי להסתכל על ה Xiaomi mi tv 4s בגודל 55

נראית דיל מצויין וכוללת בתוכה את הסטרימר mi box s וכל זה בפחות מ 2000 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מתקשה להתחבר לחברה שמייצרת הכל בערך (שיאומי) החל מקורקינטים, שואבי אבק וגם טלויזיות וניידים.

בקרוב מאוד אקבל את הסטרימר שלהם (מוצר ראשון אי פעם שלהם שאשתמש בו) ואוכל לתת חוות דעת אותנטית.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון, הוא אחלה דרך להפוך טלויזיה טיפשה לחכמה (והוא עושה את זה לא רע בכלל).

לא יותר מזה.

ברגע שאתה מתחיל להעמיס עליו (נניח קודי עמוס הרחבות וסקינים), הוא מתגלה כמכשיר חלש יחסית.

אבל נטפליקס ויוטיוב עובדות לא רע בכלל, כולל אפשרות בחירה של הסרטון / פרק מהסלולרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום, לדעתי יש שלושה יצרני טלויזיות שעדיין עומדים מאחורי השם (דהיינו לא מוצרי מדבקה).

Sony, Samsung ו LG.

לא הייתי מזלזל בהייסנס שמחזיקים כיום בידע והפטנטים של שארפ בתחום (עד היום אני חושב שהתמונה בסדרות הגבוהות של AQUOS היתה הטובה ביותר בשוק).

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלויזה לדעתי היא לא רק פאנל, אלא כל המסביב (איכות סאונד, קלות תפעול / מהירות), אמנם לא הייתה לי הייסנס בבית, אבל מהתרשמות בבתים אחרים, היא נופלת מהגדולות בתחומים האלה ולא מציעה איכות מספקת לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות הסאונד ברוב הטלוויזיות היום (בטח באלה שהן לא הסדרות הגבוהות והיקרות) נעה בין גרוע לפח אשפה.

קלות תפעול לא ניסיתי את של הייסנס, אבל של LG עם ה-WebOS, וסמסונג עם ה-Tyzen וסוני עם ה-AndroidTV שלהם מצוינת, אצל חברות אחרות אי אפשר לדעת.

בפיילוט שהייתה לי התפעול היה סביר, אבל אני לא משתמש בסמארט בכלל (מחובר מחשב ופלייסטיישן, לא צריך פונקציות סמארט בעליל)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מעניין - אתרום את חצי השנקל שלי על הQ60R של סאמסונג:

קניתי לפני כארבעה חודשים, כשהדגם רק הגיע לארץ, במחסני חשמל.

לצערי קניתי בגודל 49", ורק בדיעבד הבנתי שזה הגודל היחידי שבו הפאנל הוא 60הרץ, ולא 120הרץ. באסה, אבל לא נורא.

מיד לאחר ההתקנה שמתי לב לכך שמחצית המסך כהה, מחצית אחר בהיר. מעין תקלה מוזרה שבה התצוגה נחצית לשניים ומצד אחד צבע כזה, מצד שני צבע אחר.

אלקטרוניקס פרו, שניסיתי בכל דרך להמנע מלקנות שוב מוצר שהם נותני השירות שלו, הגיעו ולקחו את הטלוויזיה למעבדה. באופן מפתיע לאלקטרוניקס פרו, ההתנהלות הייתה כמו שצריך, והטלוויזיה הוחלפה לחדשה בתוך כשבוע.

הטכנאי הגיע לאחר כשבוע, התקין טלוויזיה חדשה, ונסע לשלום.

מיד אחרי שהוא יצא את דלת הבית, הלכתי לחדר שמח וטוב לבב וצפיתי בטלוויזיה החדשה.

גיליתי 2 פיקסלים שרופים במסך, שמציקים לי עד היום, שלושה חודשים אחרי. עם זאת, אין לי יותר כוח להתעסק עם היבואן, כנראה ההשתלשלות הזו מעידה משהו על איכות הייצור של הטלוויזיות של סאמסונג.

IMG_3445.jpg

לגבי ההשוואה לOLED אמיתי של LG, לצערי, אין באמת מקום להשוואה. זה לא OLED, לא יהיה OLED, והשחורים הם לחלוטין לא שחורים של OLED, גם אם טובים ביחס לטלוויזיות אחרות בשוק.

עריכה אחרונה על ידי AlonBar

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מתקשה להתחבר לחברה שמייצרת הכל בערך (שיאומי) החל מקורקינטים, שואבי אבק וגם טלויזיות וניידים.

בקרוב מאוד אקבל את הסטרימר שלהם (מוצר ראשון אי פעם שלהם שאשתמש בו) ואוכל לתת חוות דעת אותנטית.

אבל אותו הדבר תקף גם לגבי סמסונג ו-LG.

מכונות כביסה, מקררים וכד'...

מישהו ניסה את האפליקציה של סלקום TV בטלוויזיה של שיאומי? הבנתי שהשילוב לא מוצלח כ"כ והאפליקציה לא רצה טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום, לדעתי יש שלושה יצרני טלויזיות שעדיין עומדים מאחורי השם (דהיינו לא מוצרי מדבקה).

Sony, Samsung ו LG.

מסכים. אני הייתי מוסיף לרשימה גם את Hisense. החברה משקיעה הון ב-R&D.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. אני הייתי מוסיף לרשימה גם את Hisense. החברה משקיעה הון ב-R&D.

היי, אני פותח האשכול ולבסוף קניתי לאבא אלג'י מסדרה גבוהה.

לגבי הייסנס, אחלה ערך לכסף.

אני מחיזק בהייסנס השניה שלי, ולא מצטער לרגע.

לפני שנה וחצי חיפשתי להתחדש ב55 אינץ' חדשה, אחרי שחפרתי בפורומים יעודיים בחו"ל, מצאתי דגם ספציפי ב3,400 ש"ח במחיר הזה אין בעיה לרכוש קוריאנית אבל העדפתי דגם של הייסנס, ואני מאד מרוצה.

במידה ובעתיד אחפש להתחדש בדגם גדול יותר, סבירות גבוהה שזו תהיה הייסנס השלישית שלי.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור המידע הרב בשרשור מבקש את עזרתכם,

מעוניין לקנות טלוויזיה בגודל 55 אינץ לחדר במסגרת בלאק פריידי ואלה המועמדות והמחירים הכי טובים שנתקלתי בהם עד עכשיו:

lg oled b9 - דגם כניסה חדש לעולם ה-OLED המחיר הכי טוב הוא בסביבות 5,500 ש"ח, יש אחריות של ח.י לשלוש שנים מלאות - מפחיד אותי נושא הצריבות שלא מפסיקים לדבר עליו.

samsung Q70R - המחיר הכי טוב עם אחריות של יבואן רשמי הוא 4,300 ש"ח. ניתן להאריך את האחריות לשלוש שנים נוספות בעלות של 199 ש"ח. אומרים שהשירות של סמסונג פחות טוב אך אין בעית צריבות.

samsung Q80R - אמורה להיות טובה יותר מה-70 ומוצעת במחיר של 5,400 ש"ח.

הטלוויזיה כאמור לחדר שינה, די הרבה צפייה בחושך התקציב עדיף לסביבות ה-4K אבל אם הטלוויזיות למעלה שוות את ההפרש אני יכול להוסיף.

בכל מקרה אני רוכש סאונד בר לטלוויזיה אז שיקול שמע כאן הוא די זניח.

אשמח לתובנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...