Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ולייטה תלתן-סיכום שנתיים ו 50K ק"מ.

pasparto
שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נפרדנו שלשום בדמעות.

שינוי בחיים מצריך עשיית המוני קילומטרים שנתיים ולא היה לי לב (והיה הגיון) לבצע אותם במהירות קבועה ומשמימה עם ג'ולי.

10/2015

נקנתה לפני כשנתיים עם 45000 ק"מ.

נמכרה שלשום עם 97500 ק"מ.

פנים:

הרכב ברמת הגימור הגבוהה ביותר לדגם ומציע שלל פינוקים כולל חשמל וחימום מלא לכיסאות. סלון עור(חום מהמם)כולל דש בורד משולב עור.

חלון פנורמי כפול, כל החישמול האפשרי, מגבים, תאורה הכל אוטומט. בטוח שכחתי עוד דברים.

חוץ:

צבע לבן ירח מהמם שמשתנה כמו זיקית ע"פ התאורה בין לבן-תכלת-אפור. ג'אנטים 18 עם חתך כאסח(40) נדירים בארצנו(8C), יציבה מגניבה ושונה לגמרי מהג'ולייטות הרגילות(בין השאר בזכות קיט החצאיות/ספויילרים המקורי). לא צעקנית אבל נוכחת. מאד נוכחת.

התנהגות ונוחות:

הרכב די מתרסק על בורות ובמפים. נמוך וצריך להיזהר במעברים עם גובה משתנה, בנוסף לא כ"כ אפשרי לעלות על מדרכות וכ"ו.

בגלל הג'נטים והחתך הנמוך הרכב רגיש למהמורות ובורות וצריך לשים לב(מפתחים אינסטינקטים של ברדלס בהתחמקות מהם).

מחוץ לעיר הרכב שקט ונוח ונעים.

מכלול הנעה:

גיר רובוטי דו-מצמדי עם 6 הילוכים. ישנה מעט השהייה בזינוק(אפשר לעדכן תוכנה אך זו הייתה כוונת היצרן בכדי לשמור עליו ממומנט המנוע כך שלא נגעתי), כשהרכב קר לגמרי(דקה ראשונה) ראשון-שני עוברים עם מכה קלה. חוץ מזה גיר נחמד, מהיר, נעים, מתפקד יפה עם הפלאפים אם צריך.

במצב ספורט מתפקד מעולה!

מנוע, אוי המנוע!!! איזה מנוע גיבור. סופר חזק, גם מומנט, גם הספק, המון כח מלמטה והלאה והבונוס הגדול מכולם, גז קבוע-לא שומעים אותו, שיוט רגוע ונעים. תן גז? וואו, מוזיקה מדהימה שחודרת לתא הנוסעים ועוטפת ומטריפה!

שונות:

בלמים מדהימים. חזקים מאד, תחושה מעולה. לא דועכים אף פעם.

תא מטען יותר ממספק לסיגמנט.

מושב אחורי כנ"ל.

מערכת מולטימדיה טובה בסה"כ(היבואן אדיוט שלא הביא את הדגם עם המסך הגדול יותר), מתחברת יפה לפון. מערכת השמע מעולה.

הוצאות, תקלות, תיקונים:

ירידת ערך כ 15K בשנה.

טסט שנתי 2560 ש"ח.

ביטוח חובה+מקיף לנהג בוגר ונקי מתביעות 5500 ש"ח.

בוצע טיפול כל 15K- כ 700 ש"ח.

בוצע טיימינג קומפלט+טיפול גדול ב 90K- כ 4500 ש"ח.

רפידות קדימה פעמיים- מקוריות- 600 ש"ח כל פעם.

רפידות אחורה פעם אחת- מקוריות- 400 ש"ח.

תושבת מנוע עליונה- איביי- 600 ש"ח+400 עבודה.

תקלות:

חיישן מזגן תקול- 600 ש"ח.

מיכל עיבוי הראה סימנים קלים של נזילה(גיליתי את זה בדיוק כשהרכב עשה טיפול)- הוחלף-500 ש"ח.

בנוסף נכנסתי לבור בחוסר זהירות ועיקמתי ג'נט+צמיג מפוצץ, החלפתי 2 צמיגים(פירלי זירו)- עלות הכל כ 1500 ש"ח(יש לי הנחות...).

צריכת דלק ממוצעת לאורך עשרות אלפי ק"מ 1:10.5

הקונה לקח את הרכב לבדיקה בקומפטיוטסט המחמירים שלא לצורך ואפילו שם הרכב יצא נקי וזך.

בבוקר המכירה עשיתי לרכב טסט לשנה. עבר נקי.

סה"כ הוצאות שנתיות כולל ירידת ערך, טסט, ביטוח ולא כולל דלק: 29000 ש"ח.

מאד נהנתי ממנו ולולא צרכים אחרים הייתי ממשיך איתו עוד שנתיים לפחות(ספג כבר את רוב ירידת הערך הכבדה).

סה"כ כל מלחמות הסיגמנט(קופרה/GTI וכ"ו) מי יותר טובה או מתנהגת לא ממש מעניינות. זהו רכב אולדסקול עם נשמה יתרה. כיפי לעין וללב. מבצע ומהר. אמין ומאובזר. סך הכל חבילה ראויה ביותר.

עריכה אחרונה על ידי pasparto
כי בא לי!
  • נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קראתי לה ג'ולי, אבל במקרה שלי היא טוריזמו רגילה עם 170 כ"ס "בלבד", ידנית, באותו צבע (באמת מיוחד).

הרכב מאד נוח על הכביש! החתך הנמוך השפיע על נוחות הנסיעה לרעה במקרה שלך, אולי גם המתלים מוקשחים יותר?

בכל אופן אני חיפשתי רכב חזק ונוח ואצלי ג'ולי משרתת את שתי המטרות בצורה מעולה.

מה שכן קצת מפריע - לעתים יש תהום פעורה עד שהטורבו נכנס לפעולה (טורבו לאג) שיכול לפעמים לשגע פילים.

הטורבו מתחיל למשוך חזק רק באיזור 3000 סל"ד ועד אז עובר נצח. הפתרון זה לבחוש בהילוכים נמרצות (או תוכנה, אבל רצוי לא להעיק על יחידת המולטיאייר שעשויה להתפגר, התיקון מאד יקר).

במה התבטאה תקלת חיישן המזגן התקול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. למה לא צירפת תמונות? כואב לך? חתיכת בונקר יש כאן אנשים שאוכלים געגועים עזים, תפרגן!

ב. מי המחליפה? :o

ג. סע בדרכים טובות!

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, V על עוד אלפא. מה הלאה?

משהו שמתאים לנסיעות הארוכות. לא משהו מרגש. יש צעצועים אחרים במחסן...:lol:

גם אני קראתי לה ג'ולי, אבל במקרה שלי היא טוריזמו רגילה עם 170 כ"ס "בלבד", ידנית, באותו צבע (באמת מיוחד).

הרכב מאד נוח על הכביש! החתך הנמוך השפיע על נוחות הנסיעה לרעה במקרה שלך, אולי גם המתלים מוקשחים יותר?

בכל אופן אני חיפשתי רכב חזק ונוח ואצלי ג'ולי משרתת את שתי המטרות בצורה מעולה.

מה שכן קצת מפריע - לעתים יש תהום פעורה עד שהטורבו נכנס לפעולה (טורבו לאג) שיכול לפעמים לשגע פילים.

הטורבו מתחיל למשוך חזק רק באיזור 3000 סל"ד ועד אז עובר נצח. הפתרון זה לבחוש בהילוכים נמרצות (או תוכנה, אבל רצוי לא להעיק על יחידת המולטיאייר שעשויה להתפגר, התיקון מאד יקר).

במה התבטאה תקלת חיישן המזגן התקול?

בתלתן אין מולטיאייר. תקלת חיישן מזגן, מוציא קור ואוורור לחילופין. 10 דקות החלפה של חיישן זעיר מתחת לתא כפפות.

א. למה לא צירפת תמונות? כואב לך? חתיכת בונקר יש כאן אנשים שאוכלים געגועים עזים, תפרגן!

ב. מי המחליפה? :o

ג. סע בדרכים טובות!

רשמתי למעלה(אחרי שכמעט קניתי ג'וליה תלתן החלטתי שהיא לא מתאימה בכלל לצרכים שלי בשלב הזה.).

IMG_20190807_132250.jpgIMG_20190807_132326.jpg

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרמת לי לעבור על כל ההודעות לחינם, לא מצאתי איפה רשמת מי המחליפה, אתה חייב לי 3 דקות אני מקבל תשלום בביט פייפאל וונמו איך שמסתדר לך תודה

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרמת לי לעבור על כל ההודעות לחינם, לא מצאתי איפה רשמת מי המחליפה, אתה חייב לי 3 דקות אני מקבל תשלום בביט פייפאל וונמו איך שמסתדר לך תודה

:-D

משהו שמתאים לנסיעות הארוכות. לא משהו מרגש. יש צעצועים אחרים במחסן...

:lol:

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסיעות ארוכות תקח מקסימה.

אחרי כמה חודשים עם הרכב, הוא תפור לזה, ממושב הנהג. כח בכמויות מטורפות, ושיוט נינוח בכל מהירות.

בעיר אני פחות אוהב, בגלל הממדים העצומים.

מבחינת נוחות גם בעיר וגם מחוץ טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...