Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגיגה באמאזון! משלוח חינם ברכישה מעל 49$. שתפו במה שרכשתם (שאין אמזון אפשר בארץ)

שימו לב! השרשור הזה בן 791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

2 מוצרים שהתנסתי בהם לאחרונה:

TURTLE ICE-השתמשתי בו כעזר ייבוש, עשה עבודה נפלאה!! ברק גבוה מאוד ותחושה חלקה ונעימה של הצבע, בהחלט הפתיע ביחס למחיר הנמוך.

מגבת ייבוש של CG- ממליץ בחום, המגבת הזו פשוט מעולה, מספיקה לייבוש רכב שלם ללא שום סימני ניגוב, מרגישה רכה ואיכותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 מוצרים שהתנסתי בהם לאחרונה:

TURTLE ICE-השתמשתי בו כעזר ייבוש, עשה עבודה נפלאה!! ברק גבוה מאוד ותחושה חלקה ונעימה של הצבע, בהחלט הפתיע ביחס למחיר הנמוך.

מגבת ייבוש של CG- ממליץ בחום, המגבת הזו פשוט מעולה, מספיקה לייבוש רכב שלם ללא שום סימני ניגוב, מרגישה רכה ואיכותית.

יש לינקים? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KRD

מה דעתך על Turtle Wax ICE Seal N Shine ?

ניסיתי ליישם אותו על משטח יבש ?

לא התנסתי ביישום על יבש, אני משתמש בו נטו כעזר ייבוש שמשאיר אחריו הגנה וברק בין השטיפות. כציפוי בפנה עצמו הייתי בוחר במשהו מבוסס על SIO2, אם אתה לא בעניין של עשיית ציפוי ברמה גבוה כמו CARPRO CQ הייתי בוחר במוצר קל יותר ליישום כמו HYDROSLICK של CG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון עם carpro reload אבל פחות אוהב אותו כי הוא לא עמיד לאורך זמן.

כנ"ל המוצרים של כימיקל גייז - יותר מידיי אוברייטד.

הפעם דווקא חשבתי יותר על הכיוון של האייס כי ראיתי שהוא ממש חומר עמיד (אין קשר למחיר אגב)

נשמח לקבל חוות דעת על יישום יבש של האייס.

על הרכב שלי יש שכבת של ג'י טכניק סרום לייט אם אתה מכיר..

מחפש משהו ליישם אחרי שטיפות לקבלת ברק והכי חשוב עמידות והידרופוביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טורטל ווקס ממליצים ליישם את seal and shine על רכב יבש ונקי מחומרים אחרים (שטיפה- פלסטלינה- *פוליש- רכב יבש- אוטם seal and shine) .

הם אומרים שהחומר הזה הוא לא "מחזק" בין השטיפות, אלא אוטם צבע אמיתי שנותן עד חצי שנה הגנה.

תיישמו לפי הוראות יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החומר הזה מבחינתי הוא עזר ייבוש ולא יותר, הציפיות שלי ממנו הם ברק והגנה למקסימום שלושה שבועות בין שטיפות. הציפוי העיקרי הוא CARPRO CQ, שאותו איישם על הרכב החדש במידה ואשרוד את תקופת המבחנים הנוכחית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילת הפינוק/טיפול הגיעה

חומרים לרכב שלי ושל רכבי משפחה

c4a983c42272262d33f8da6574e8e2de.jpg

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...