Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ברכב מנהלים גרמני

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שורה ארוכה של מכוניות צרפתיות לא אמינות, החלטתי שדי.

נמאס כל הזמן להתעסק בתקלות חשמל. החלטתי לקנות רכב גרמני.

לא הייתה בעיית תקציב אך החלטתי לא להתפרע יותר על המידה ותחמתי את התקציב על 4000 ש"ח.

הדרישה הייתה רכב גרמני מפואר ואיכותי, נוח ומרווח ככל הניתן.

חיפושים אחרי הרכב המתאים ארכו זמן רב ובסוף נמצא משהו שעונה על כל הדרישות.

התפשרתי רק על רמת הגימור - גירסת הליסינג הבסיסית אבל עדיין מאובזרת בכל מה שנדרש כמקובל במכוניות גרמניות.

איך האוטו נוסע - מדהים. משאיר אבק לכל סוזוקי אלטו אוטומטית ועומד יפה אפילו מול יונדאי i10 עם מנוע 1.0 ליטר. מאוד מרוצה. בהאצה אפשר ממש להרגיש איך אתה נשאב לכסא. חוסר תגבור ההגה גורם לי לחשוב על ביטול המנוי לחדר כושר...

שדה הראיה מעולה, תגובת המצערת מיידית, שליטה במערכת מולטימדה ממש ברמת הדימיון. לא הכי חסכוני אבל סביר, טווח נסיעה בתדלוק אחד מעל 700 ק"מ.

בקיצור, אין מה להשוות לרכב צרפתי...

2222.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה עם תמונות של הסאלון?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. אני זוכר בזמנו בשנות אי אז שהייתי ילד, אבא שלי היה דלוק על אאודי מכל הסוגים ומכל המינים.

הוא בדק אין ספור כאלה, ישנות יותר, חדשות יותר עד שהוא קנה אאודי 80 שנת 87 5 הילוכים - הצורה החדשה (עם הסלון ה"מפואר", שמשום מה לא היה קיים בדגם האוטומטי ובדגמי ה4 הילוכים).

נוסטלגיה. תתחדש.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדש!

מעל 700 ק"מ למיכל אחד?! נתון מרשים ביותר. באמת קידמה באמצעות טכנולוגיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה מגיע למספר דו ספרתי של קילומטרים לליטר, מצבך מצויין.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

​נראה טוב. תתיישן.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

אין על שדה הראייה שיש לנהג ברכבים משנות השמונים.

באיזה מנוע וגיר היא מצויידת?

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התפשרתי רק על רמת הגימור - גירסת הליסינג הבסיסית

גירסת הליסינג מגיעה עם 1.3 בעל 60 כ"ס וגיר ידני 4 הילוכים.

זה הרבה פחות גרוע מכפי שזה נראה. הרכב מאוד קל ולכן אפשר להגדיר אותו כ"עגלה" בלבד. רמה מעל "עגלה נוראית".

נתוני היצרן 15 שניות ל 100 ומהירות מקסימלית 150 קמ"ש, כאמור זה בערך מה שמציעות אלטו ויונדיאי i10 עם מנוע 1.0 ליטר וגיר אוטמטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו חתיכת נוסטלגיה. הייתה לאבא שלי כזו שנת 82 ידנית מנוע 1.3, בתקופה שאודי היה עדיין נחשב רכב עממי משהו (לא סגור על מחירים אז, אבל לא חושב שאבא שלי יכל להרשות לעצמו משהו יוקרתי\יקר). נהגתי בה מקבלת הרשיון עד בערך שנה לתוך השירות הצבאי באזור 97-98. נסעה מצוין וממה שאני זוכר הייתה ללא תקלות (במיוחד אם אני משווה ל VW 64, סוסיתא 72, ווקסהול 72 ופיאט 132 מודל 80 שהיו לאבא לפניה).

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד היום האוטו עבר פחחות וצביעה חלקית + תיקון חורים ברצפת תא המטען. החורים נוצרו בגלל שבעבר אחד הפנסים האחוריים הורכב ללא הגומיה.

מי גשם חדרו לתא המטען ונצברו מתחת לשטיח, עד שהרצפה נרכבה בכמה מקומות.

4444.jpg3333.jpg

עשיתי עוד כמה תיקונים קטנים אבל בגדול הכל מקורי ועובד, אמינות גרמנית :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...