Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ברכב מנהלים גרמני

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני זוכר נסיעות עם חבר שלי שלהוריו היה רכב כזה אוטומטי.

עגלה עם סוסה זקנה וצולעת זאת מחאה לרכב הזה, הרכב פשוט לא האיץ מהמקום.

החבר היה נוהג בעצירות לשים ניוטרל, להעלות טורים ואז לשלב לדרייב, הרכב היה חוטף מכה עצבנית ובמקום להאיץ ב- 20 שניות האיץ ב- 19 שניות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגיר הוא E+3?

לא, בדגם הזה הוא כבר רגיל. הילוך 4 מקביל בערך להילוך 5 במכוניות אחרות. הוא לא ארוך בצורה מופרכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר נסיעות עם חבר שלי שלהוריו היה רכב כזה אוטומטי.

עגלה עם סוסה זקנה וצולעת זאת מחאה לרכב הזה, הרכב פשוט לא האיץ מהמקום.

החבר היה נוהג בעצירות לשים ניוטרל, להעלות טורים ואז לשלב לדרייב, הרכב היה חוטף מכה עצבנית ובמקום להאיץ ב- 20 שניות האיץ ב- 19 שניות :)

מעניין כמה ק״מ הגיר סבל את ההתעללות הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש

לסבא שלי ז"ל הייתה כזו בשנות ה-80. גם האוטו ז"ל.

כמה ק"מ היא עשתה? אם בכלל אפשר לדעת :)

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבי ז"ל היה רכב כזה 1.6 אוט' והאמת טיילנו בו בכל הארץ והיה נהדר דווקא.

הוחלף אחרי כמה שנים בדגם ה 102i המעוגל שגם ממנו נהננו מאד.

המערכת שהיתה בפנים היתה המקורית של BLAUPUNKT שגם נעלמה וכעת חזרה

תתחדש ותהנה בוקי

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקניה הייתה מראה פנורמית אוטו דיפו סטייל שהפריעה לפתיחת סכי שמש.

הרודתי אותה, שמתי בנתיים מראה קטנה יותר מ Ebay.

המראה של קאווליר לצערי לא התאימה, היא גם גדולה מידי ומפריעה לפתיחת סכי שמש.

https://www.ebay.com/itm/Innenspiegel-8D0857511A-Audi-Audi-A3-8L-12-Monate-Garantie/273888001707?fits=Model%3A80%7CMake%3AAudi&epid=1714029009&hash=item3fc4ff3eab:g:kjQAAOSwW8ZdAmPu

מתאימה לרכב שלך נהדר

מצאתי גם רדיו "מקורי" עם מערכת ניווט אם תירצה

https://www.ebay.com/itm/Audi-80-90-S2-B4-1993-Radio-CD-DVD-Player-Navigation-GPAC17322/173919217374?hash=item287e64a6de:g:V8UAAOSwoSVc8P9i

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר אחד זכור לי לטובה מה-80 של שנות התשעים זה שיכוח מהמורות הכביש. מצד אחד, לא עונייה אשר רוכנת בפניות ומצד שני, לא מרימה גלגל בגלל כל מכסה ביוב שטיפה בולט מגובה הכביש.

תהנה ותתישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב. הלוואי עלי זמן להתעסק עם מכונית בסגנון.

לפני כמה ימים ראיתי ליד הבית חונה בקביעות פיזו 504, עכשיו אתה רק עושה לי יותר חשק.

מת לקנות 405.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת שהיתה בפנים היתה המקורית של BLAUPUNKT שגם נעלמה וכעת חזרה

BLAUPUNKT היא עדיין ספקית המולטימדיה של הקונצרן לאורך השנים עד היום.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, סיכוי גובה שראיתי את המראה הזאת או אחת דומה בחיפושים.

אין את החלק שיושב על השמשה, בלעדיו אי אפשר להרכיב את המראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מפתיע בצריכת דלק באיזור 1 ל 10 במנוע 1300 שעובד עם גיר ידני, לא סוחב מזגן, לא סוחב הגה כוח, לא מפעיל שום דבר וזה ברכב יחסית קל, סביב 1000 קילו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי - יש אפשרות אולי למצוא לך את התושבת המתאימה רק בדרך קצת שונה מהנורמה.

בסובארו שלי התקנתי מראה מרכזית חדשה עם מצלמה ומסך משולבים ומצלמה שמצלמת אחורה שהיא גם מצלמת רוורס דרך המראה - יש היום מוצרים עוד יותר מגניבים אבל מה שמשותף להם הוא שאם אתה מזמין דגם עם תושבת שיחליף את המראה המקורית של הרכב... אתה יכול לבחור את התושבת המתאימה - למשל לסובארו יש תושבת עגולה שמאוד דומה לזו שהראית בתמונות.

תביט למשל בלינק הבא:

http://www.aliexpress.com/item/32988210994.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.10856831B4N6f6&algo_pvid=aa4796aa-4a9e-4f2c-9e29-923ea326182c&algo_expid=aa4796aa-4a9e-4f2c-9e29-923ea326182c-24&btsid=6f9519f6-7fe3-40f6-9dcc-7134e7159cac&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_8,searchweb201603_52

תגלול למטה ואתה תראה שהם מציעים לך מבחר של לא פחות מ182 סוגי רגלי תושבות!!! אולי אפשר למצוא דרכם את התושבות עצמן.

תיצור קשר עם המוכר ותשלח לו את דגם ושנתון הרכב ותמונת התושבת ואני בטוח שהוא יוכל להתאים לך את מה שאתה צריך.

אופציה שניה - לקנות כפתור מראה גנרי של פורד ומראה תואמת

למשל -

https://www.amazon.com/Dorman-76864-Mirror-Bracket-Assortment/dp/B000630B5K/ref=sr_1_2?keywords=ford+mirror+button&qid=1573643540&sr=8-2

קונים לזה דבק מתאים ומראה גנרית וזהו.

האמת - כשאני חושב על זה :? יש לי את המראה המקורית של הסובארו (התושבת שלה נשברה) ואף פעם לא ניסיתי לחפש את התושבת עצמה - מעניין.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...