Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רפידות בלם קדמיות של Bosch מאמאזון. שווה?

133hp
שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי 2 סטים אחורי וקדמי עוד לפני המשלוחים חינם יצא לי 250 בערך לשניהם לרכב שלי.

טרם הרכבתי, אך המוצר נראה באיכות מאוד גבוהה ומגיע עם כל מה שנדרש להרכבה, נראה איכותי מאוד ובטוח עולה על רמסה ומוצרים סינים למיניהם שעולים סכום דומה.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מידה יש מחיר אחר.

לשברולט סוניק RS או קרוז.

סט קדמי: https://www.amazon.com/gp/product/B00MY3EJPI/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s00?ie=UTF8&psc=1

סט אחורי: https://www.amazon.com/gp/product/B013KCG8DC/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o03_s01?ie=UTF8&psc=1

יחד יוצא סביב ה65 דולר = 240~ ש"ח.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שלכל יצרן יש כמה רמות ייצור.

אבל הקורולה שלי שהורכבה בטורקיה הגיע עם רפידות בוש מקוריות,

הם טינפו את הצלחות בצורה נוראית ונגמרו אחרי 30,000 ק"מ , החלפתי ל ICER שעלו בארץ 160 ש"ח,

הם על האוטו כבר 47,000 ק"מ, נשחקו רק 50% והרבה פחות טינופת.

מה שכן אני רואה רפידות של acdelco מתאימות .. אולי שווה להזמין אם המשלוח חינם..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרפידות תוצרת בוש הם באיכות יירודה. בוש לא מייצרת רפידות אלא קונה מייצרן סיני מסויים.

לבוש יש מפעלים בכל העולם, ולא את כל הרפידות הם קונים, חלק מיצרים בעצמם.

אני יודע שיש לפחות מפעל אחד בארה"ב ומפעל אחד באיטליה שמייצרים רפידות תחת מותג בוש.

acdelco לא מכיר, חברה טובה? עולה 51$ עם משלוח חינם.

חברה אמריקאית, לא רעה.

תבדוק קצת אם הם מייצרים בעצמם רפידות.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרפידות תוצרת בוש הם באיכות יירודה. בוש לא מייצרת רפידות אלא קונה מייצרן סיני מסויים.

על פי מה קבעת שהם מאיכות ירודה? איך בדקת אותם? אני אישית שם אותם על האוקטביה שלי...עוצרים יפה מאוד, לא מרעישים, לא נשחקים מהר ומחזיקים הרבה יותר קמ מהרפידות המקוריות שניגמרו כבר ב 60 אלף קמ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפידות בוש הן באיכות טובה.

יש טובות מהן באפטרמרקט - לא בטוח שנחוץ.

בוש הוא יצרן מוצרי חיכוך. רוב הפעילות היצרני היא עצמאית בסין וגם מפעלים צד ג כמו שיש לכל יצרני החלקים בעולם הרכב. זה לא משנה כי הם אלה שקובעים את הביצועים ואיכות המוצר גם אם מדובר ברכש השלמה מספק צד ג' כמו שכל היצרנים עושים בכל תחומי החלפים וזה ידוע ומקובל.

המגוון היום בשוק הישראלי והמחירים מייתרים לדעתי האישית הזמנה מחו"ל שעלולה להתעכב במכס ולגרור שלל ביורוקרטיה על אישור מוסך וכו', בנוסף תומכים בעסקים ישראליים ובמיוחד באיזור הדרום שמפסיד ימי עבודה והכנסה בזמן שאנחנו פה מתכתבים.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי מה קבעת שהם מאיכות ירודה? איך בדקת אותם?

נתקלתי כבר פעמים שהרפידה התנתקה מהבסיס שלה לאחר מספר חודשים דבר שלעולם לא קרה לי אף פעם בכול הרכבים שהיו לי או בכאלה שהחלפתי להם רפידות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפידות בוש הן באיכות טובה.

יש טובות מהן באפטרמרקט - לא בטוח שנחוץ.

בוש הוא יצרן מוצרי חיכוך. רוב הפעילות היצרני היא עצמאית בסין וגם מפעלים צד ג כמו שיש לכל יצרני החלקים בעולם הרכב. זה לא משנה כי הם אלה שקובעים את הביצועים ואיכות המוצר גם אם מדובר ברכש השלמה מספק צד ג' כמו שכל היצרנים עושים בכל תחומי החלפים וזה ידוע ומקובל.

המגוון היום בשוק הישראלי והמחירים מייתרים לדעתי האישית הזמנה מחו"ל שעלולה להתעכב במכס ולגרור שלל ביורוקרטיה על אישור מוסך וכו', בנוסף תומכים בעסקים ישראליים ובמיוחד באיזור הדרום שמפסיד ימי עבודה והכנסה בזמן שאנחנו פה מתכתבים.

כשהמחיר לזוג רפידות של bosch (קדימה ואחורה) מגיע ל-180 שקל זה כבר הופך להיות הרבה יותר משתלם מאשר לקנות אותם בארץ.

אגב בגלל שאתה מזמין מאמאזון אין חשש שיעצור במכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהמחיר לזוג רפידות של bosch (קדימה ואחורה) מגיע ל-180 שקל זה כבר הופך להיות הרבה יותר משתלם מאשר לקנות אותם בארץ.

אגב בגלל שאתה מזמין מאמאזון אין חשש שיעצור במכס.

וכמה לוקחים על העבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת רפידות קדמיות ברכב סטנדרטי עולה 150-250₪ לפני מע"מ ( תלוי סוג מוסך ).

אחוריות אותו דבר ( בלמי דיסק ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...