Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו S60 2011 או פולקסווגן פאסאט CC 2012? האם יש טעם להכנס לזה בכלל?

ceilat
שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש רכב לעיר, שלא ייסע יותר מ-10,000 ק״מ בשנה. אני לא מעוניין להשקיע. גג 50 אלף שקל וגם זה יותר מדי.

אני מחפש כבר המון זמן, בתקציב האלה אני רואה רק מיני/סופר מיני ואני לא ממש מעוניין.

יש בידי אופציה לקנות את השתי מכוניות הבאות:

1. Volvo S60 Kintec 2011, מנוע 2000, 203 כוחות סוס.

יד 2, 126000 ק״מ. יחסית שמורה.

אפשר לקנות ב-35,000.

2. VW Pasat CC, שנת ייצור 2012, עלייה לכביש 2013. 100,000 ק״מ.

יד ראשונה. אפשר לקנות ב-48,000.

שתיהן מכוניות יפות, מרווחות, חזקות אך יש להן את הבעיות שלהן.

הוולוו אין לה שוק בכלל וזה קצת מפחיד אותי. במידה ותהיה תקלה אולי יהיה בעיה להשיג חלפים מקוריים?

הפאסאט מדהימה אבל הבנתי מקריאה פה שהגיר בעייתי מאוד.

אשמח לשמוע את דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך לקנות רכב "מנהלים" לנסיעה עירונית? אתה יותר תסבול מהחסרונות שלו מאשר תהנה מהיתרונות.

גם הגיר של הוולוו (זה לזה של מונדאו מאותן שנים) לא מציאה. אם עלויות תחזוקה וסחירות חשובות לך, שתיהן כנראה לא יהיו הבחירה הנכונה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרכים שאתה מתאר ובתקציבך המוגבל חפש סופר מיני, ולא מהיוקרתיות. ממילא לא תשהה ברכב יותר מדי ולא תהנה מהפינוקים.

בתמורה תקבל רכב הרבה יותר צעיר עם עלויות אחזקה הרבה יותר נמוכות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר רכב משפחתי גדול, תחפש מאזדה 6/ טויוטה אוונסיס - פוטנציאל הרבה יותר קטן לתקלות יקרות ותחזוקה כללית יותר זולה.

בשתי המכוניות שרשמת לא הייתי נוגע בלי כיסים עמוקים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אתם יכולים להמליץ על סופר מיני? איך יונדאי i30?

דרך אגב, אפשר לשים פה לינקים מיד 2 כדי להתייעץ על רכבים ספציפים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאני לא אהיה הרבה על אוטו אבל עדיין בא לי אוטו נחמד להכנס אליו. אני צריך גם לקחת את הבן שלי לגן איתו (תינוק).

לא בא לי סדאן בסגנון של i35.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרמיני יספיק גם לשני ילדים.

יש לי תחושה שאתה קצת מסתנוור מהרכבים המפוארים. אם תקציבך אינו מוגבל זו בעיה קטנה, אבל אם התקציב מוגבל, וזה מה שאני מסיק מהודעת הפתיחה, לך עם השכל ולא עם הבטן. קנה רכב צנוע וצעיר, לא בהמה זקנה ויקרה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך אפשר למצוא פיג'ו 308 מ-2015-16. לא סופר מיני, אבל עדיין לא מאוד ארוכה, יחסית מאובזרת ואיכותית, די חזקה ודי חסכונית.

לשלילה - שוק חלש, בעיה מוכרת ברצועת התזמון (פשוט מחליפים אותה בקנייה אם היא טרם הוחלפה), שליטה על המזגן דרך המולטימדיה והגה קצת לא שגרתי (או שאוהבים או ששונאים). בסה"כ, במחיר של 40 ומשהו, זו לדעתי עסקה לא ראה בכלל למה שאתה מחפש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התרשמתי מההשקעה של המגרש במודעת מכירה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...